2015 clio 1.2 icon özellikleri / Wowwo'dan Renault Clio Icon KM Model

2015 Clio 1.2 Icon Özellikleri

2015 clio 1.2 icon özellikleri

Renault ClioTekerlek donanım kılavuzu Renault Clio için hangi tekerleklerin ve lastiklerin uygun olduğunu öğrenin

Lastik ve tekerlek uygulaması donanım verileri için kaynak
Son Güncelleme: 23 Haziran

Araç modeli, lastik ebadı veya jantlar için Arama FormuAracınız için donanım verilerini almak veya kriterlerinize uyan araçları bulmak için aşağıdan bir sekme seçin.

Renault
Lütfen aşağıdan Renault Clio araç modifikasyonlarını seçin ve tekerlek boyutu, lastik boyutu, cıvata modeli (PCD), jant ofseti ve diğer tekerlek donanım parametrelerini almak için tabloları kontrol edin. Gerekirse satış dağıtım bölgesine göre filtreleyebilirsiniz.

Renault Clio IV (BH/KH) [ .. ] - Modifikasyonlar

Renault Clio IV (BH/KH) [ .. ] TCe

90 hp
  • Nesil: IV (BH/KH) [ .. ] [EUDM]
  • Üretim: [ .. ]
  • Satış bölgeleri: Türkiye (Avrupa)
  • Güç: 90 hp

Renault Clio Icon Açıklaması

Yeni Renault Clio tasarım açısından da harikalar yaratmıştır. Kişilerin isteklerine cevaplar vermiştir. Dış dekor krom veya renkli süsler ile vücudun farklı alanlarda istenildiği gibi dizayn edilebilmiştir. Üç farklı çatı grafikleri mevcuttur. inç elmas etkisi tekerlekler ve inç elmas etkisi jantlar iki farklı renk seçimi sunmuştur. Renk veya motifler ile kabinin farklı bölümlerini vurgulamak için yedi iç dekor paketleri vardır. Döşeme ve kapı panellerine renk renk pano koordine dört adet iç ambiyans paketleri vardıseafoodplus.info Clio Icon ile birlikte segmentinde en zengin ve fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme imkanı sunuluyor. Müşteri sadece dış görünümde değil, iç ambiyansta da seçimine göre kendi Clio&#;sunu yaratabiliyor.

Yeni Clio&#;da üstün teknolojik bir mültimedya sistemi yer alıyor. Bu yeni tasarım otomobil, üst segmentelere yaraşır, &#;Sınıfının en iyisi&#; olan teknolojik ekipman seviyesine sahip. 7&#; (18cm) dokunmatik entegre ekran, optimize edilmiş ergonomi ve modern tasarımı ile maksimum konfor ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Renault Clio Icon Yakıt Tüketimi

Yakıt Türü                  Benzin
    Şehir İçi Tüketim         lt
    Şehir Dışı Tüketim       lt
    Ortalama Tüketim       lt
    Km Başı Tüketim       27 Krş
    Yakıt Deposu              45 lt
    Co2 Emisyonu            gr

Renault Clio Icon Teknik Özellikleri

Silindir Hacmi CC

Beygir Gücü75 HP

Maksimum Tork Nm

Maksimum Hız Km

Km Hızlanma sn

Şanzıman TipiDüz Vites

Vites Sayısı5 ileri

Yakıt TürüBenzin

Şehir İçi Tüketim lt

Şehir Dışı Tüketim lt

Ortalama Tüketim lt

Km Başı Tüketim27 Krş

Yakıt Deposu45 lt

Co2 Emisyonu gr

Uzunluk mm

Genişlik mm

Yükseklik mm

Boş Ağırlık kg

Bagaj Hacmi lt

Karoser TipiHatchback

Yıllık Vergisi TL

Renault Clio Icon Donanımı

• Sürücü Hava Yastığı
    • Yolcu Hava Yastığı
    • Yan/Perde Hava Yastığı
    • ABS (Antiblokaj Fren Sistemi)
    • EBD (Fren Güç Dağılım Sistemi)
    • ESP (Elektronik Denge Sistemi)
    • ASR (Çekiş Düzenleme Sistemi)
    • Park Sensörü / Sistemi
    • Cruise Control (Hız Sabitleme Sistemi)
    • Hill Holder (Yokuş Kalkış Sistemi)
    • Klima / İklimlendirme
    • Yol Bilgisayarı,
    • Direksiyondan Kumanda Sistemi
    • Ön Kol Dayama Ünitesi
    • Ön Sis Farları
    • Çelik / Alüminyum Alaşım Jantlar
    • Navigasyon / Multimedya Sistemi

Renault Clio Icon Resimleri

Renault Clio Icon Videosu

Renault Clio Icon Alınır mı?

Fransız üretici markanın tasarım koluna Laurens Van den Acker&#;i transfer ettikten sonra son derece başarılı tasarımlara imza atmaya başladı. Clio 4&#;te orta sertlikte süspansiyona yer verilmiş. Bu doğrultuda yol üzerindeki irili ufaklı birçok çukuru hissedebiliyorsunuz. Teste baz versiyonu ile giren Clio&#;nun önden çarpışma testinde yolcu kabini tamamen sağlam kaldı.
    Gerek tasarımı gerekse performansını beğendiğim  Clio Icon bu motor başarılı satış rakamları yakalayabilir. Ancak Fransız üretici Clio 4&#;te dizel otomatik seçeneğini sunduğunda anda satıştaki dengelerin değişebileceği belirtmeliyim. Dizel otomatik seçeneği sadece kendi içindeki satışları etkilemenin dışında, filo satışlarında en güçlü rakibi olan Ford Fiesta&#;yı bile zorlayabilir. 

Renault Clio Icon Yorumları

76 PS
  • Motor: L, , Benzin
  • Göbek Deliği / Göbek Deliği:
  • Tekerlek Bağlantı Elemanları: Cıvatalar
Lastik Jant  Ofset Aralığı mmArka BoşlukmminçLastik AğırlığıkglbLastik Basıncı (ön / arka)barpsi
OE/65RT6Jx15 ET40 38 - 42

29
/55RHJx16 ET44

29
/45RV7Jx17 ET44

30

Renault Clio IV (BH/KH) [ .. ] SCe

72 hp

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.