tyh tekstil sivas / Tekstil fabrikaları Sivas şehrinde, yakınımda tekstil fabrikaları — Yandex Maps

Tyh Tekstil Sivas

tyh tekstil sivas

Hakkımızda

yılında kurulan TYH Tekstil A.Ş., üzerinde çalışanı, yıllık 20 milyon adet üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük hazır giyim üreticilerinden biridir. 

Yüksek kaliteli moda, spor, kurumsal giyim üretimi ve koleksiyon tasarımı konusunda uzmanlaşan TYH Tekstil'in Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde olmak üzere toplam 9 üretim tesisi, 2 lojistik merkezi ve 2 şirket merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Amerika ve İngiltere’de satış ofisleri mevcuttur.

İzlenebilirlik, özenli değerlendirme ve gelişimle tekstil sektöründeki en kaliteli ürünleri üretmek amacıyla çalışmaktayız. Organizasyon kültürümüzün temelini şeffaflık oluşturmakta olup temel değerlerimiz kalite, yenilik ve sürdürülebilirliktir.

Tasarımda yenilikler ve kumaş geliştirme konularında üreticilerimiz ile birlikte çalışarak kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Tutkumuz, tüm çalışanlarımıza, müşterilerimizin memnuniyetine ve ürettiğimiz her bir ürüne yansımaktadır.

İHKİB

İstanbul Hazır Giyim
Ve
Konfeksiyon İhracatçıları
Birliği

EİB

Ege İhracatçı
Birlikleri

EGSD

Ege Giyim Sanayicileri
Derneği

TGSD

Türkiye Giyim Sanayicileri
Derneği

ITO

İstanbul Ticaret Odası

EBSO

Ege Bölgesi Sanayi
Odası

AHK

Alman-Türk
Ticaret ve Sanayi Odası

GOTS

OCS

OCS BLENDED

GRS

RCS

RCS BLENDED

OEKO-TEX

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi

Kabul Ediyorum

TYH TEKSTİL GEZİSİ

TYH TEKSTİL GEZİSİ

Sivas Valiliğinin düzenlemiş olduğu Kariyer Günleri Genç Girişimciler Keşifte projesi kapsamında okulumuz 7. Sınıf öğrencilerimizi TYH Tekstil fabrikasına geziye götürdük.

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

3 - 19 yıl arası

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

BANT ŞEFİ

TYH Tekstil A.Ş. İstanbul ve İzmir'de merkez ofisleri yanında Marmara, Ege ve Karadeniz Bölgelerinde 8, yurt dışında 2 olmak üzere toplam 10 Üretim tesisi ve 2 Lojistik merkezinde çalışanı ve 20 milyondan fazla üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük giysi üreticilerinden biridir. Kadın, erkek ve çocuk örme giysi üzerine uzmanlaşan TYH Tekstil dünyanın önde gelen markaları için üretim yapmaktadır.

Sivas fabrikamızda görevlendirilmek üzere “Bant Şefi” alınacaktır.

İş Tanımı

• Bant yönetimi ve ürün kalitesinden sorumlu,
  • Modellerin detaylarına göre personel ve makine kapasitesini ayarlayabilecek,
  • Bandın verimlilik ve performansını beklenen hedeflere ulaşabilmesini sağlayacak,
  • Dikim tekniklerini bilen

Genel Nitelikler

• En az 5 yıl örme konfeksiyon üretiminde tecrübeli,
  • Pozitif iletişimi kuvvetli, çözüm üreten, sorumluluk sahibi,
  • Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, iş disiplini ve ekip ruhuna sahip,
  • Değişime açık, motivasyonu yüksek ,
  • Yönetimsel becerileri gelişmiş,
  • Çözüm odaklı.

Aday Kriterleri

Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)

sayfa 47Karakas Mehmet

1 yıl önce - Pts 28 Şub ,

En kısa zamanda inşaALLAH neticelerini almaya başlarız.

mesajı beğendiniz mi?

beratdemir

1 yıl önce - Cum 04 Mar ,

İlimiz ekonomisi açısından iş gücü piyasasına büyük katkı sağlayan TYH Tekstil ortaklarından İbrahim Kaya, Demirağ Organize Sanayi Bölgesinde kuracakları yeni fabrika hakkında görüşmek üzere Valimiz Salih Ayhan'ı makamında ziyaret etti.

mesajı beğendiniz mi?: &#;+2

Tuncdemir
1 yıl önce - Cum 04 Mar ,

Şanlı Grup Elektrik Ayhan Şanlı, Demirağ OSB’ye yatırım yapmayı planlayan Horoz Elektrik Eyüp Kaçmaz ile beraberindeki heyet, Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ile istişarede bulundu.

(+)
Alıntı: Stso sosyal medya hesabı

mesajı beğendiniz mi?

Tuncdemir
1 yıl önce - Sal 08 Mar ,

ASKON Sivas Şubesi Başkanı Asaf Yaraş ve ARGÜP Yalıtım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Arı, Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Eken ile Demirağ OSB’ye yapmayı planladıkları yatırımla ilgili istişarede bulundu.

(+)
Alıntı: Stso sosyal medya hesabı

mesajı beğendiniz mi?

Tuncdemir
1 yıl önce - Prş 10 Mar ,

Valimiz Salih Ayhan, Demirağ Organize Sanayi Bölgesinde Türkiye’nin ilk yerli Tampon ve Cer Paketi ürünlerini imal eden Gökrail firmasını ziyaret ederek, fabrikanın son durumu hakkında bilgi aldı.

Valimiz Ayhan, Avrupa'ya vagon ihraç eden fabrikanın istihdama da önemli katkı sağladığını söyledi.

Tesisin henüz tam kapasite çalışmamasına rağmen kişiye aş kapısı olduğunu anımsatan Valimiz Salih Ayhan, fabrikanın yapılmasından ve ilimize katkısından dolayı da Nurettin Yıldırım’a teşekkür etti.

Valimiz Ayhan işçilerle de sohbet ederek, onlarla birlikte yemek yedi.

(+)

(+)

(+)
Alıntı:Sivas Valiliği

mesajı beğendiniz mi?: &#;+3

beratdemir
1 yıl önce - Çrş 23 Mar ,

(+)

Demirağ OSB’de yatırımlar hızla devam ediyor.&#;

Bölge Müdürümüz Mustafa Beştepe Genç Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Çoban’a tahsis belgesini takdim etti.

7&#;&#;0&#;&#; milyon &#; tutarlı, 1&#;&#;0&#;&#;0&#;&#;0&#;&#; kişilik istihdam hedefli yatırım Ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun.

beratdemir

1 yıl önce - Pts 28 Mar ,

Demirağ OSB’de yatırımlar hızla devam ediyor.&#;

Bölge Müdürümüz Mustafa Beştepe, Akdoğan Prefabrik Vinç LTD. ŞTİ. Firma yetkilileri Seda-Abdullah Akdoğan’a tahsis belgesini takdim etti.

2&#;&#;0&#;&#; milyon &#; tutarlı,3&#;&#;5&#;&#; kişilik istihdam hedefli yeni yatırım hayırlı uğurlu olsun.

Kaynak : Demirağ OSB

eyup58
1 yıl önce - Sal 29 Mar ,

(+) Kaynak:Twitter-Üretim Hamlesi Sayfası

mesajı beğendiniz mi?: &#;+6

Serdar

1 yıl önce - Sal 29 Mar ,

Bu fabrikalar açıldıktan sonra göc alacak Sivas 5 seneye nüfus binleri bulur

Tuncdemir

1 yıl önce - Pzr 03 Nis ,

Sivas Belediye baskani Hilmi Bilgin Tgrt deki Is Dunyasi programinda haziran ayinda Demirag Osb de isletmenin,fabrikanin temelinin atilacagini temenni ettiklerini ve planladiklarini seafoodplus.infoe kadar tahsisi yapilan isletme sayisi bildigim kadariyla seafoodplus.infode taleplere gore hazirana kadar bu sayiya ulasacagini seafoodplus.infoah dedigi gibi olur ve bu alanda hizli bir ivme kazanilir.

mesajı beğendiniz mi?

sayfa 47

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir