necip fazıl kısakürek ortaokulu istanbul / Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu - Zingat

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Istanbul

necip fazıl kısakürek ortaokulu istanbul

İSTANBUL ESENYURT NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

Okul Adresi : ARDIÇLI MAH. SOKAK NO2/4 NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU ESENYURT / İSTANBUL

Okul Kodu :
Telefon :
Web Sitesi : monash.pw

Çevre : Yerleşim olarak Esenyurt Meydandan yaklaşık olarak km uzaklıktayız.
Ulaşım : Ardıçlı Mahallesi ve Esenkent Mahallesi bölgelerine giden İETT (, B, 76D, , No´lu araçlar) ve minibüs hatlarını (Metrobüsten 9 Nolu araçlar) kullanarak okula ulaşım sağlanır. Okulumuz Kiptaş Esenyurt Durağı´na (Bulut Durağı) 5 dk yürüme mesafesindedir.
İl/İlçeye Uzaklık : Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 4 km uzaklıktayız. İstanbul Milli Eğitim müdürlüğüne ise 33 km uzaklıkta bulunuyoruz.

Öğrenci Sayısı : Derslik BT Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Öğretmen Sayısı : Öğrenci Derslik BT Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Derslik Sayısı : 30 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Ders Saatleri : /
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 2Hizmet Alanı: 4
Zorunlu Çalışma Süresi: 0Hizmet Puanı: 18

Harita :

Okul Kadrosu :

İbrahim D.(Müdür)- Mehmet A.(Müdür Yardımcısı)- Serkan D.(Müdür Yardımcısı)- Aslı S.(Müdür Yardımcısı)- Hifzullah Y.(Müdür Yardımcısı)- Öznur L.(Psikolojik Danışman)- Kemal T.(Psikolojik Danışman)- Şule Ö.(Psikolojik Danışman)- Hatice Ş.(Türkçe Öğretmeni)- Sevcan M.(Türkçe Öğretmeni)- Ayhan T.(Türkçe Öğretmeni)- Duran İ.(Türkçe Öğretmeni)- Gözde D.(Türkçe Öğretmeni)- Bekir S.(Türkçe Öğretmeni)- Esra B.(Türkçe Öğretmeni)- Merve K.(Türkçe Öğretmeni)- Sabri B.(Türkçe Öğretmeni)- Saliha K.(Türkçe Öğretmeni)- Hanife Ö.(Türkçe Öğretmeni)- Sümeyye K.(Türkçe Öğretmeni)- Ferit İ.(Türkçe Öğretmeni)- Sevda Y.(Türkçe Öğretmeni)- Mehmet A.(Türkçe Öğretmeni)- Yusuf B.(Türkçe Öğretmeni)- Emine S.(Matematik Öğretmeni)- Enes K.(Matematik Öğretmeni)- Mekselina Y.(Matematik Öğretmeni)- Zeynep C.(Matematik Öğretmeni)- Kübra G.(Matematik Öğretmeni)- Sümeyye K.(Matematik Öğretmeni)- Berkan Y.(Matematik Öğretmeni)- Melike K.(Matematik Öğretmeni)- Gamze Ö.(Matematik Öğretmeni)- Çisem Ç.(Matematik Öğretmeni)- Hazel A.(Matematik Öğretmeni)- Senem S.(Matematik Öğretmeni)- Sümeyye P.(Matematik Öğretmeni)- Ayşenur S.(Matematik Öğretmeni)- Rüveyda K.(Matematik Öğretmeni)- Yasin Y.(Matematik Öğretmeni)- Ayşe B.(Matematik Öğretmeni)- Berk K.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Zeynep H.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Yakup K.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Nevin İ.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Şiyar K.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Cemal I.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Emre K.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Levent M.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- Latife Ü.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Handan T.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Nesibe G.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Nihan G.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Elif B.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Sedat Ç.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Dilan S.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Esrahan K.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Beyzanur H.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Şeyhmus İ.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Göktürk Ş.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Minel G.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Saliha B.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Ahmet A.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Amine T.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Şevval B.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Aylin T.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Nurullah D.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)- Büşra N.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni )- Mualla A.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- Bilgesu A.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- Orhan T.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- Veysel S.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- Hilal A.(Teknoloji Tasarım Öğretmeni)- Kübra Y.(Teknoloji Tasarım Öğretmeni)- Aslıhan İ.(Teknoloji Tasarım Öğretmeni)- Zeynep K.(Teknoloji Tasarım Öğretmeni)- Gizem Ö.(Müzik Öğretmeni)- Özlem Ş.(Müzik Öğretmeni)- Gülten K.(Görsel Sanatlar Öğretmeni)- Barış S.(Görsel Sanatlar Öğretmeni)- Merve Y.(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni)- Burak K.(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni)- Elif E.(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni)- Şehrize A.(Okul Öncesi Öğretmeni- Anasınıfı A Şubesi)- Şeyda B.(Okul Öncesi Öğretmeni- Anasınıfı B Şubesi)- Semiha E.(Okul Öncesi Öğretmeni- Anasınıfı C Şubesi)- Medine T.(Okul Öncesi Öğretmeni- Anasınıfı E Şubesi)- Fatma K.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Abdulkadir K.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Funda S.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Nurşen Y.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Halime K.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Sedat D.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Serhat A.(Özel Eğitim Öğretmeni)- Ayşe A.(İngilizce Öğretmeni)- Ayşenur K.(İngilizce Öğretmeni)- Eda U.(İngilizce Öğretmeni)- Fatime L.(İngilizce Öğretmeni)- Merve D.(İngilizce Öğretmeni)- Damla Ö.(İngilizce Öğretmeni)- Furkan K.(İngilizce Öğretmeni)- Selma Ş.(İngilizce Öğretmeni)- Uğur A.(Temizlik Personeli)-

Okuldan Haberler :

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM SINAV TAKVİMİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM SINAV TAKVİMİ

Kardeş Okulumuza Yeni Yıl TemennisiKardeş Okulumuza Yeni Yıl Temennisi

eTwinning Projemiz; Yalnız Değiliz (We are not alone)eTwinning Projemiz; Yalnız Değiliz (We are not alone)

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Anasınıfı BölümümüzNecip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Anasınıfı Bölümümüz

Başarılar :

Muay Thai de İstanbul Bölge şampiyonalarında öğrencilerimiz 1 birincilik, 11 üçüncülük kazanmıştır.

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Güncelleme tarihi:

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, İstanbul ili, Esenyurt ilçesinde bulunan devlet okuludur. İstanbul ili nüfusu , Esenyurt ilçesi nüfusu 'dur. Okulun öğrenci sayısı , öğretmen sayısı 75'tir.

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu İstanbul ili Esenyurt ilçesinde bulunan devlet okuludur.

Sayfamızda Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

Sitede sunulan reklamları kısıtlayan bir reklam engelleyicinin etkin olduğunu fark ettik.

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun. Reklam engelleyiciyi kapattıysanız sayfayı yenileyerek görüntüleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinin nasıl kapatılacağını öğrenmek için tıklayınız.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır