hoover hfdn 4s600px / Hoover HFDN 4SPX A+++ 12 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları - seafoodplus.info

Hoover Hfdn 4s600px

hoover hfdn 4s600px

Hoover HFDN 4SPW Bulaşık Makinesi

Günümüzde zamanın bu kıymetinin bu denli artmasıyla şüphesiz bulaşık yıkamak için kullanılan bulaşık makineleri mutfakların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Günün yoğunluğunda bulaşık yıkamak için ayrıca mutfağa girmek hem daha stresli hem daha yorucudur. Hoover HFDN 4spw A+++ 12 programlı bulaşık makinesi, bu aşamada mutfakta en büyük yardımcı haline gelmiştir. Elbette gelişen dünya ve teknoloji bulaşık makinelerini de etkiledi ve akıllı bulaşık makineleri gündeme geldi. Yapay zeka artık Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi ile sizleri daha iyi anlamak ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi, geliştirilmiş yapay zeka sayesinde yıkama alışkanlıklarınızı anlayacak ve bu ölçütte programlarınızı özelleştirir. Wi-fi ile tümüyle internete bağlı yüksek teknoloji ile donatılmış bu ürün bu sayede uzaktan kontrol edilebilir.

• Wi-Fi ve Bluetooth
  • Hassas Yıkama
  • Düşük Desibel

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Düşük Enerji

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Düşük Enerji

Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi, A+++ enerji sınıfı ile çalışarak hem ev ekonomisine katkı sağlar hem de doğayı korur. Su tüketiminin öneminin arttığı bu dönemde 9 litre suyla 12 kişilik bulaşık yıkayabilen Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi su faturalarınıza da olumlu yönde bir katkı sağlayacaktır. Hoover’in inovasyona verdiği önem sayesinde sizlerin yüzünü güldürecek ve minimum enerji ve su tüketimi ile bulaşıklarınızı güvenle yıkayabileceksiniz. Son teknoloji filtreleme sistemi, istenen ısıya en çabuk şekilde ulaşma hızı ve su sirkülasyonunu artıran yüksek pompa gücü sayesinde bulaşıklarınız en ince detayına kadar temizlenir ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Minimum enerji sarfiyatıyla yüzlerinizi güldürecek Hoover HFDN 4spw A+++ 12 program bulaşık makinesini çevreci bir bulaşık makinesi olarak değerlendirebiliriz.

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Uzaktan Kontrol İmkanı

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Uzaktan Kontrol İmkanı

Bulaşık makinenizi uzaktan kontrol etmenize yardımcı olacak mobil cihazlarınızda indirip kullanabileceğiniz Hoover Wizard uygulaması sizlere evin farklı bir odasından hatta evin dışından dahi bulaşık makinenizi yönetmenize olanak sağlayacaktır. Tüm programlara erişebileceğiniz bu uygulama sizlere oturduğunuz yerden bulaşık makinenizi açıp kapatabilmenize olanak sağlayacak ve cihazınızda o yıkama için kullanabileceğiniz tüm programları keşfedebilir, dilediğiniz gibi bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesinden maksimum performansı elde etmenize olanak sağlayacak bu uygulama sayesinde cihazınız sizi ve bulaşıklarınızı daha iyi tanıyacak, bu sayede verimli bir yıkama deneyimi kazanmış olacaksınız. İhtiyaç duyuldukça gelen güncellemelerle kendini yenileyen ve geliştiren Wizard uygulaması program içeriklerini size gösterip detaylı anlatarak cihazınızı daha iyi ve uyumlu şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi fiyatı ile de beğeni toplar.

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Maksimum Performans

Hoover HFDN 4spw Bulaşık Makinesi ile Maksimum Performans

Düşük enerji sarfiyatı, su tüketimi düşünülürken elbette yaşadığınız yerin huzuru da bu cihaz tasarlanırken düşünülmüştür. Sizleri, varsa bebeğinizi, komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde 41 desibelle çalışan Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi ile bulaşıklarınıza gösterdiğiniz özeni kendi konforunuza da gösterebilirsiniz. En hassas olanlar dahil her çeşit bulaşığınızı gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi, 12 farklı programla tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkar. Biten her program sonrasında otomatik olarak açılan kapağı sayesinde cihazın içini havalandıran ve kötü kokuların oluşmasına imkan vermeden bulaşıklarınızı rahatlıkla doğal bir şekilde kurutabilirsiniz. Yıkama esnasına filtrede birikebilecek ve tıkanmaya yol açacak tortuları ekstra su gücüyle giderden dışarı atan ileri otomatik filtre temizliği sistemi makinenizi daha temiz tutacaktır. Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi yorumlarına göz atarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Hoover HFDN 4spw bulaşık makinesi satın almak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Kullanım kılavuzu Hoover HFDN 4SPX Bulaşık makinesi

Hoover HFDN 4SPX Bulaşık makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

pdf2htmlEX

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Hoover HFDN 4SPX Bulaşık makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Hoover ürününden memnun kaldınız mı?
EvetHayır

1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bulaşık makinem döngüsünü bitirdikten sonra, tableti tutan kap açılmadı. Bu nasıl mümkün olabilir? Doğrulanmış
Bu soruna genellikle kabı tıkayan bulaşıklar neden olur. Bulaşık makinesini açmadan önce bunu kontrol edin.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinesi artık suyu ısıtmıyor, o neden? Doğrulanmış
Isıtma elemanının arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinemde normal tuz kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, normal tuz, cihazınıza zarar verebilecek maddeler içerebilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşıklarımı bulaşık makinesine koymadan önce durulamalı mıyım? Doğrulanmış
Bulaşıkları yıkamak gerekli değildir, ancak büyük, sert ve yağ artıkları çıkarmanız gerekir. Bunlar zamanla tahliyeyi tıkayabilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinesini çalışırken açabilir miyim? Doğrulanmış
Çoğu bulaşık makinesinde, kapak açıldığında programın hemen durmasını sağlayan ve su çıkmayacağı anlamına gelen bir su kesici bulunur. Bazı modellerde bu, zamanla sorunlara neden olabilir. Ankastre bulaşık makinelerinde, bulaşık makinesinin çalışırken sık sık açılması, çıkan buhar nedeniyle ek kabinlerde suyun zarar görmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşıkların daha çabuk kuruması için çalıştıktan sonra bulaşık makinesini açmalı mıyım? Doğrulanmış
Bu, bulaşık makinesinin türüne ve bulaşık makinesinin konumuna bağlıdır. Bazı bulaşık makineleri, yıkama programından sonra bulaşıkları kurutan bir özelliğe sahiptir. Bu durumda bulaşık makinesini açmanın katma değeri olmayacaktır. Ankastre bulaşık makinelerinde, bulaşık makinesinin çalışırken sık sık açılması, çıkan buhar nedeniyle ek kabinlerde suyun zarar görmesine neden olabilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinesi döngüsünü tamamladıktan sonra, plastik tabaklar hala ıslak, ancak geri kalanı ıslak değil. Neden? Doğrulanmış
Plastik, ürünlerin hızlı bir şekilde soğumasına izin veren kötü bir ısı iletkenidir. Üzerinde kalan nem, örneğin seramik veya metalde olduğundan çok daha az buharlaşır.

Bu faydalıydı () paylaş

Teflonlu tavaları bulaşık makinesine koyabilir miyim? Doğrulanmış
Evet yapabilirsin. Ancak tava, elle temizlendiğinden daha hızlı aşınır. Teflon içeren bir tavayı elle temizlerken asla ovucu kullanmayın, yumuşak bir sünger veya bez kullanın.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinesini uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Bulaşık makinesi gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Bulaşık makinesinin Watt olarak gösterilen güç kullanımının ne olduğunu görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı () paylaş

Spatula ve kesme tahtası gibi ahşap nesneleri bulaşık makinesine koyabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Ahşap nesneler bulaşık makinesinde hasar görebilir veya eğilebilir. Ayrıca, serbest kalan ağaç lifleri bulaşık makinesine zarar verebilir. Ahşap kesme tahtaları genellikle bulaşık makinesinde birkaç kez kaldıktan sonra gevşeyebilen tutkalla yapılır.

Bu faydalıydı () paylaş

Bulaşık makinesinin içindeki metalde çizikler olması sorun olur mu? Doğrulanmış
Çoğu bulaşık makinesinin içi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve çiziklerden etkilenmez.

Bu faydalıydı () paylaş

Kullanım kılavuzu Hoover HFDN 4SPX Bulaşık makinesi

Hoover HFDN 4SPX A+++ 16 Kişilik Bulaşık Makinesi Yorumları

(Hoover HFDN 4SPX A+++ 16 Kişilik Bulaşık Makinesi)

FİYAT PERFORMANS HARİKASI

Hepsiburada aracılığıyla

Marka takıntınız olmasın. bir çok yerli malını geçtim ithal üründen daha iyi malzeme kullanılmış daha çok ve verimli fonksiyonları olan emek verilmiş sağlam bir makine. uzun süren araştırmalar sonucu karar verdik aldık. yazılım iyi telefon ile hükmedebiliyorsunuz. evdeki wifi üzerinden eşleştirdikten sonra. her ne kadar anneler tarafından sadece 2 program kullanılsa da 12 program var. ısı ve süre seçebiliyorsunuz. bazı programlarında program sonu otomatik kapak açılma var. gece modunda 38 desibele düşen normal kullanımda 41 desibel ses çok sessiz bir makine. yıkama kişi sayısı 16 yani en geniş iç hacim. kullanılan malzeme kalitesi tatminkar. daha iyisi var ama bu fiyatlara mümkün değil. horoz lojistik da aldığım makineyi da kargoya çıkardı hızlı geldi ama teslimatçılar eve çıkarmada biraz sorun çıkardı. her aşama için sms ile bilgilendirildim. kurulum esnasında manyetik kireç önleyici tavsiye ediyorlar takılmasında fayda var fakat nakit ödeme yapacağınız için hazırlıklı olun. garantiyi uzatmak için de ayrıca dilerseniz 4 yıl uzatabiliyorsunuz. kullanışsız çatal bıçak 3. çekmece seafoodplus.info olmaması daha iyi jet duşlama dediğimiz tazyikli su ile yıkama özelliği yok. benim için bir eksik değil. bu yüzden bu makineyi tercih ettim. mağazalarda muadil gösterilen ledli makinelerden çok daha iyi olduğu kanaatindeyim. tavsiye ederim.Gönül Rahatlığı ile alabilirsiniz. iyi sandığınız bir çok marka ve üründen kat be kat iyi bir ürün.

Ozan TÜRKYILMAZ

Memnun kaldık

Hepsiburada aracılığıyla

Kullanmaya başladık yıkaması çok güzel. Deterjan ve parlatıcı servisin anlattığı şekilde konulduğuna mükemmel yıkıyor ve kapak açma seçildiğinde de program bitiminde kapağını açıyor.

Ercan Köz

Tanıtldığı gibi

Hepsiburada aracılığıyla

Kullanmaya başlamadık ama fiyatına göre gayet güzel ve elektronik. Kullanımına dikkat edilirse ve hassasiyet gösterilirse memnun bırakacağa benziyor.

Ercan Köz

Harikasın hoover..

Hepsiburada aracılığıyla

Tam anlamıyla mükemmel. 8 yıldır hoover kurutmali çamaşır makinesini kullanan biri olarak aldım. Daha 5 programını kullandım ama harika süper sessizi denemememe rağmen diğerleri de çok sessiz. Kısa programında bile çok temiz yıkadı ve kuruttu. Kapağı açılmıyor diyenler lütfen kullanım kılavuzunu okusun önce. Zaten bazı programlarda açılmadığını yazmış. Kesinlikle tavsiye seafoodplus.infoe 1 gün gecikmeli geldi ama aynı gün montaj yapıldı servis çok ilgili. Diğer bilindik markalarin(ki bu da italyan firması ve aslında çok eski bir marka) 7 -8 programcıları tl civarı. İçi çok geniş. Renkleri cok güzel ve seafoodplus.info hangi programlarda kapak açılmadığını gösteren resmi de attım. Bilmeyenler incelesin .

Hoover Bulaşık makinesi

Hepsiburada aracılığıyla

Mükemmel bir bulaşık makinesi.

Necdet Uğurel

Başarılı

Hepsiburada aracılığıyla

Çok beğendik tavsiye ederim.

Herkese tavsiye ederim

Hepsiburada aracılığıyla

Uzun yorum yapmaya gerek yok. Sessiz. 12 program su sıcaklık seçenekleri. Dk 29/39/90/// yazıyor ne kadar süre kaldığı yazıyor. Tuz parlatici ışıkları sensörleri var. Kapak programa göre kendiliğinden açılıyor 10cm. Beyaz ve gri renkleri var. Tuşları hassas. Bitince uyarı veriyor. Önceki bulaşık makinem ile kıyaslamak zorundayim. Herkes kullanınca anlar bu tarz makineleri 30 gün kullan beğenmezsen geri alırım diyebilirler. Ama ben 15 günde 10 program kullanmisimdir. Memnun kaldım tavsiye seafoodplus.info sizin alirsaniz iyi günlerde kullanın. 10 litre su kullanıyor. Az elektrik harcıyor. Çevreci ekonomik daha ne olsun.

Tavsiye ediyorum

Hepsiburada aracılığıyla

Hızlı ve olması gerektiği gibi teslim edildi . Horoz lojistiği o anlamda başarılı buldum . Servis ertesi hün geldi bağladı. İlk yıkama denememde sessiz ve başarılı buldum . Bitince uyarıyor ama kapak kendiliğinden açılmadı . Özellik olarak belirtmesine rağmen .

NUR FERİDE YAPALAK

Üst sınıf makina bu fiyata

Hepsiburada aracılığıyla

Ürün harika ,sessiz ve çok güzel yıkıseafoodplus.info ve teslim de hızlı.

haluk leblebici

Dört Yıldız

Hepsiburada aracılığıyla

Ürünüm geldi kargoda hızlı ve sorunsuz geldi ertesi günde servis gelip erkenden kurulum yaptı çok memnunum

Nurcan Demirkale

Kaliteli

Hepsiburada aracılığıyla

ürün indirimdeyken aldım çok memnunum kurulum hemen ertrsi gün yapıldı . kaliteli bir ürün . hoover markasını eskiler bilir . kendiliğinden açılıyor diyen yoruma aldanmayın açma kapama düğmesine basarsanız açılır tabi makina . dokunmatikleri çok hassas buda kaliteli oldugunu gösterir.

Zekican Burak Kara

hoover

Hepsiburada aracılığıyla

renk çelik beyaz yazıyor görselde koyu grii

Mehmet Kaplan

beğenmedim

Hepsiburada aracılığıyla

ürünü iki aydır kullanıyorum çok memnun kalmadım küçük bir mutfağım var her yanlışlıkla değdiğimde makina açılıyor ekonomi programı saat. eski 11 yıllık makinanın daha iyi yıkadığını düşünüyorum. nedense makinadan çıkınca temiz hissettirmiyor bulaşıklar

beğenmedim

Hepsiburada aracılığıyla

ürünü iki aydır kullanıyorum çok memnun kalmadım küçük bir mutfağım var her yanlışlıkla değdiğimde makina açılıyor ekonomi programı saat. eski 11 yıllık makinanın daha iyi yıkadığını düşünüyorum. nedense makinadan çıkınca temiz hissettirmiyor bulaşıklar

2 gün içersinde geldi

Hepsiburada aracılığıyla

ürün geldi pakete çizik bile yok servisi aradık 1 gün sonra kuruluma gelecekler ,

isa ORUÇ

Hoover HFDN 4SPX A+++ 12 Programlı Bulaşık Makinesi

WiFi: Wi-Fi + Bluetooth Ankastre/Solo: Solo Yemek takımı kapasitesi: 16 Ayarlanabilir üst sepet: Var (tam tükte kolay ayarlanabilir) Alt sepet güvenli durdurma sistemi: Var Otomatik kapak açılma: Var Kendi kendini temizleyen üçlü filtre sistemi: Var Tuşlu elektronik control: Smooth Touch Kurutma sistemi: Kondenser Impulse wash: Var Menteşeler: Standart Voltaj (V): Akım (A): 10 Fiş tipi: Schuko Program sayısı: 12 Gecikmeli başlatma seçeneği: Sürekli Program bitiş uyarısı: Var - Sesli Tuz gösterge ışığı: Var Parlatıcı gösterge ışığı: Var Aquaprotect: Var Enerji verimlilik sınıfı: A+++ Temizleme performansı: A Kurutma performansı sınıfı: A Enerji tüketimi (kWh): Su tüketimi (l): 10 Toplam yıllık eneji tüketimi (kWh): Yıllık su tüketimi (l/yıl): Ses seviyesi dB(A): 41 Tabla ile birlikte yükseklik (mm): Tablasız yükseklik (mm): Genişlik (mm): Derinlik (mm): Net ağırlık (kg): 40,40 Brüt ağırlık (kg): 44,50

Hoover HFDN 4SPX Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Solo
  • Kapasite 16 Kişi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kondenser
  • Diğer Özellikler Wi-Fİ Bağlantısı 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi

GÖSTERGELER

• Parlatıcı GöstergesiVar
  • Tuz GöstergesiVar

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 12 program
  • Program Seçimi Elektronik
  • Eko Program Süresi dk

PERFORMANS

• Su Tüketimi 10 lt
  • Enerji Tüketimi kWh
  • Yıllık Enerji Tüketimi kWh
  • Yıllık Su Tüketimi lt
  • Enerji Sınıfı A+++
  • Yıkama Performansı A
  • Kurutma Performansı A
  • Ses Seviyesi 41 dB

TASARIM

• Renk Gri
  • Üst Tablasız Yükseklik mm
  • Yükseklik mm
  • Genişlik mm
  • Derinlik mm
  • Ağırlık 40 kg

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir