gata hastanesi randevu ankara / Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Randevu & İletişim (Keçiören/Ankara)

Gata Hastanesi Randevu Ankara

gata hastanesi randevu ankara

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

182 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanarak TC kimlik numaranızla randevunuzu temsilcinin sorularını cevaplayarak oluşturabilirsiniz.
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden aşağıdaki adımları uygulayarak online randevu alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Online Randevu Al" butonuna tıklayın.
E-devlet hesabınızla veya yeni üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
İl, ilçe, klinik/bölüm ve hastane seçimi yaptıktan sonra "Randevu Ara" butonuna basın.
Listelenen hekim ve tarih seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
İlgili hekimin uygun saat seçeneklerinden birini seçerek randevu işlemini tamamlayın.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu almak ve muayene olmak için aşağıda bulunan telefon numarasına tıklayarak telefon üzerinden veya Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu sistemini kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz.

Online Randevu AlTelefonla Randevu: 182

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres

General Dr. Tevfik Sağlam Caddesi Etlik - Keçiören / Ankara

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon

0 (312) 304 20 00

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Nerede ve Nasıl Gidilir

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adresi, açılış kapanış saatleri ve Haziran 2023 iletişim bilgileri Nerede360'da!

Ankara şehrinde Keçiören ilçesinde bulunan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

0 (312) 304 20 00 numaralı telefondan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumlar (1 Değerlendirme)

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede360'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!

Firmanı Ekle

Sıkça Sorulan Sorular

• Hangi kurumların hastalarına bakıyorsunuz/ Hastanenizden kimler faydalanmaktadır?
    Hastanemizde, sağlık güvencesi SGK (Bağ-kur, T.C Emekli Sandığı, SSK), Özel Sigorta, MLV, Yeşil-Kart (sevk dahilinde) ve Resmi Kurum (657 no'lu Yasaya tabi devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları) olan hastalara hizmet verilmektedir.
  • Hastanenize başvurmadan önce randevu almak gerekiyor mu?
    Acil servis dışındaki tüm polikliniklerimiz randevu sistemi ile hizmet vermektedir.
  • Muayene olduktan sonra, doktorun istediği tetkiklerin sonuçlarını göstermek ya da kontrole gelmek için tekrar randevu almaya gerek var mı?
    Bu konudaki uygulamamız polikliniklerimizin yoğunluğuna göre değişmektedir. Bu nedenle, eğer doktorunuz tetkik istemiş veya kontrole çağırmış ise muayeneden çıktığınızda sonuçlarınızı göstermek veya kontrole gelmek için randevu almanız gerekip gerekmediğini poliklinik sekreterinden öğreniniz.
  • Muayene olmak için gelirken yanımızda hangi evraklar bulunmalı?
    Resmi Kurumlu hastalar TC Kimlik numarası ile,
    İş Bankası, Vakıf Bank, Exim Bank ve Esbank çalışanları kurumdan aldıkları sevk kağıtları ile,
    Yeşil kartlı hastalar sevk kağıtları ve sağlık karnelerindeki vize süresini kontrol ederek hastanemize başvurmalıdır.
  • Özel kurum ve sigortalarla anlaşmanız var mı?
    Bir çok özel kurum ve sigorta şirketi ile anlaşmamız bulunmaktadır.
  • Hastanenizde hangi branşlarda hizmet veriliyor.
    Birimlerimizde her türlü teşhis ve tedavi hizmeti günümüzün gelişmiş teknoloji imkanları kullanılarak verilmektedir.
  • Hastalığımı başından beri dışarıdan özel bir doktor takip ediyor, rahatsızlığım ile ilgili olmam gereken ameliyatımı hastanenizde kendi doktorum yapabilir mi?
    Hastanemizde üniversitemize bağlı kadrolu doktorlarımız ameliyat yapabilmektedir. Özel doktorlar ile anlaşmalı çalışan bir hastane olmadığımız için, bu şartlarda ameliyatınızın hastanemizde yapılması mümkün değildir.
  • Hastanede çalışan doktorlarınızın dışarıda muayenehanesi var mı?
    Hastanemizde çalışan doktorlarımızın dışarıda muayenehanesi yoktur.
  • Hastanenizde hangi ameliyatlar yapılabiliyor?
    Hastanemizin tam donanımlı ameliyathaneleri her türlü ameliyatın gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak nitelikte olup, açık kalp ameliyatları, bağırsak ameliyatları, Rectum CA, mide CA, safra kesesi ameliyatları (açık-kapalı) dahil tüm cerrahi operasyonlar yapılabilmektedir.
  • Kurumunuz özel mi, resmi bir kurum mu?
    Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Başkent Üniversitesi Rektörlüğü'ne bağlı kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversite hastanesidir.
  • Öneri ve şikayetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?
    Her türlü öneri ve şikayetlerinizi Hasta Hakları Birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. Tüm öneri ve şikayetler Hastane Yönetimi tarafından değerlendirilmektedir.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır