o ses gamze dursun / Gamze-Dursun-Gecer-O-Ses-TurkiyeTur_ - Kadınlar Sitesi

O Ses Gamze Dursun

o ses gamze dursun

O Ses Türkiye’de En Çok “Bir Daha” Alan Yarışmacılar

Haberler

Onedio Özel

O Ses Türkiye’de En Çok “Bir Daha” Alan Yarışmacılar

O Ses Türkiye’de bazen bir performans o kadar iyi oluyor ki, insan doyamıyor, tekrar tekrar dinlemek istiyor. Seyirciler böyle durumlarda hiç ellerini korkak alıştırmıyor ve alkışlarla beraber, “bir daha, bir daha” sesleriyle stüdyoyu inletiyorlar. Ve işte karşınızda O Ses Türkiye’de seyircilerin en doyamadığı performanslar.

1. Mehmet Elitaş

2. Yaren Doğan

3. Gülşen İbadova

4. Derya Özdin

5. Yasemin Ezer

6. Saed Dastranj

7. Gamze Dursun

8. Resul Aydemir

9. Zafer Yılmaz

Burhan Çatılı

Bonus: Siz de Fanta sayesinde O Ses Türkiye stüdyosunda yerinizi alarak, finaldeki muhteşem performanslara “bir daha, bir daha” tezahüratları yapmak ister misiniz?

Bonus: Siz de Fanta sayesinde O Ses Türkiye stüdyosunda yerinizi alarak, finaldeki muhteşem performanslara “bir daha, bir daha” tezahüratları yapmak ister misiniz?

Gamze O Ses'te jüriyi birbirine düşürdü 

O Ses Türkiye yarışmasına İzmir'den katılan Gamze jüriyi birbirine düşürdü.
Türkiye'nin en çok beğenilen yarışma programları arasında bulunan O Ses Türkiye, yarışması güzel sesleri ortaya çıkarmaya sürdürüyor. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Hakan-Gökhan, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can'ın yaptığı yarışma Cuma akşamı yine dolu dolu geçti.
Cuma gecesinin dikkat çekici yarışmacılarından biri İzmir'den Katılan Gamze Dursun oldu. Hoşçakal şarkısıyla çıkan fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Gamze, performansıyla tüm jüriyi döndürmeyi başardı. Alkışların koptuğu şarkı sonrasında istek üzerine yeniden aynı şarkısını seslendirdi. Arabesk söylediğini belirtmesi üzerine bu seferde başka arabeskle üçüncü şarkıyı söyledi, Sibel Can'da eşlik etti.
Jüri yarışmacıyı kendi takımlarına katmak için çaba harcarken Gamze, 'Kandının Fendi Erkeği yendi. 6 yıldır hiç bir bayan birinci olmadı. Benim için hiç çaba harcamayan Hadise'yi seçiyorum" dedi. Gökhan ve Hakan 'Arabesk söyleseydin dönmezdim' diye seslendi. Murat Boz, sempatik tavırlarla yarışmayıcıyı ikna etmeye çalışırken, Sibel Can 'Gamze' diye seslendi.

Sponsorlu Bağlantılar

O Ses T&#;rkiye finalistleri belli oluyor - Hangi j&#;rinin ka&#; yarışmacısı &#;eyrek finale kaldı?

Haberin Devamı

O Ses Türkiye büyük finali için nefesler tutuldu. Program sunucusu Acun Ilıcalı, 2 Mart Perşembe günü ekrana gelen bölümde finale 3 adım kaldığını söyledi ve canlı yayınlar öncesi hangi jürinin kaç yarışmacısı kaldığını açıkladı. Çeyrek, yarı final ve final olmak üzere 3 aşamanın sonunda O Ses Türkiye şampiyonu belirlenecek. Peki, hangi yarışmacının kaç finalisti var? Hadise’nin 6, Gökhan ve Hakan’ın 5, Murat Boz’un 3, Sibel Can’ın 1 yarışmacısı çeyrek finale kaldı. 

Adım adım büyük finale hazırlanan O Ses Türkiye’nin son bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Çapraz düellolarda elenen Gamze Dursun, nişanlısıyla iddiaya girdiğini belirterek, "Elenirsem nişanlım bana evlenme teklifi edecekti ve iddiayı kazandım. Acun Bey'in izni olursa bir evlenme teklifi eder diye düşünüyorum" diyerek, nişanlısını sahneye davet etti Evlenme teklifi etmesi istenen Dursun'un nişanlısı, diz çöküp "Yanıldım. Benim şampiyonum sensin. Çok hazırlıksız yakalandım. Aşkım benimle evlenir misin" dedi. 'Evet' yanıtının ardından ikili, sahnede duygusal anlar yaşadı.

Haberin Devamı

HADİSE'DEN BÜYÜK JEST

Yarışmacının evlenme teklifi alması karşısında çok duygulanan jüri üyesi Hadise, ikili için anlamlı bir jest yaptı. "Balayınız benden, nereyi isterseniz yardımcı olacağım" diyerek, ikiliyi sevindirdi.

Çeyrek finale yükselen yarışmacılar

Resul Aydemir

Cihangir Moralı

Abdul Jabbar Dİn

Toprak Kardeşler

Keremhan Özdemir

Dodan Özer

Şeyda Erbaş Kasap

Karima Gouit

Taylan Bayrı

Suami Ramirez

Armador

Sevil Memetova

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir