gamzeli sevgiliye sözler / Gamze İle İlgili Sözler | Sevgi Mesajları

Gamzeli Sevgiliye Sözler

gamzeli sevgiliye sözler

Gizlilik Politikası

Gamze İle İlgili Sözler

Gamze İle İlgili Sözler, Gamze İle İlgili Güzel Sözler, Gamzeli İle İlgili Sözler, Gamze İsmi İle İlgili Sözler, Gamzeli İnsanlar İle İlgili Sözler, Yanaktaki Gamze İle İlgili Sözler, Gamze İle İlgili Sözler Resimli

Reklamlar

Gamze İle İlgili Sözler

Gamze İle İlgili Sözler

Günaydın sabah sevinci, uykulu gamze, kuyuların rüyası&#; Günaydın zamanın tanrısı, ağzımda harflenen sonsuzluk&#;  (Şükrü Erbaş)

Ruhumu ele geçirmiş gamzelerin, ruhu olmayan bedenler gibi, gece gündüz aşkının esirinde, dolaşmaktayım hayalin aklımda&#;

Sonradan uğraşmakla gamzeli olunmaz, gamzeli doğulur.

Gamzeni ser gökyüzüne, bir tek sen gülümse.

Sensiz olabilirim ama ben hep seninle yaşayacağım. Bu gurbet ellerinden hep seni hatırlayacağım o güzel gamzelerinden.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen.

Ölünce beni o gamzelere gömsünler.

Reklamlar

O gülüşündeki gamze olmak isterim güzelliğine güzellik katmak için.

Kuş sesleri içinde doğada yaşamayı sevenleri lüks villalarda mutlu edemezsiniz, gamzeli sevenleri gamze olmayan yüzlerde tutamazsınız.

Sen hiç konuşmadan otur sadece bana gülümse yeter, gamzelerin beni sarhoş etmeye yeter zaten&#;

Koca bir gezegene bahşedilmiş en güzel manzara gamzelerin.

Ölen bedendir, ruh değil. Sönen küllerdir, ateş değil. Gülümseyen gözlerdir, gamzeler değil. Sevilen yürektir, beden değil.

Ey sevgili! Söyle bir sevgi değdi mi yüreğine, uzanıp bir el değdi mi eline, kimse baktı mı insanı yaralayan gamzelerine?

Benim gamzelerine, kızarken bir anda neşelenmene, bana öyle kapkara bakarken aydınlatmana, benim sana ihtiyacım var.

Beni öldüğüm zaman mezara değil, senin gamzelerine gömsünler.

Biraz daha sen oldum gamzelerinde. Sen hep gül sevgilim sen hep gül ki ben de bir gül olayım gülüşlerinde.

Reklamlar

Gamze gamze yanaklar, hilal kaşlar, dudaklar. Bir gün sonum olacak o mevzu bakışlar.

Gamzelendi gönül yine devası ahtır. Gönlü mahzun olanın dostu Allah’tır. Şems-i Tebrizi

Sen öyle güldüğün zaman ben senin gamzelerinde kayboluyorum.

Umarsan bir nevâziş açdığı bin zahm için ammâ Bu insâniyyet ey dil gamze-i cânâneden gelmez. Sinende açtığı bin türlü yarayı bir günde pansuman eder diye ümit edersin ama heyhât! O insanlık, sevgilinin gamzesinden gelmez. (Hayati İnanç)

Dudaklarımın hiç değmediği gamzelerin&#; Uzaklaşıyor hafızamdan&#; Kendini yüreğimden söke söke çıkardın&#;

Bir bakardım eğilmiş su içiyor gamzelerinden kuşlar&#; Öyle bir güzellik, öyle güzel gamzeler&#; &#; Didem Madak

Dünyanın en güzel frikiği; bir kadının gülerken saklayamadığı gamzesidir.

Gülsen gamzelerine gömülürdüm, ağlasan yanaklarından yuvarlanırdım&#;

Ne çok hüzün saklanmış öyle gamzelerine ne o biri yine gülüşüne mi dokundu?

Gülünce yanağında çıkan gamzesi bile tekti tıpkı kendi gibi&#;

Yanağımdaki gamzeden haberin yokmuş. Hiç güldürmedin ki yüzümü! (Cezmi Ersöz)

Reklamlar

Benim de gamzelerim var. Yalnızlığımın kıyısında, acılara güldüğüm zaman çıkar ortaya&#;

Ben yine yorgun, ben yine durgunum, ben yine senin gamzelerine vurgunum.

Gamzen varsa gülmelisin, güzel gülmeyi biliyorsan sen gamzelisin.

Ölüpte gömülesim geliyor bir bahar günü gamzelerine.

Bir tomurcuk ektim sana. Baharı bekleme, gamzelerine hasret yüreğim.

Bir gamzesi var. Beni Allah koruyor.

Gamzen insanı içine çeken bir zindan gibi, içine düşenin bilinmez hali, seni sevmiyorum diyen konuşur hayali.

Seninleyken çıkıyor benim gamzelerim&#;

Aşık bir adam, sivilceyi gamze görür.  Japon Atasözü

Ah beni öldüren ne sigara, ne de alkol, beni öldüren sevdiğimin bir çift gamzesi&#;

Benden başkasına gülerken açılan gamze çukurunu günahla dolduruyorsun. Serkan Özel

Kalbimi acıtır öyle hafiften gülmelerin, kalbime ok gibi saplanıyor gamzelerin.

Canım sevdiğim senin bir gülüşüne hasret kaldım, sıcak yaz mevsiminde gamzelerinde üşüdüm&#;

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!

İçtiğim aşk şarabında çaresiz kelimelerin, mutluluğun timsali gibi gamzelerin&#;

Sana olan sevgimi bilmem anlatabilir mi bu kelimeler, beni benden alıyor sendeki bu gamzeler.

Gamzem var da, güldüren mi var&#;

Gamzesi olan insanların değerini bilin çünkü sayıları az.

Aşık olan sevgili yüzdeki lekeyi değil, gamzeyi görür&#;

Eğer bir gün gamzelerinde kaybolursam bir gece ay ışığı altında, ne olur beni bulmaya çalışma. Ben hep orda kalayım&#;

Öyle güzel gülüyorsun ki, sen güldüğün zaman ben senin o güzel gamzelerinde kayboluyorum&#;

Gönlümün gülü gamzeli sevgilim. Hep içimdeydi söylemek istediğim. Çarpan yüreğimin atışını değiştirdin, şimşekler çaktıran aşkınla irkildim.

Bırak gamzelerin aksın odalarıma. (Cahit Zarifoğlu)

Gamzesi olan kızın mantıklı konuşmasına gerek yok. Gülsün, ben saatlerce dinerim.

Bir gamzesi baktıkça beni içine çekiyor, güldükçe ömrümden ömürler gidiyor.

Genzi yakar dudak kenarına göçebe kurulmuş tebessümler. Tuzlu bir nehrin akarında veda ederken gamzelerin eylül büyüttüğü zamana&#;

Ah beni öldüren ne sigara, ne de alkol, beni öldüren bir çift gamze.

Yüreğime saplanmış gamzelerin, hedefe uçuşan oklar gibi. Basit bir sevda sanmıştım, meğer dalgalar gibi kabarmış aşkım.

Zifiri karanlık gecelerde, sen gelirdin aklıma. Çukur çukur gamzelerin, o harika gülüşünle, yine sevdim seni, yine&#;

Hep yüzüm tebessüm etti benim. Gamzeli olmayan yüzüm. Yalandan kahkaha diye adlandırılan sesler çıkardım hep&#;

Gül güzeli gamzeli sevdiğim, seni çok seviyorum diye haykırmaktı en çok istediğim.

Allah bazı insanların gamzesini kalbine vermiş&#;

O kadar güzel gülüyor ki her gülüşünde dudağının sol alt tarafında oluşan gamzeye tekrar aşık oluyorum.

Sen hiç ağlama, ben senin yerine ağlarım, sen her zaman gül yeter ki, ben bir çift gamzenin kurbanı olayım&#;

Ah ne söylesem sevgili yakışır gönlüm gönlüme. Otur otur, tam gözümün önüne, nakşedeceğim tebessümünü gözlerime. Gamzeni ser gökyüzüne, bir tek sen gülümse.

Kahkaha atasım geliyor ya; acılara alaylı. Bakışlarım bile yetmiyor! Sığmıyor bazen, gamzeme mutluluk.

Hapsettim gülümsemeni aklımın her bir köşesine. Özlediğimde kapıyorum gözlerimi. Bir de çok uyuyorum. Çünkü rüyalarımın sahibidir gamzelerin&#;

Ben önce senin yüzündeki gamzeyi gördüm, sonra yüreğindeki büyük aşka tutuldum&#;

Haydi, gül gamzelim, gülde neşelenelim biraz.

En güzel Adamlar sever. Kaşını, gözünü sever, kirpiklerine aşık olur. Gülünce ortaya çıkan gamzelerine tutulur. Adım adım kazır onu aklına&#;

Bebeğim kuşlar konsun o güzel gamzelere&#;

Gamzemden öpmüştü, gülüşümde bile o var nasıl unutabilirim ki&#;

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir