rabia soytürk estetiksiz / Duy Beni dizisinin Ekim’i Rabia Soytürk de estetik harikası çıktı! Eski hali şoke etti

Rabia Soytürk Estetiksiz

rabia soytürk estetiksiz

Duy Beni dizisinin Ekim&#;i Rabia Soytürk&#;ün estetiksiz hali olay yarattı! Adeta bambaşka biri olmuş

Ekranlar&#;n sevilen dizisi Duy Beni'de Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk daha &#;imdiden milyonlar taraf&#;ndan tan&#;nmaya ba&#;land&#;. Ba&#;ar&#;l&#; oyunculu&#;u ve güzelli&#;iyle herkesi mest eden Rabia Soytürk'ün eski hallerini görenler ise gözlerine inanamad&#;.

PERFORMANSIYLA D&#;KKAT ÇEK&#;YOR

Duy Beni dizisinde Ekim karakterini canland&#;ran Rabia Soytürk, performans&#;yla dikkat çeken isimler aras&#;nda yer ald&#;.

duy beni ekim

boyunda ve 52 kilo olan güzel oyuncu bal&#;k burcudur ve &#;stanbul do&#;umludur. Dizide Caner topçu ile ba&#;rolleri payla&#;an Rabia Soytürk ise güzelli&#;i ve fizi&#;iyle dikkat çekiyor.

rabia soytürk

ESTET&#;KS&#;Z HALLER&#; HERKES&#; &#;OKE ETT&#;

“&#;ahsiyet” dizisinde sergiledi&#;i ba&#;ar&#;l&#; performansla herkesin dikkatini çeken Rabia Soytürk, &#;imdilerde Duy Beni dizisinde ba&#;rol oyuncusu olarak yer almakta.

rabia1

Güzel oyuncunun sevenleri taraf&#;ndan hayat&#; merak edilen Rabia Soytürk'ün eski hallerinin gündeme gelmesi ise herkesi &#;oke etti.

rabia2

Estetiksiz haliyle adeta bamba&#;ka biri olan Rabia Soytürk'ün y&#;llar içindeki de&#;i&#;imi çok konu&#;uldu.

rabia4

&#;&#;te Rabia Soytürk'ün de&#;i&#;imi;

rabia soytürk estetiksiz

rabi

rabia soytürk estetiksiz1

rabi1

rabia3

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Duy Beni Dizisinin 'Ekim'i Rabia Soytürk Estetik İddialarıyla Gündemde: Dudakları Dolgu mu?

Haberler

TV

Duy Beni Dizisinin 'Ekim'i Rabia Soytürk Estetik İddialarıyla Gündemde: Dudakları Dolgu mu?

STAR TV'nin yeni dizisi Duy Beni, senaryosu ve genç oyuncu kadrosuyla son derece dikkat çekiyor. Dizinin 'Ekim'i Rabia Soytürk'ü, daha öncesinde TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinden Defne karakteri ile tanıyoruz. Kariyerinde gün geçtikçe daha da başarılı adımlar atan Rabia Soytürk'ün eski fotoğrafları sosyal medyada olay oldu. Bakalım Duy Beni'nin Ekim'i estetikli miymiş?👇🏻

Star TV'nin yeni fenomen dizisi Duy Beni, genç oyuncularıyla büyük ilgi çekiyor. Bu isimlerden biri de Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk.

Star TV'nin yeni fenomen dizisi Duy Beni, genç oyuncularıyla büyük ilgi çekiyor. Bu isimlerden biri de Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat veren ve Mustafa Mert Koç ile partner olan Soytürk, burada kariyerinde büyük bir çıkış yakalamıştı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat veren ve Mustafa Mert Koç ile partner olan Soytürk, burada kariyerinde büyük bir çıkış yakalamıştı.

Sonrasında Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde 'Karaca Hatun' olarak gördüğümüz Rabia Soytürk, güzelliğiyle bizi kendine hayran bırakmış, sosyal medyada kullanıcıların en çok konuştuğu, merak ettiği isim haline gelmişti.

Sonrasında Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde 'Karaca Hatun' olarak gördüğümüz Rabia Soytürk, güzelliğiyle bizi kendine hayran bırakmış, sosyal medyada kullanıcıların en çok konuştuğu, merak ettiği isim haline gelmişti.

Burada bahsetmiştik👇🏻

26 yaşındaki genç oyuncu, şimdilerde Ekim karakteri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. Güzelliğiyle çokça konuşulan Soytürk'ün eski fotoğrafları ise görenleri şaşkına çevirdi.

26 yaşındaki genç oyuncu, şimdilerde Ekim karakteri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. Güzelliğiyle çokça konuşulan Soytürk'ün eski fotoğrafları ise görenleri şaşkına çevirdi.

Rabia Soytürk kimdir diyenleri buraya alalım👇🏻

Küçüklük hali ortaya çıkan genç oyuncunun zaman içerisindeki değişimi ağızları açık bıraktı. Eski hali ile şu anı karşılaştıranlar geçirdiği estetik operasyonları merak etti.

Küçüklük hali ortaya çıkan genç oyuncunun zaman içerisindeki değişimi ağızları açık bıraktı. Eski hali ile şu anı karşılaştıranlar geçirdiği estetik operasyonları merak etti.

Başarılı oyunculuğu ile kendinden sık sık söz ettiren Soytürk, estetik operasyonlar sonrası bambaşka bir hale bürünmüş.

Başarılı oyunculuğu ile kendinden sık sık söz ettiren Soytürk, estetik operasyonlar sonrası bambaşka bir hale bürünmüş.

Siz neler düşünüyorsunuz?

Siz neler düşünüyorsunuz?

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Veda Mektubu’nun Aslı’sı Rabia Soytürk’ün estetiksiz hali olay oldu. Görenler hayretler içinde kalıyor

Yeni dizi Veda Mektubu’nda Aslı karakterine hayat veren Rabia Soytürk’ün eski halini görenler gözlerine inanamadı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Veda Mektubu’nda Aslı karakterine hayat veren ve güzelliğiyle mest eden Soytürk’ün estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı.

doğumlu olan Soytürk yeni dizisi Veda Mektubu’nda Nurgül Yeşilçay’ın hayat verdiği Alanur karakterinin kızı Aslı’ya hayat verecek. boyunda olan güzel oyuncu güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri.

Şahsiyet dizisinde Süveyda karakterine hayat veren Soytürk''ün rol aldığı yapımlar arasında Benim Adım Melek ve Gülperi de bulunuyor.

Estetiksiz haliyle adeta bambaşka biri olan Rabia Soytürk''ün yıllar içindeki değişimi çok konuşuluyor. 

İşte Soytürk''ün estetiksiz hali

İlgili Haberler

Rabia Soytürk kimdir, instagram hesabı ve estetiksiz hali?

Rabia Soytürk kimdir? Gençlik dizisi ile tanınan Rabia Soytürk'ün kim olduğu merak konusu haline geldi. Özellikle estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktığından beri Instagram hesabı araştırılıyor. İşte Rabia Soytürk'ün biyografisi! Rabia Soytürk kimdir?

yılında dünyaya gelen Rabia Soytürk, Sağlık Koleji hemşirelik bölümü mezunudur. Soytürk daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimin ardından birçok dizide yer alan oyuncu, Duy Beni dizisiyle büyük bir hayran kitlesine ve üne sahip oldu.

Rabia Soytürk'ün oynadığı diziler

Şahsiyet - Süveyda

Gülperi - Selen

Benim Adım Melek - Defne

Alparslan Büyük Selçuklu - Karaca Hatun

Duy Beni - Ekim Karaca Rabia Soytürk instagram hesabı

Ünlü oyuncu Rabia Soytürk'ün 3milyon abonesi bulunan instagram hesabına ulaşmakiçin TIKLAYINIZ Rabia Soytürk estetik mi yaptırdı?

Eski fotoğrafları ortaya çıkan Rabia Soytürk'ün estetikli olup olmadığı tartışılıyor. Yüzünün incelmesi, dudaklarının dolgunlaşması gibi ayrıntıları dikkat eden kişiler, Soytürk'ün estetikli olduğunu iddia ediyor. Soytürk konuyla ilgili bir açıklama yapmadı, aşağıdaki fotoğraflardan eski ve yeni halini inceleyebilirsiniz.

rabia soytürk estetikli mi

rabia soytürk estetiksiz hali

rabia soytürk estetiksiz fotoğrafları

rabia soytürk eski hali

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir