sahibinden 2 el araba siirt / 2. El Arabalar Otomerkezi A.Ş.'de | İkinci Elin Merkezi

Sahibinden 2 El Araba Siirt

sahibinden 2 el araba siirt

Siirt bölgesinde ikinci el arabalar

araba ilanı bulundu
Peugeot motorin 4 cam otomatik
peugeot dize aktiv ful aksesuarlı makyajlı kasadır *orijinal bin km de *tüm bakımları yeni yapılmış *4 lastik sıfır *4 cam otomatik *park sensörlü
Opel vectra sahibinden opel vectra 1 6 comfort model siirt km
Ford focus motorin aracimiz model hp collecti on
Aracimiz model hp collecti̇on aracimiz komple boyalidir motor kaputu deği̇şen sağ ön çamurluk deği̇şen sağ ön kapi deği̇şen arac kasa olarak çok i̇yi̇

Pompalı tüfekle ortalığı birbirine katmıştı: Dehşetin nedeni beğenilmeyen börek çıktı

Denizli'de pompalı tüfekli dehşete dair yeni detaylar ortaya çıktı. Dehşet saçan tüfekli kişinin bunu neden yaptığı ise pes dedirtti. Pamukkale ilçesine bağlı Hürriyet Caddesi üzerinde meydana gelen olayda Dün pompalı tüfekle hareketli dakikalar yaşatan Nuri T., daha önceden girdiği işletmede yediği böreği beğenmediğini işletme görevlisine söyledi. Ardından çıkan sözlü tartışmanın büyümesi üzerine olaya mekanda bulunan diğer 7 kişi daha katıldı.

BÖREK KAVGASINDA POMPALI TÜFEKLE DEHŞET SAÇTI

Alevli tartışmanın yerini arbedeye bırakması üzerine 8 kişi Nuri T., kapının önüne çıkartarak darp etti. Uzun süre sert darbelere maruz kalan Nuri T., çevredekilerin yardımı ile canını zor kurtardı. Aradan birkaç gün geçmesinin ardından kendisinin darp edildiğini ve bu konun kendisine saldıranlar tarafından yayıldığı duyan Nuri T., bu durumu hazmedemeyerek eline pompalı tüfeği aldı. Nuri T., sokağa çıkarak havaya rastgele ateş etmesinin ardından darp edildiği dükkânın önüne gitti.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Dükkana doğru birkaç kez ateş etmesinin ardından vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Hareketli dakikaların yaşandığı o anlarda ekiplerin ve babasının uzun süren çabası üzerine Nuri T., elindeki silahı teslim etti. İfadesi alınmak üzere karakola götürülen Nuri T., çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

'ŞUURUNUN YERİNDE OLMADIĞINI GÖRDÜM'

Arkadaşı olan saldırgan için polislere "Ben kefilim, iyi çocuk" diye sözler sarf eden Mehmet Adıgüzel, olayın iç yüzünü şu şekilde açıkladı:

Perşembe günü Pelitlibağ Mahallesi'nde meydana gelen olayda, beni zan altında tuttular. Suçluyu ben savunuyormuş ve destekliyormuşum gibi lanse ettiler. Nuri arkadaşımız emlakçılık ile uğraşıyor. Ben de olayın olduğu pastanede servis şoförlüğü yapıyordum. Bu olaylardan işimden kovuldum. Börek beğenmediğinden dolayı bu arkadaşı pastane çalışanı ile tartışıyor. Ardından çalışanlar bu arkadaşı darp ediyorlar. Darp ettikten sonra çevrede konu ile ilgili konuşuyorlar ve arkadaşta sinirleniyor.

Benim serviste olduğum vakitte silah ile gelip, bu iş yerine doğru 7 el ateş ederek, çevreyi rahatsız etti. Bundan benim haberim yoktu. Bana da silah doğrultu ve ben bu olaydan alakam yok diye ona söyledim. Nuri ise bana 'beni darp ettiler, onları vurmaya geldim' Şuuru da yerinde olmadığını gördüm. Babası ile birlikte silahı bırakmasında yardımcı olduk. Yaptığı şeyi doğru bulmuyorum

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

HYUNDAI ACCENT ERA

TEAM

KmBenzin+ LPGManuel

VOLKSWAGEN Jetta

TSI BMT COMFORTLINE

KmBenzinManuel

BMW X3

D XDRIVE OTOMATIK

KmDizelOtomatik

SKODA YETI

TDI GREENLINE AMBITION

KmDizelManuel

Tümünü Görüntüle

MERCEDES E SERISI

CDI 4MATIC ELITE

KmDizelOtomatik

BMW X3

D XDRIVE OTOMATIK

KmDizelOtomatik

VOLKSWAGEN Jetta

TSI BMT COMFORTLINE DSG

KmBenzinOtomatik

Tümünü Görüntüle

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir