cicek motifleri igne oyasi / İğne oyası çiçek nasıl yapılır? – monash.pw

Cicek Motifleri Igne Oyasi

cicek motifleri igne oyasi

Gösterişli Çiçek Motifli İğne Oyası Modeli

Merhaba arkadaşlar Yonca&#;nın iğne oyaları modellerinden österişli motifli çiçek iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayım.

iğne oyalar modelleri ve yapılışı her bir video da anlatmaya çalışıyorum.

iğne oya modelleri ve fiyatları merak eden arkadaşlar için de yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda modellerin fiyatlarının anlatıldığı videom bulunmaktadır.

kolay iğne oya modelleri ve yapılışları ile her bir video da sizlere değişik farklı iğne oyaları örnekleri anlatımlı yeni sunuyorum. Çarşamba iğne oyası modelleri olarak bilinen en güzel iğne oyaların yer aldığı sitemizde sizlere en yeni modelleri sunmak için youtube de sürekli video paylaşmaktayım.

gösterişli çiçekli iğne oyası modelleri

iğne yazma oya çiçek modelleri ve yapılışları nasıl yapıldığını merak eden hanımlar için en seçkin modeller hazırlıyorum.

Web sayfamızda iğne havlu kenarı oya modelleri yeni başlayanlar için bir birinden kolay anlatımı ile herkesin yapabileceği iğne oyaları bulunmakta sizler de kanalıma destek olmak için yapmanız gerek videolarımı izlemek ve videoların altında bulunan yorum kısmına kısa da olsa küçük bir yorum yazmanız.

sade yazmaya iğne tülbent oyası modeli ile yazma kenarlarınız süsleyecek en seçkim oya ve dantel örnekleri ile sizlere anlatımlarda bulunuyorum. Youtube kanalımızda çiçekli bir çok iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı bulunmakta.

Çember oyasından tek renk yazma iğne herkesin yapabileceği oya modellerinin de içinde bulunduğu güzel iğne oyalarını seyretmek için youtube kanalıma gitmeden bu güzel iğne oya web sitemizden sizler için sunduğumuz iğne oyaları örneklerini inceleyebilirsiniz.

İlgili

İĞNE OYASI NERGİS ÇİÇEĞİ NASIL YAPILIR?

Nazarca-igne-oyasi-nergis-cicegi-yapim-asamali

Anlatımlı ve videolu İğne oyası sanatında Bu sayfada İğne oyası Nergis çiçeği nasıl yapılır? aşaması, tarifi detaylıca gösterilmekte.

Nergis Çiçeği İğne oyası ile yapılışı detaylıca gösterilmiş olan bu güzel İğne işi çiçek motifi birçok Çeyizlik iğne oyası modelleri için kullanılabilir.

3-boyutlu-igne-oyasi-nergis-cicekli-motif

Tesbih oyası örnekleri yazma yemeni fular ucu gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Çiçek oyalarını sayfamızda iğne oyası bölümlerinde daha fazla model olarak da görebilirsiniz.

Üç boyutlu Nergis Çiçeği iğne oyası modeli gibi sayfamızda lilyum çiçeği oyası, küpeli çiçeği oyası gibi birçok Oya modelini tariflerini de ulaşabilirsiniz.

igne-oyasi-nergis-cicegi-ornekleri-yapilisi

İğne oyalı çiçek motifi yapımında 4 adet suni İpek Oya ipleri kullanılarak 6 yapraklı Tohumlu çiçekli 4 renk olarak hazırlanmış.

Tesbihlerde fular uçlarına değişik yerlerde bu motifleri kullanabilirsiniz. Nergis çiçek yapımına ortadan başlayıp halka oluşturulup zürafa iğne oyası tekniği ile tek tek yapılarak ilerliyor.

igne-isi-cicekleri-ceyizlik-tesbih-cicegi

İlk olarak ortasındaki yavruağzı renkli bölümü gösterilip, daha sonra çevresindeki beyaz çiçeği ve tohumlarına geçiliyor.

Çiçek modeli tasarımında Yavruağzı, sarı, yeşil ve beyaz renkli suni İpek Oya iplikleri kullanılarak model tasarlanmış.İsteyen çiçeği farklı renkler ile hazırlayabilir.

suni-ipekle-tesbih-oyasi-nergis-cicegi

Kaynaklar:Post makale monash.pw-Videolu Tarifi İğne oyası el sanatları Kanalına Aittir.

Nergis Çiçeği İğne Sanatı Yapımı

Birbirinden şık iğne oyası çiçek modelleri örnekleri. İğne oyasından yapılmış çiçek motifleri örneklerini sitemizde inceleyebilirsiniz…

Bir zarafetin sembolü olan ve çeşitlilik arz eden iğne oyaları, örtü kenarlarından, çeşitli aksesuarlara, takılardan, havlu kenarlarına, namaz başörtülerinden, süslemeli keçe çantalarına, tepsi örtüsünden, havlu süslemeye, bileklikten, yakaya varıncaya kadar hanımların tamamen kendi hayal güçlerinden hareketle ortaya koymuş oldukları bir emeğin ürünüdür diyebiliriz. Bazı bayanlar fotoğraf albümlerini bile iğne oyası desenlerinden inşa etmiştir. Bu yaratıcılık, bu hayal gücü gerçekten görülmeye değerdir. Bazı bayanlar telefon kılıflarını bile iğne oyası ile süslemiştir. Örgülü otantik kolyeden tutun da, tepsi örtüsüne kadar çok büyük çeşitliliğin söz konusu olduğu iğne oyalarında en çok çiçek motifleri tercih edilmektedir.

Ülkemizde daha çok çiçek motiflerinin yer aldığı iğne oyaları bulunmaktadır. Ancak çiçek çeşitlerinde ise farklılık söz konusudur. Kimi zaman yaprak ve ağaçlarında yer aldığı en güzel iğne oyası çiçek örnekleriile karşınızdayız. Havlu kenarlarında olsun, tülbent kenarlarında ve sehpa örtülerinde olsun bayanlar daha çok çiçek desenlerini tercih etmektedir. Çiçek desenleri görüntü açısından iğne oyalarına da son derece yakışmaktadır. Kumaşın rengine ve desenine göre içerisinde var olan bir ya da birkaç renkten alınarak ona göre çeşitli çiçek desenleri ortaya çıkarılmaktadır. Oldukça şık olan iğne oyaları görenlerin de beğenisine sunulmaktadır. Pembe bir havlunuz varsa pembe ile beyazın uyumu, düz beyaz bir havluya yeşil renkten yapılan iğne oyası da son derece şık olmaktadır. İğne oyasından yapılmış tepsi örtüsü de çok güzel durmaktadır.

Görenlerin bir kez daha bakmak isteyecekleri en güzel iğne oyası çiçek desenleri ile karşınızdayız. Sitemizin resim galerisinden en güzel ve en yeni desenleri inceleyebilirsiniz.

Yayımlanan kategori:Danteller, İğne Oyaları, Oya Modelleri ve Yeni Modeller

Gülbin Kara

Gülbin Kara

Evli ve 2 çocuk annesiyim, boş zamanlarımda el işi ve hobi olarak aklınıza gelecek birçok şey hakkında araştırmalar yapıyor ve en güzel örnekleri yıllardır sizlere sunmaya çalışıyorum.

İğne Oyası Çiçek Motifleri Yapılışı

Sevgili hanımlar, örgü ve elişlerini çok seven birisi olarak böyle bir site açmaya karar verdim. Sitemde sizler için en güzel ve en moda örgü modellerini, örmeye yeni başlayanlar için kolay örgüleri, en sevilen bebek örgülerini, çok şık bebek şapkalarını, değişik ve bebeğinize çok yakışacak olan bebek yeleklerini, o minicik ayaklar için bebek patiklerini, en nadide havlu kenarları ve dantel örneklerini, rengarenk tığ işi oya modellerini, en gözde iğne oyalarını, görülmemiş ve geleneksel patik modellerini, erkek ve bayanlar için harika yelek modellerini ve günlük kullanımda veya davetlerde kullanabileceğiniz birbirinden güzel şal modellerini seçerek sizlere sunuyorum. Ümit ediyorum ki hepsini çok sevip beğeneceksiniz. Sizlere faydalı bir şeyler sunabildiysem ne mutlu bana.

© - monash.pw Gizlilik PolitikasıÇerez PolitikasıHakkımızdaİletişim

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır