Böyle bitmesin 57 bölüm izle

Böyle Bitmesin 57 Bölüm Izle

böyle bitmesin 57 bölüm izle

Teşkilat 79. Bölüm izle

Yorum Yap

Söylenmesi gereken Cemil bayram

Ne oldu bi diziye yaa her hafta yeni bölümü oluyordu...şimdi de 2 haftada bir mi olmaya başladı.....eğer öyleyse bu fim fazl kalmaz...

2023-06-03 00:26:29

AKARMURAT

DİZİ TRT KARAKTERİNDE TÜRK MİLLETİNİN VİCDANINI YANSITMIYOR

2023-05-08 00:31:38

MİLİYETCİLİK AHMET AKYILDIZ

GİZLİ KAHRAMANLARIMIZIN neler yaptıgını TURKIYEM icin şehit olan ve ulkemin cogunlugunun müslüman bır toplum olması beni çok ama cok sevındırıyor atam osmanlı beni grurlandırıyor iyi ki bu topraklarda dogmusum teskılat dizisini severek ve begenerek izliyorum ve bilgi ediniyorum amaç türkıyemın gucu ve silahları tanıtma AB NIN VE BATININ NE DOLAPLAR cevırdıgını gösterıyor serdar kılıç arslan karaterinin de cıkması benı memnun ettı nedeni o role mılıyetci bırını gelmesi daha dogruydu o da oldu tesekurlr her emegi gecen arkadaslara zehra ya gelın ce bazı acıklamaları dogru degil en az 3 cocuk gezip tozma ile malasef bır adım ılerı gıdemıyoruz bilinçlenelimmm lütfen

2023-04-17 18:05:14

uDeniz

Siyah inci de ne ihtisamli biri cikti cok komik ya baska birini bulamadiniz mi?

2023-04-17 17:15:39

[email protected]Fexreddin

Nasıl oluyor,Türkiye topraklarında Türkiyeye karıı ajanlık yapıyorlar.Bunu biliyor ve heç bir şey yapa bilmiyorlar?

2023-04-10 19:56:01

Saçma Tamer Erdoğan

Geçen yıl çok güzeldi bu yıl hiç teskilatla alakası bile yok kadro zayıf çok saçma sapan sahneler var izlemiyorum en az 12 bölümdur

2023-04-10 03:59:59

Teşkilat Genç osman

Çok saçma Alman istihbaratı girmek çok kolaymıydı

2023-04-10 02:58:14

..........

O SOĞUK GECEDE EN ÇOK MERAK KONUSU....

2023-04-09 23:56:36

öküzlük parayla değilyahasan mehmet

2023-04-09 22:26:57

[email protected]Fexreddin

Zehranın eşi öldü,sevgilisi öldü.Hele Babasının yaşamasını öyrendi öldü.Senorist bananı unutdu .Şimdi Ömer çixdı ortaya.Bu da Zehranın sevgilisi olmuş.Bu da Babasını arayor.Senorist onu da unudacaqdır.

2023-04-07 03:39:53

.....HAK DİN İSLAM

Dizi iyice sabah programına döndü....

2023-04-04 01:01:43

uhoho

Ömer Zehra gecmisi icler acisi bir seneryo yazilmis sadece gülüyorum

2023-04-03 23:49:31

esnaf lokantasimemo can

arkadas esnaf lokantasinin wc si 5 yildizli otelinki gibi

2023-04-03 18:33:10

ömer ve zahrametin soya

inanın bu ömer ve zehranın aşk v meşk ilişkileri ve geçmişi diziden beni soğutmaya başladı,senarist dizinin vaktini böyle doldurmaya çalışıyor,yeter artık diziyi böyle mahfetmeyin,artık gına geldi

2023-04-03 10:38:00

FilmOzan topçu

Filmin içine ettiniz be daha izlemeyelim en iyisi vatan millet meselesi diye izliyorduk...kavuşamayan aşıkların yaşantısına döndü ne bu bizde kavuşamadık herşeyi içimize gömdük içimizde yaşıyoruz

2023-04-03 04:42:32

bunalımaslı

yaklaşık 10 bölümdür ,,zehra ve ömerin geçmişni izliyoruz...bunaltı geldi artık yeter,,diziden soğuduk..

2023-04-03 00:51:31

UzayMiri

Uzay Allah şifani versin.Teşkilat bu arada müthiş bir dizi

2023-04-01 02:13:06

siyah inci hamile kadın benceufuk

siyah inci hamile kadın bence

2023-03-28 16:57:42

Başarılı DiziOsman

Çok başarılı dizi

2023-03-25 14:20:57

DİZİM**********

Bence çok güzel bir dizi.Amerikanın ajan filmleri yerine izlenmesi lazım.ÇOK GÜZEL BİR DİZİ...

2023-03-17 18:51:04

fikre saygıAli

sever veya sevmez kimsenin sizin dusuncelrini düşünmek zorunda degil.begenmediler diye kimseyi azarlamaya hakkiniz yok. murunce saklanmış ve son şansında öldürmemiş kacmis. buna saçma diyenlerede kimsenin birsey deme hakki yok. çünkü diziyi geliştirecek akil yok ama para kazanmaya devam etmeleri icin kısır bir döngüde dolanıp duruyorlar.

2023-03-06 02:18:32

.................HAK DİN İSLAM

YAW ARKADAŞ SİZİN SENAYONUZU İLKOKUL ÖĞENCİLERİMİ YAZIYO......... ÜÇ BEŞ TANE SÜREKLİ KAHVE İÇEN SÜSLENEN BİBİRİNE KUR YAPAN VATANDAŞ KOSKOCA DÜNYAYI YÖNETEN AİLELERİ ÇÖKERTİYO, AMERİKANIN TÜRKİYEDE GÖREV YAPAN İKİ SAÇMA SAPAN ADAMI VAR BAŞKA KİMSELERİ YOK GARİPLERİN, VE MİLYONLA HATAYLA DOLU SENARYO, BEŞ YAŞINDA ÇOCUĞU GETİR SENARYODAKİ HATAYI YAPMAYACAĞINI SÖYLER......ÜLKENİN VE MİTİN BU KADAR KÜÇÜK VE ACİZ DÜŞÜRÜLMESİ....KISACASI GERÇEKLİKLE ALAKASI OLMAYAN KÜÇÜK ÇOCUKLARI BİLE İNANDIRAMAYAN MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARA FAYDA DEĞİL BİLAKİS ZARAR VEREN VAKİT KAYBI BİR DİZİ MALEEF............

2023-02-28 11:41:23

Saçmalayanlara hitaben!MRTZ

Şua saçma Amerikan ajan filmlerine saçma demeyip de zevkle izleyen,ama sıra Türk filmlerine gelince saçma diyen şahıslar,daha iyisini yapabiliyorsanız eğer buyurun siz yapın!Adamlar gerçek olayları tam anlaşılmasın diye (olayların gizlenmesi gereken bölümleri olabiliyor) bizlere anlatmaya çalışıyor.Onların elinden gelen bu,daha iyisini yapabilen buyursun yapsın!

2023-01-03 18:32:24

KMacit

Bu zehra diziden ciksa dizi daha güzel olur

2022-12-26 00:46:32

SACMA DIZIMETIN TEKIN

SACMALIYOR ARTIK BU DIZI HAYAT BOYLE DEGIT BIZŞLERI UYUT MASINLAR DALGA GECIYOR LAR BEY NIMIZLE

2022-12-25 13:47:39

sadıksadık

zehra artık dizini içine erti kendi kafasına takılıyor

2022-12-23 04:21:19

YORUM OLSUN DIYE YORUM YAPAN SARLATANLARGOLE

BU DIZI TRT1 DE DEGILDE FOX TA YAYINLANMIS OLSAYDI YOK ARABA SAGDAYDI NEDEN SOLA GECTI YOK MERMILER NEDEN HIC BITMIYOR YOK KITAP YOK O YOK BU DIYE YORUM YAPARLARMIYDI COK MERAK EDIYORUM, ARKADASLAR ÜLKEMİZİN GERCEGİ BU FILMIN VE HABERLERİN HİÇ BİR ÖNEMİ YOK ÖNEMLİ OLAN HANGİ KANALDA YAYNLANMASI ŞAHSEN FOX TA YAYINLANAN TOZLU YAKAYI NASIL SEVEREK IZLIYORSAM TRT1 DEKI TEŞKILATI DA AYNI SEKILDE SEVEREK IZLIYORUM, FILM BUNLAR UFAK TEFEK EKSIKLERI FAZLA CIDDIYE ALIP, GOSTERMİŞ OLDUKLARI EMEKLERE SAYGISIZLIK YAPMAYIN SONUCTA ORTAYA KOYULAN BİR İŞ VAR SEVMIYORSAN KUMANDADA BULUNAN ILERI TUSUY ILE BIR BASKA KANALA GEÇİŞ YAPAR VUFAK KENDINIZI HATA ARAM ARAMAK İÇİN KENDİNİZİ STRES SOKMZSINIZ,

2022-12-13 04:04:59

çekim hatasıserkan

dakika 35...ömer ve zehra aracı yol kenarında durdurup kontrol noktasını izliyor..dakika 36...ömer ve zehra nedense aracı yol ortasına çekip kontrol noktasını izliyor..bu kadar bariz bir hata nasılda gözden kaçıyor anlamıyorum..

2022-11-23 23:56:02

sacmalasmaya baslandi- ali uslu

kitap hikayesi en SIKICI BØLUM. SACMALASTILAR. DRSIFRE OLMUS HALA KIZI DISARDA ORTALIKTA GEZIYOR. KITAPTA KITAP. BU KITAP ISINI BITIRIN ARTIK SEYIRCINIZ AZALIYOR

2022-11-21 00:05:35

UrfaUrfa

18 ay 2 yıl olmaz oyuncu kardeşlerim yönetmenlerin gün ay yıl olarak hesaplanır,, :)

2022-11-15 02:25:49

Senaryo yazan cok sacma biri galibaIrfan

Kardeşim çatışıyorsunuz mermi nedense hiç bitmiyor ömer sikdikca mermi cogaliyor sanki biraz gerçekçi olsaniz izlemekten nefret etim artık biraz gerçek yapılsın işe saygi gösterin bizde tebrik edelim

2022-11-02 22:19:33

zehra,mehmet aras

ömerin silahinda kursun bitmiyor bir türlü

2022-11-02 20:46:51

TESKILATERCAN GUNER

TEK KELİMEYLE GERCEGINE YAKIN BIR DIZI BAGIMLILIK YAPIYOR DIZININ HASTASYIZ SUPRIZ OYUNCULARLA DEVAM ETSIN

2022-10-27 06:50:06

yonetmenefahrettin ordu

SLM yonetmen kardesim nasilsin bir film yapiyorsun anlamakta zorlaniyorum cok teskilat citkiyet ister disiplim ister sacmalik olmaz sofor gibi zibidi vuruluyor istikbarat hicbir arastirma yapmiyor sormuyor boyle filim olmaz biraz gercekci olun

2022-05-09 05:19:06

Dizideki bayanlar Mesutdemir

Bu dizideki bayan karakterleri hiç bu diziye uygun değiller iki karekter var zaten ikiside bir çekicilik cazibe Yahşi k başka yabancı dizilerdeki aksiyon seksi hareketler yada birazda aşk asıl olmak falan hiç yok Ankara dizi Ankara nin sokalarinda ilçelerinde gezmek yok ulus benderesi cikrikcilar yokuşu İzmir caddesi hamam onu k.oren şelalesi teelferik Ankara kalesi hacibayram ve civarı çubuk 1 barajı Pursaklar mezarlıklar Ostim sanayi Mamak ve civarı siteler Doğantepe Sincan ve fatih parkı Eryaman ve göleti buralarda kovalama aksiyon yok uzerlerindeki elbise sponsorları elbiseleri kirletmeyin alırım der gibi rol yapmışlar öyle izlenim vermiş seyircisine Ankara dizisi bunlari haketmiyor dizi motorin Halit başkanı bir sevepten dolayı gönderin Mete biniş için tam adamı rolünde ama oda gitti

2022-05-01 23:55:01

Teşkilat Seymur Huseyn

Halit Başkanı canlandıran oyuncu çok süni, başarısız, haraktersiz

2022-04-30 20:55:27

abartiali kaya

zehranin iki terøristle karsi silahini yerine koymasi biraz abartili geldi bu salak senaryoculara søyleyinde biraz daha gercekci olsunlar. o sahnede kanali degistirdim bu kadarda degil artik size iyi seyirler. severek izlerken sogudum

2022-04-25 00:53:34

OguzOĝuz Turku

Neden yutubda bu dizi Azerbaycan icin verilmyor

2022-03-15 00:47:21

şaçmalık akıncı

15 senedır kalp pili takılı bernde hiçbirzaman kalp pili olana şok verılmez neden bukadar şaçmalık olmaz barı gercekten bunu arastırsaydınız

2022-03-07 01:33:32

KomikFatih cavusoglu

Kapidaki muafizlara selamünaleyküm diyor hahahaa filmin icine böyle konusu güzel olan bir filmi ne yapiyorsunuz bir kere balik basdan kokuyor caglar ertugrul denen adam bir kere bir yaramaz

2022-02-27 23:12:26

AzeriAzerbaycan

Dizi plstesin gibioldu misya geckiyorlar hep

2022-02-14 10:32:48

HalitDerekoy lu1

Halit baskan cok uyuz cok sahte gorunuyo rol ù..hic tepki gosteremiyo ruhsuz bi tol

2022-02-07 02:38:16

Ceren hayrullah

Çok güzel bir dizi başarılar . Bence Halid başkanın kızı Ceren

2022-02-03 13:09:19

BitmesinÜlkü

Merhaba bu dizi hiç bitmesin lütfen inanılmaz güzel bir dizi karakterler şahane seçilmiş teşekkürler

2021-12-28 14:00:07

Teşkilat diziSelin

Çok saçma olmaya başladı.. Teşkilat dediğin her ince detayı önceden planlamış ve ani durumlarda pratik mantıklı planlar yapması yapmaları demek.. izleyicileri salak yerine mi koyuyorsunuz yoksa dizi uzasın diye mi saçmalıyorsunuz anlamadım.. Teröristler kilitli kapıları açmaya uğraşmıyor bunlar odaya girip kapıyı kitlemeden gelmelerini bekliyor!! Serdar’la Zehra iletişime geçmeleri büyük bir fırsatken gruptan uzaklaşan üç terositleri imha etmeleri yerine Zehra’nın vurduğu terörist adamı bulmalarını bekliyorlar!!! Zehra’nın yaptığı rehinelere hastamısın diye sorması bile tamamen amatörce.. Hedef amaç bellidir eğitilmiş bir istihbaratçı sadece görevine odaklanır!!!

2021-12-20 18:13:38

harika bir diziali batuhan

diziye bayiliyorum bu dizi sakin bitmesin yanliz mematiya yakistiramadim bunu boyle kotu rolde oynadigini hic sevmiyorum onun bu rolunu halbuki kurtlar vadisinde cok guzel oynuyordu polatlan ama burda kotu rolde hic hos deyil

2021-12-13 19:58:48

Bosbos konusmayinKaram

Adam gibi bakin dini kitabi ataturku Katharina afi ustunde filim xotumlariniz size kalmis ayle aradi konusun

2021-12-06 00:31:06

Teşkîlât-ı Mahsûsahalim

BU DIZI BENIM ICIN BITMISTIR ❗️❗️ Peygamber Efendimizin (S.A.S.) şu hadisi de çok önemlidir: “Hubbül vatan minel iman.” Yani “VATAN SEVGISI IMANDANDIR.” Ilk bölümlerde HAKKI DAYI,Uzay,a TEVEKKÜL ET,diyor,Pinar,da Hakki dayinin suratına bakarak yüzünü buruşturuyor,Uzay,da Hakki Dayi,ya “ sence ben böyle bir insanmiyim “ diyerek onunla dalga geciyor,Tevekkül ederse YOBAZ oluyor bu SENARISTLERIN ZIHNIYETINDE. ! ZEHRA ise günlerce iskencegörüyor,ama ağzından bir kere ALLAH Kelami cikmiyor,,Cocugu kaciriliyor,Hakki Dayi Zehra,ya üzülme çocuğunu kurtaracağız,ALLAH BIZIMLEDIR,diyor,gene tek kelime Allah kelami cikmiyor,insallah Hakki Dayi dahi demiyor,Insallah,Masallah,veya herhangi bir Dua ederlerse ,kısaca ISLAMI cagiristiran kelimeleri kullanırlarsa YOBAZ OLUYORLAR herhalde,ama vazife esnasında öldüklerinde SEHIT demeyi biliyorlar. ! Basta ZEHRA ve UZAY ,ISLAMi kavramlardan rahatsız olduklarını anlamak icin zeki olmaya gerek yok,Dizi ve Filim izlerken bunlara dikkat ederseniz,kör olsaniz dahi görürsünüz .Bu ZEHRA,UZAY ve SENARISTLERIN BU ZIHNIYETINDEN DOLAYI BU DIZI BENIM ICIN BITMISTIR,BUKADAR DAYANA BILDIM.. ! Bunlar ancak yeni yetmeleri kandırırlar,kandırıyorlarda .!

2021-11-22 12:11:29

YorumNigar

Teshekkur edirem

2021-11-09 12:13:19

yorukismail

cok iyi ellerinize salik

2021-11-07 21:13:06

Teşkîlât-ı Mahsûsahalim

Bu ülkeyi gerçekten zerre kadarda olsa seven, ama bir çok Provakasyonlarla kafası karışmış,ATATÜRKÇÜSÜ’KEMALİSTİ,MÜSLÜMANI,DİNSİZİ,SAĞCISI’SOLCUSU”Her neye inanıyorsa, herkez” SÖZ KONUSU VATAN İSE,GERİSİ TEFERRUATTIR” diye bilmeli,Bu birliği yenecek güç yoktur.! Biz aramızda illa çözüm buluruz.Aksi taktirde,çözüm üretemez hale gelen,lafı dinlenmeyen,kölelere döneriz.

2021-11-02 00:50:49

Teşkîlât-ı Mahsûsahalim

“ TESKILAT “ Nickli Arkadas,Merak etme Senaristler Kemalist zaten,oyüzden bol bol görüp duyarsın.ZEHRA okadar işkence yaşadı, ve son nefesini vereceği durumda bile,bir tek kelime ağzından ALLAH KELAMI çıkmadı ..! ALLAH derse YOBAZMI oluyor ? TÜRK ASKERI,VATAN SAVUNMASINDA,canını ALLAH ALLAH diye can verir.,Asker ocağı PEYGAMBER OCAĞI değilmidir? Bu topraklara böyle sahip olunmadimi ?Dizi malzeme aldigi IHA,TIHA,SIHA,LARIN MIMARLARINI ve SAVUNMA SANAYIDE,DÜNYA SIRALAMASINA BILE GIREMEYEN BU ÜLKEYI,ALMAN,ya ve ITALYA,yi bile gecip,DÜNYA SIRALAMASINDA ILK 9 YERLESTIREN KISI HAKKINDA TE KELAM YOK,AMERIKALILAR,HOOLLYWOOD,DIGER ÜLKELER DE KENDI CEKTIGI FILIMLERDE BASKANLARINI BAS ROLDE OYNATIYOR,ONLAR ICIN NORMAL VATAN SEVERLIK,BIZ YAPARSAK SIYASETMI OLUYOR ?

2021-10-31 23:59:33

Yetim Hakkisen ve ben

Yetim hakkiyla oyun oynayan sanatcilara ben sanatci demem kusura bakmayin kac insanlarin vergi parasiyla bu filimde oynuyorsunuz ben olsam kesinlikle kabul etmezdim ne demek istedigimi anlayan anlamistir.

2021-10-27 06:35:12

TEŞKİLATserhat

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK den bahsetmeniz gerçekten güzeldi tebrik ederim dizi de çok güzel olmaya başladı memati başkan iyi olmuş gerçekten büyük katkıları var emeğinize sağlık

2021-10-27 04:36:52

Burdada varlarMithat

Dizide eksik arayanlar var .T.C tinin istihbaratını hayranlikla degil iclerindeki hesati burdada kusarak ne denli bir düşmanlık sergilediklerini gormemek elde degil.Ben mitle gurur duyuyorum.Sunu iyi bilinki dunyada esi benzeri yok.....

2021-10-11 01:24:09

harika bir dizihasan

bu dizi harika bir dizi

2021-10-03 23:26:01

teşkilatmurat ortakuz

kolej kızılay arasında metro varmısayın yönetmen komiksiniz valla

2021-06-10 22:18:39

Milli gururYa devlet basa ya kuzgun lese

Ula bu diziye cekemyen amerikaliar cekse izle siniz burdada hain cok var Ya devlet basa ya kuzgun lese helal olsun yonetmenede iyuncularqda

2021-06-07 05:17:11

OyuncuB.k

Bu hulki denilen yarmayi oyuncu diye koymuslar, bukadar kotu bir oyuncu olurmu ya

2021-06-07 04:43:27

yonetmenefahrettin

sen neg bicim filim yapiyorun gizli teskilat hemen kisileri alir toplar ulkesine kurulan tuzagini zorlada olsa hemen ogrenir en elindekig tutsagida bir kac kiilerle yolluyorsun arti gizli sanigida eleinden kaciriyorsun boyle cocuk gibi filim olmaz cunku mit ddin sey ulkesine kurulan tuzagi parlaklarini keer yanda igneyle konuturur ende oldun icin fir filim yapmissin

2021-05-31 08:12:35

DiziBozkurt

Amarikan filimlerinde adam gözunden ates fiskirtir wow dersiniz Rambo tek basina tum orduyu yok eder wow dersiniz adam ucakdan hizli ucar Superben wow ulan o kadar sacnaliga guzel dersiniz mall mall bakarsiniz bu diziyede dengesizce laf atarsiniz sakamisiniz yoksa ne ayaksiniz turk filimlerini kötuluorsunuz adam

2021-05-24 04:47:22

TeskilatSelvi Sali

Muhteşem bir dizi tebrik ediyorum, her pazar sabırsızlıkla bekliyoruz ve her seferinde beklentilerimizin çok üstünde bir yapım izliyoruz emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz

2021-05-10 12:18:56

Yüz karasiKadir

BU diziyi trt gibi bir Kanal hangi akla mantiga sahip yayin yapar bu yönetmenler kim bu teskilat denen dizi bu Daten hainligine hizmet eder trt sen ne kanalisin baska ülkeninmi hizmetmi veriyon yoksa türkiyeninmi milletin paralarini alirken iyi teskilat denen diziyi hemen kapattin kaldirin rtük neye ve ne ise yariyor eh agir cezaya carptirilmali

2021-04-30 02:39:33

teşkilatmehmet

çok tutarsızlıklar var serdar polanya sınırından Türkiyeye gel iyor kameralara poz veriyor sevgilisi hemen söylüyor serdarın gelmediğini istihbarat 8 kişiden oluşuyor istihbaratta başka insan yok çok saçma olmuş

2021-03-28 22:55:53

Askiniz batsın ...halim

Ulan bu diziye bari ask meşk sokmayın,ne çok uçkurunuza düşkünsünüz be ..!

2021-03-28 22:46:26

samimiyetsiz dizi dogan

keske sivas katliaminida kaleme alsaydiniz yanan 35 canimizin anisina yillardir almanyada yasayan tc vatandasiyim solingen olayinda utanclarindan ne yapacaklarini bilmediler alman basbakani politikacilari bizde yakanlara mükafat verildi buda gercek kimse bu gercegi silemez peki sivasi marasi corumu yapanlardami hitlerdi gercekleri görün dizi bana son derece samimiyetsiz geldi benim görüsüm

2021-03-28 16:43:35

iyiünal

gelecegin dizisi olarak bakiyoprum. cok güzel gercege uygun yapimlar gecmi4ten gercek karelerle olaylari anlatim güzel olacak diye dü$ünüyprum...

2021-03-19 23:19:07

Böyle Bitmesin 57.Bölüm

Böyle Bitmesin 57.Bölüm. Böyle Bitmesin, bütün kozlarını aile üzerine oynayan, bütün derdini aile üzerinden anlatan güzel bir hikayedir. Türkiye'de son 20 yılda hızla artan boşanmalar, bu boşanmaların ilginç içerikleri, toplumun bu artışa direnemeyişi, ülkenin doğusuyla batısı arasında bu artış noktasındaki farkın gittikçe kapanıyor olması bize bir şey işaret ediyordu. Şüphesiz, boşanma denen şey, aile mefhumuyla ilgili en büyük kriz noktasıydı. Ve bir şeyi tanımlamanın en temel yollarından birisi onun karşıtıyla aynı çerçevenin içine alınmasıydı. Biz aileyi bütün yönleri ile anlatmak istiyoruz. O yüzden boşanmaları ve özelde ailelerin parçalanmasını engellemeye çalışan bir ekibin, her bölüm farklı bir aileyle, her bölüm farklı bir boşanma sebebiyle, her bölüm farklı bir çatışmayla ve sonuç olarak her bölüm farklı bir mesajla karşı karşıya kalacağı episodik bir tür dizisi olarak karşınızdayız

TV8

ebru tarafından 15:57:35 - 15.01.2021 tarihinde gönderilmiştir.

survivor 2021 süper başladı, bence her geçen hafta dahada heyecan artacak, bu senede bu kadar çok uzayacakmı göreceğiz, geçen sene iyi gelmişti ama bir noktadan sonra survivor da artık sıkabilir gibi geliyor. Bu sene ünlüler takımı daha güçlü görünüyor.

sezen tarafından 18:34:53 - 03.01.2021 tarihinde gönderilmiştir.

barbaros favorin bugün kupayı kaldıracağından eminim bu yıl masterchef çabuk bitti :(

exxen tarafından 14:26:56 - 29.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

masterchef finali acaba tv8 demi olacak yoksa yeni açılacak olan exxen demi yayınlanacak çok merak ediyorum. Umarım insanlardan final izlemek için ücret talep etmezler.

ekrem tarafından 14:26:01 - 29.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

kırmızı oda başladığında tüm dünya duruyor insanın içini bir hüzün kaplıyor. Bu yılın en başarılı yapımı.

elif tarafından 14:25:16 - 29.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

bu yarışmacıların bahar ile alıp veremedikleri nedir anlamıyorum çok tatlı ve şirin bir kız :)

mehmet tarafından 14:24:40 - 29.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Bugün masterchef de emir elenir bence barboros şampiyon olur serhat la final oynar. ama tv8 reklamları çok uzun tutuyor reklam arasında 1 bölüm yabancı dizi bitiyor :)

serhat tarafından 19:57:52 - 26.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Masterchef de en çok Eray'ın elenmesine üzüldüm ama favorim her zaman Serhat, yatışmaya katıldığı gün 1. olacağım dedi ve hızlı adımlarla bu söylemini gerçekleşltiriyor.

modacı tarafından 17:55:01 - 26.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

doya doya moda programını takip ediyorum, özellikle Bahar benim için hep 1. olacak. Jüri üyelerini beğenerek izliyorum.

survivor 2021 tarafından 15:41:35 - 05.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

geliyor gönlümün efendisi. açıklanan ilk yarışmacı beni çok heycanlandırdı. TV8 canlı olarak sürekli takip ediyorum. Bir an önce başlasada şu evde olduğumuz günlerde kafamız dağılsa.

masterchef tarafından 15:40:16 - 05.12.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Eray bu yarışamdaki favorim, tek sorunu tabaklama bunuda çözerse TV8 kanalında yayınlanan en iyi masterchef olabilir.

Cocuklar icin bi proqramda yaparmisiniz lutfen tarafından 00:09:28 - 27.08.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Ayhan tarafından 18:41:13 - 16.06.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Evrim'e ve Panorama programında yorum yapanlara 1984 yılı olimpiyat kadınlar finali Gabriela Andersen Schiess'in bitirmek için verdiği mücadeleyi seyretmelerini tavsiyeederi

cok iyi tarafından 21:57:09 - 15.05.2020 tarihinde gönderilmiştir.

muhtesem bir survivor

bende katilcam 14 yusim var 18 olayim tarafından 22:46:13 - 10.05.2020 tarihinde gönderilmiştir.

gonulluler love

Fariz Safarov tarafından 00:35:10 - 06.05.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Bu Survivor extra timi oturub orda bos bos danisirlar valla))),, Kimi, neyi elesdirirler men anlamadim,, Aycan getmese Sercan gedecekdi, fakt olan budur,,Merti yazsaydilar da yazmasaydilar da, bu adam sms-de gucludur,, Ona bi sey olmaz zaten,, Mence Acun bey bu adamlara bosuna pul verir,, Bunlar vaxti ne ioe kecirmek lazim ldugunu bilmirler, bos bos danisirlar)))

asdas tarafından 22:44:29 - 28.04.2020 tarihinde gönderilmiştir.

çok kral türk telekom reklamı :D

karantinada gidiyor tarafından 17:40:14 - 22.04.2020 tarihinde gönderilmiştir.

almanyadan bile bizi ekranlara bağladı, sürekli tv8 izliyoruz, özellikle nisa ve sercan olayında mutlu son bekliyordum ama neyse tüm yarışmacılara kolaylıklar diliyorum ve teşekkür ediyorum şu günlerde bize iyi vakit geçirttikleri için.

Ayşe Sevde tarafından 23:00:04 - 10.04.2020 tarihinde gönderilmiştir.

tvden izlemenizi tavsiye edrim buda iyi ama büyük tv daha iyi

aysun tarafından 17:37:58 - 22.04.2020 tarihinde gönderilmiştir.

survivor iletişim oyununda onlar ağladıkça bende ağladım, empatim tavan yaptı özel zor iş tv8 ekranlarında bağımlılık yapan yarışma programı.

tv8 survivor tarafından 17:34:48 - 22.04.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Şu dönemde survivor olmasa tv8 dışında izlenecek kanal yokmuş gibi geliyor. Şu salgın bitsinde artık diğer kanallarda diziler başlasın bizi survivor bağımlılığından kurtarsın, çekirdek gibi propgram başından kalkamıyoruz.

tv8 dizi yok tarafından 15:50:28 - 09.03.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Doğduğun ev kaderindir dizisini beğenerek takip ediyorum ve keşke bu kalitede dizilerin tv8 ekranlarında daha fazla görsek çok iyi olurdu, tv8 duyduğumda aklıma sadece yarışmalar geliyor.

survivor tarafından 16:32:37 - 18.02.2020 tarihinde gönderilmiştir.

survivor yeni sezonunda çok iyi olmuş, ersin özellikle favorim :) tv8 de izlediğim en iyi program emeği geçen herkese teşekkürler.

o ses Türkiye tarafından 15:51:25 - 01.02.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Beyazıt Öztürk o ses Türkiye yarışma programına katıldığından bu yana daha eğlenceli geçiyor, her bir bölümde kahkahalara boğuluyoruz teşekkürler tv8 bu yarışma hiç bitmesin.

sevilen dizi tarafından 15:49:31 - 01.02.2020 tarihinde gönderilmiştir.

doğruğun ev kaderindir dizisini beğenerek izliyoruz, böyle dizilere devam edin gerçek hikaye olması daha çok ilgimizi çekiyor. tv8 kanalına teşekkürler, ayrıca ibrahim demirkol ekranlara çok yakışıyor:)

Yarışma tv8 tarafından 20:23:07 - 08.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.

Yarışma formatları çok iyi her zaman bu başarıyı bekliyorum tv8 kanalından survivor programını bekliyoruz.

nest...

gelişim planı örnekleri 2022 doğum borçlanmasi ne kadar uzaktaki birini kendine aşık etme duası 2021 hac son dakika allahümme salli allahümme barik duası caycuma hava durumu elle kuyu açma burgusu dinimizde sünnet düğünü nasil olmali başak ikizler aşk uyumu yht öğrenci bilet fiyatları antalya inşaat mühendisliği puanları malta adası haritada nerede