patiswiss ostim / Patıswıss Çikolata Gıda San. ve Tic. İş İlanları - Kariyer.net

Patiswiss Ostim

patiswiss ostim

Patiswiss Handmade Chocolates, Yenimahalle, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Yenimahalle şehrinde Patiswiss Handmade Chocolates konumuna Toplu Taşıma

Yenimahalle, Türkiye'deki Patiswiss Handmade Chocolates adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Patiswiss Handmade Chocolates adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Patiswiss Handmade Chocolates adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Patiswiss Handmade Chocolates için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 21876 - Enerji Caddesi; 21984 - Tse Ostim; 21663 - Ostim Stadı; Ostim.

Otobüs:216220-7240297-7Metro:M1-M2-M3

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Patiswiss Handmade Chocolates için yol tarifi alın.

Patiswiss Handmade Chocolates adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Patiswiss Handmade Chocolates için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Patiswiss Handmade Chocolates adres: Yenimahalle Cevat Dündar Caddesi, 06374 Ostim, Ankara Sokağı

Patıswıss Çikolata Gıda San. ve Tic.

1. Anasayfa
  2. Patıswıss Çikolata Gıda San. ve Tic.
great place to work

39393 takipçi

Merkez: Ostim OSB Mahallesi Cevat Dündar Caddesi No:153 Ostim/Yenimahalle/Ankara İstanbul Ofis: Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak Dolmabahçe Apt. No:61/1 Kabataş/Beyoğlu/İatanbul
PATİSWİSS ÇİKOLATA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Firma Bilgileri

• Ünvanı : PATİSWİSS ÇİKOLATA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 13 Eylül 2011 Salı
  • Sermaye : 28750000,00 TL
  • Vergi Dairesi : ANKARA - OSTİM VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası :7230393858
  • Ticaret Odası :ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası :266174
  • NACE Kodu :108201
  • Mersis No :0723039385800019
  • E-Tebligat Adresi :25969-67214-16099

Yasal Uyarı / Bildiri!

• Find® bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Find®'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Find® internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Find® site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Find® sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Find® yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Find® üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Find®'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Find'i hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

BAKLAVA, PASTA VE ŞEKERLİ MAMÜLLER Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Çikolata ve kakao içeren şekerlemelerin imalatı (beyaz çikolata ve sürülerek yenilebilen kakaolu ürünler hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT

İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.

PATİSWİSS ÇİKOLATA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir