davines dökülme karşıtı şampuan / Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250ml – Flavus

Davines Dökülme Karşıtı Şampuan

davines dökülme karşıtı şampuan

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250ml

Ürün içerikleri ve ambalajları zaman zaman güncellenebilir.
En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.

Description

Product information

584,50 TL

Tahmini kargoya veriliş tarihi:
04 Temmuz

Reviews

20 Değerlendirme

KOD: DANA-01

Rating is 4.40 out of 5 stars

Davines

Davines Dökülme Önleyici seri; ince, kırılgan, dökülmeye yatkın saçlar için önerilir. Yararları
  • İnce, kırılgan ve dökülmeye yatkın saçları güçlendirerek nazikçe temizler ve besler.
  • Toksinlerin hareketliliğini arttırarak canlılık kazandırır.
  • Hoş kokusunu içeriğindeki bitki özlerinden alır.
  • 5.5 pH değeri sayesinde cilde zarar vermez, yumuşak bir dokunuş sağlar.
  • Kafein fitosetikülleri, beta-glukanlar, sirtuinler, tarçın, zencefil ve karabiber esansiyel yağları sayesinde baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saç kökünün güçlenmesini sağlar.
 İçerik Bilgisi
  • Beta-glukanlar, hücrelerin korunmasını sağlar.
  • Kafein fitosetikülleri, metabolizmayı uyarır ve kan dolaşımını hızlandırır.
  • Sirtuinler, güçlü antioksidan etkisiyle saçın ömrünü uzatır.
  • Tarçın Yağı, hoş koku verir.Kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini uyarır.
  • Zencefil Yağı,kan dolaşımını tetikler.
  • Karabiber Yağı, hücrelere enerji verir.
 Uygulama
  • Nemli saça masaj yaparak uygulayın.
  • Birkaç dakika bekletip durulayın.
  • Gerekirse işlemi tekrarlayın.
  • Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli ile günlük bakımınızı tamamlayın.

Davines Dökülme Önleyici seri; ince, kırılgan, dökülmeye yatkın saçlar için önerilir. Yararları
  • İnce, kırılgan ve dökülmeye yatkın saçları güçlendirerek nazikçe temizler ve besler.
  • Toksinlerin hareketliliğini arttırarak canlılık kazandırır.
  • Hoş kokusunu içeriğindeki bitki özlerinden alır.
  • 5.5 pH değeri sayesinde cilde zarar vermez, yumuşak bir dokunuş sağlar.
  • Kafein fitosetikülleri, beta-glukanlar, sirtuinler, tarçın, zencefil ve karabiber esansiyel yağları sayesinde baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saç kökünün güçlenmesini sağlar.
 İçerik Bilgisi
  • Beta-glukanlar, hücrelerin korunmasını sağlar.
  • Kafein fitosetikülleri, metabolizmayı uyarır ve kan dolaşımını hızlandırır.
  • Sirtuinler, güçlü antioksidan etkisiyle saçın ömrünü uzatır.
  • Tarçın Yağı, hoş koku verir.Kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini uyarır.
  • Zencefil Yağı,kan dolaşımını tetikler.
  • Karabiber Yağı, hücrelere enerji verir.
 Uygulama
  • Nemli saça masaj yaparak uygulayın.
  • Birkaç dakika bekletip durulayın.
  • Gerekirse işlemi tekrarlayın.
  • Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli ile günlük bakımınızı tamamlayın.

SACHANE DEĞERLENDİRMELERİ

G*** Ü***

Bir çok ünlü markanın şampuanlarını kullanmış biri olarak bu ürünü asıl etki amacı olan saç dökülmesini kesmesi için aldım ( çok fazla umudum yoktu ne yalan söyleyeyim) eksileri sacı sertleştiriyor , belki normalden daha az köpürüyor , kurutması kaynaklı biraz da kaşıntı yaptığı olabiliyor mevsime göre , ama asıl artısı bunu kullandıktan sonra saç dökülmem büyük ölçüde azaldı , yıkadıktan sonra kurulama işlemi yaparken çok dikkat eden biriyim , bunu o yüzden rahatlıkla söyleyebilirim, Saçhane ekibine orijinal ürün gönderdikleri için çok teşekkür ederim . Hemen 2. Ürünümü sipariş verdim . Saygılar

24.03.2023 14:33

M*** K***

Orjinal urun tesekkurler her zaman alisveris yaptigim guvenilir adres

08.03.2023 15:30

S*** U***

Mükemmel çok işe yarıyor gerçekten dökülme önleyici

04.02.2023 17:08

E*** D***

Saç dökülmemi azalttı tabiki tamamen bitirmez hiçbirşey. İçeriği güvenli olduğu için aldım . Saçımda açık renkler olduğu için biraz kurutuyor .

14.12.2022 18:28

Ö***

Saçlarıma iyi geldi. Memnunum

10.06.2022 19:36

A*** A***

Öncelikle ürün elime kısa sürede ulaşmış olduğu için çok teşekkür ediyorum. Ürünü kullandım, kokusu harika. İçeriği saç derisini çok rahatlatıyor. Ben bayıldım. Son olarak saç dökülmesine de engel oluyor. :)

16.01.2021 16:03

S***

Saç dökülme sorunu için ilk defa aldım. 1 ay boyunca hergün şampuan sonra Davines Energizing Superactive Dökülme Karşıtı Serum 100ml ürününü kullandım. Sonraki ay serumu haftada 2 defa kullandım fakat saç yıkamada hergün yine bu şampuanı kullandım. Saç dökülmem kesildi.

25.08.2020 12:50

V***

İlk şişe bittikten sonra başka ürünler kullandım, fakat yine bu ürüne geri döndüm. Gerçekten saç dökülmesini azaltıyor.

14.05.2020 09:09

S*** B***

saç dökülmem mevcut olduğu için aldım fakat etkisini göremedim. benim saç derim hassas kepeklenmeye müsait belki de bu yüzden etkili olmamıştır.

15.04.2020 13:08

A*** E***

Şampuanı aldım 5 kere kullandım . Ilk 5 kullanımda dökülme artti Acaba ilk zamanlar böyle mi oluyor ? Normal bir durum mudur bu dökülme

24.02.2020 01:12

Soru: Günlük kullanıma uygun mu.

19.10.2022 15:25

Cevap: Merhabalar, Saç dökülme yoğunluğuna göre günlük veya gün aşırı kullanım sağlanabilir. Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli ile günlük bakımınızı tamamlayın.

Bu cevap size yardımcı oldu mu? 0Evet0Hayır

Soru: Merhaba, ürün içeriğinde paraben ve sls bulunuyor mu?.

21.10.2021 11:00

Cevap: Merhabalar, ürün içerik bilgisi firma tarafından bizlere iletilmediğinden sizinle paylaşmamız maalesef mümkün değildir.

Bu cevap size yardımcı oldu mu? 1Evet8Hayır

Soru: Merhabalar. Saçımda hafif-orta dökülme yaşıyorum. Bugüne kadar wella sp men dökülme önleyici şampuan ve tonik kullanıyodum ve ilk başlarda baya faydasını gördüm ama uzun zamandır aynı şampuanı kullandığım için sanki etkisi eskisi gibi değil. Bu şampuan Wella Sp Men şampuana alternatif olabilir mi. Teşekkür ederim. .

14.10.2021 18:39

Cevap: Merhaba, Ürün tavisyesi ve detaylı bilgi için sitemizde yer alan canlı chat bölümünden bilgi alabilirsiniz

Bu cevap size yardımcı oldu mu? 1Evet2Hayır

Soru: merhaba üründe sls bulunuyor mu?.

28.04.2021 13:24

Cevap: Merhabalar, sls bulunmamaktadır.

Bu cevap size yardımcı oldu mu? 3Evet0Hayır

Davines Energizing Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml

Açıklama

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ml

İçerdiği zengin bitki özeleri ve maddeler ile saç dökülmesini önleyenEnergizing serisinin, günlük temizlik ve bakım uygulayan şampuanı, saç derisindelikan dolaşımı hızlandırarak, saç köküne güç kazandırmaktadır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan Yararları

> İnce ve kırılgan yapılıayrıca dökülmeye meyilli olan saç tellerine güçkazandırır.

>Saçları besleyerek, günlük temizliğini nazikçe yapar.

> Toksin hareketlerini arttırarak saç köklerine canlılıkgelmesini sağlar.

> Bitki özleri ile doğadan gelen bir hoş kokuyu tümgün saçlarda yaşatır.

> 5.5 pH değerin olan şampuansaç derisi zarar vermez.5.5 pH, cilde yumuşaklık kazandırır.

> Tarçın, zencefil, karabiber yağları ve diğer zengin içerikleri ile saç derisinde kan dolaşımının hızlanmasını ve buna bağlı olarak saç köklerinin güçlenmesini sağlar.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan İçerik Bilgisi

> Saç hücrelerini ‘Beta-glukanlar’ aracılığı ilekorur.

> Metabolizmayı ‘Kafein fitosetikülleri’ ile aracılığı ile uyararak, saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır.

> Sirtuinler aracılığı ilegüçlü bir antioksidan görevi görür. Böylelikle saçların ömrünü uzatır.

> Tarçın yağı sayesinde hoş kokuya sahiptir. Bu yağ ile ayrıca kan dolaşımı hızlanmış olur ve saç kökleri uyarılır.

> Zencefil yağısayesinde kan dolaşımıharekete geçer.

> Karabiber yağı sayesinde hücrelere enerjikatılır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan Uygulama

> Nemli saça saçlarınız için yeterli olacak miktarda şampuanı uygulayınız.

> Saçlarınızda 2-3dakika kadar beklettin ardındandurulayın.

> Günlük saç bakımınızı ‘Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli’ ile devam ettirmeniz tavsiye edilir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir