neutrogena temizleme sütü kullananlar / Neutrogena Hydro Boost Water Gel 200 ml Jel Cilt Temizleyici Kullanıcı Yorumları - Yorumsepeti.co

Neutrogena Temizleme Sütü Kullananlar

neutrogena temizleme sütü kullananlar

Merhabaaa :)
Bugün sizlerle aslında önceden alıp kullanmaya yeni başladığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü. Aslında ürünü 1-2 ay önce almıştım denemek için fakat elimde her zaman kullandığım bir temizleyici mevcut olduğu için bitmesini bekledim. Aynı anda iki ürün kullanmayı sevmem :) Nihayet bitti ve bende ürünü denemeye başladım. Yapısı adı üstünde jel kıvamında ve yumuşacık. Böyle pamuğa sıktığımızda yapış yapış olan cinsten değil kesinlikle. Ama bir makyaj temizleme suyu kadar da kalıntısız değil. Ne demek isediğimi  anladığınızı biliyorum :)

Makyajı temizleme konusunda oldukça başarılı buldum ben . Benim için en zor aşama maskara çıkarmak olduğundan onun bile üstesinden geldiği için ürün benden tam not aldı diyebilirim. Ürünü pamuğa alıp gözlerimin üzerinde 30 sn kadar bekletiyorum daha sonra hafif pıt pıt dokunuşlarla tüm makyajımı çıkarıyorum. Durulama gerektirmediğini biliyorum. Ama içimin rahat etmesi açısından ve cildimi mutlaka suyla buluşturmam gerektiğini bildiğimden normal temizleme jelim ile yüzümü de yıkıyorum. Ürünün bir güzel özelliği de cildi ve gözleri tahriş etmiyor ayrıca göz çevresini çok güzel bir şekilde nemlendiriyor. Kokusuda oldukça güzel bence . Gratislerde fiyatları 20 lira civarında olması gerekiyor. Yeni bir temizleme ürünü arayışındaysanız veya ürünü denemek isterseniz ben bir bakmanızı öneririm. Zaten ben Hydro Boost serisinin neredeyse tüm ürünlerini severek kullanıyorum. Yorumlamamı istediğiniz bir ürünü olursa bana mutlaka yazın. Unutmadan serinin nemlendiricisini yorumladığım yazım da aşşağıdaki postlarda mevcut . Dilerseniz bakabilirsiniz. 

Hepinize mutlu Cumartesileeeer :)

Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü 200 Ml 3574661292038

Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü 200 Ml

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Sellflix

Koleksiyona Ekle

Son 2 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

3022 favori

Hızlı teslimat yapan satıcı var !

• Cilt Tipi:Hassas
  • Form:Jel
  • Hacim:200 ml
  • Kullanma Amacı:Temizleyici

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Sellflix tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü 200 ml
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

3 Adet ve Üzeri %5 İndirim

Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda

TRENDMAYA

9.6

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü 200 Ml

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleme Sütü 200 ml
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Cilt TipiHassas
  • FormJel
  • Hacim200 ml
  • Kullanma AmacıTemizleyici

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır