pauline extra blond kullananlar / Pauline Doğal Saç Açıcı Sprey - Extra Blond 125 ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Pauline Extra Blond Kullananlar

pauline extra blond kullananlar

Extra Blond Pauline Saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

Saçlarınıza röfle yahut ombre yaptırmadan doğal yollarla da saç renginizi açabilirsiniz! gratis saç açıcı pauline extra blond nasıl kullanılır? makalemizde bu ürün hakkında bilgiler verdik. Pauline extra blond saç spreyini internetten yahut gratis mağazalarından temin edebilirsiniz. Fiyatı ise 13,75 TL'dir. Bu spreyin içeriğinde bulunan hidrojen peroksit saçlarda biraz yıpranma ve sertleşmeye neden olabilir. Ürünü ilk kullanımda saçınızda gözle görülür bir açılma fark edemezsiniz, en az 3 kez kullanmalısınız.

Pauline extra blond'un daha etkili olması için en kolay yöntem saçlarınıza spreyi sıktıktan sonra, başınıza güneş geçmemeye dikkat ederek bol bol güneşlenmektir. Denize girip çıktıktan sonra saça bu spreyi sıkıp, güneşte beklerseniz kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

John Frieda Saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır Tıklayınız

Papatya ekstratı ile zenginleştirilmiş, Extra blond, saçın rengini açar ve doğal bir sarışınlık sağlar. Doğal sarı ve açık kahverengi saça uygulanabildiği gibi aynı zamanda rengi açılmış, saça da uygulanabilir. İçerisinde koruyucu maddeler bulunur. Saça yumuşaklık verir ve şekil vermeyi kolaylaştırır.

Pauline extra blond nasıl kullanılır?

1. Tercihen yıkanmış ve kurutma makinesi ile değil havlu ile kurulanmış saça uygulayın. Yani saçınız hafif nemli olmalıdır.
  2. Tüm saça veya yalnızca saçınızın rengini açılmasını istediğiniz yerlere spreyi sıkın.
  3. Ardından ürünü eşit şekilde yaymak için saçınızı tarayın.
  4. Güneşte veya 1-2 saat saç kurutma makinesi ile saçınızı kurutun. Güneş saçınızın renginin açılmasını kolaylaştıracaktır.
  5. Uygulamayı istediğiniz sonucu alana kadar tekrarlayın.
  6. Uygulamalar arası 2-3 gün bekleyin.

Garnier Saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır? Tıklayınız

Gratis saç açıcı kullanırken dikkat etmeniz gerekenler

• Hidrojen peroksit içerir. Göze temastan kaçının.
  • Göze temas etme durumunda hemen yıkayın.
  • Çocuklardan uzak tutun.
  • Isıya doğru püskürtmeyin.
  • Tahriş olmuş cilde uygulamayın.

C Vitamini İle Saç Açma Ve Saç Boyası Akıtma Resimli Anlatım Tıklayınız

Tarçınla Saç Rengi Açma Yöntemi Resimli Anlatım Tıklayınız

En İyi Saç Açıcı Sprey Ve Şampuanlar İle Fiyatları Tıklayınız

Garnier Saç Açıcı Nasıl Kullanılır? Tıklayınız

Sun İn Saç Açıcı Sprey Nedir, Fiyatı Ne Kadar, Nasıl Kullanılır? Tıklayınız

Blogda en çok okunan yazım, L'oreal Paris Casting Sunkiss Jellyrenk açıcı jeli incelediğim ve saçlarımda önceli sonralı fotoğrafları ile deneyimlerimi paylaştığım yazının üstünden iki yıldan fazla zaman geçmiş. O zamandan bu zamana çok şey değişti...
Mesela artık L'oreal almıyorum hatta tamamen hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalar kullanmaya çalışıyor, hem sosyal medya hesaplarımda(#crueltyfreepazartesi) hem ilk göz ağrım olan blogumda hem de tazecik YouTube kanalımdabuna yönelik içerikler üretmek için çaba sarf ediyorum.
Geçenlerde aynaya baktığımda bi değişikliğe ihtiyacım olduğuna ve her zamanki gibi saçıma hiçbir zaman sürmediğim "boya"ya bulaşmadan bunu saç rengi açıcı ürünlerle halletmek istediğime karar verdim. Ve elimde uzun zamandır olan Pauline markasına ait Extra Blond isimli saç açıcı spreyi deneyimledim ve ürün hakkındaki yorumlarımı, gerçekten etkili olup olmadığını, ilk denemede saçları ne kadar açtığını sizlere bu yazımda aktarmaya çalışacağım.
Yazının sonunda yer alan videomdaise saç açıcı spreyi ilk kez nasıl uyguladığımı ve saçlarımda ilk denemeye göre nasıl bir sonuç verdiğini bulabileceksiniz.
Hadi çayınızı, kahvenizi kapıp gelin! Keyifli okumalar dilerim 😊
Benim Gratis'ten bi indirimde 15 lira gibi bir fiyata satın almış olduğum bu ürünün normal satış fiyatı 25 lira. Bence ortalama bir fiyata sahip. Ayrıca web sitelerindende ürünü inceleyebilirsiniz. Spreyli bir şişede su gibi sıvı formda gelen bu ürün 150 ml. Bu miktar belime kadar uzun saçlarıma iki kullanım için yetmez diye düşünürken üçüncü uygulamayı bile rahatlıkla çıkardı. Çok uzun saçları olanlar zorlasa dördüncü seansı bile yapabilirler bence 😂
Üst markası Farmako Kozmetikolan bu ürün bit kadar bilgi içeren web sitelerinden anladığım kadarıyla bir Türk markası. Ürünün ambalajında kendi uydurdukları bir tavşan logosu ile beraber "Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir." ibaresi yer alıyor. Resmi bir logo olmadığı ve doğrulayamadığım için ürünün hayvanlar üzerinde denenip denenmediği konusunda net bir bilgim maalesef yok.
Ürünün vaatlerine gelecek olursak, papatya ekstratı ile zenginleştirilmiş bu sprey saçın rengini açtığını ve doğal bir SARIŞINLIK verdiğini iddia ediyor. Şimdi şurada biz bizeyiz. Allah aşkına boya ya da saç rengini açan ağır kimyasallar dışında nerede görülmüş bu hafif yapılı ürünlerin insanları SARIŞIN yaptığı 😂 Bir tona kadar açıyoruz de, üç tona kadar açıyoruz de ama SARIŞIN yapıyoruz sizi deme yani... Bu kadar yukarıdan atmayalım markalar lütfen! Aynı zamanda içerisindeki koruyucu madde sayesinde saça yumuşaklık verdiğini ve şekil vermeyi kolaylaştırdığını iddia etmiş. Bu iddiası da fos çıktı. Ürünü üç kere kullandım ve her ekstrem değişikliğe sebep olan saç ürününden beklenildiği gibi saçlarımı sertleştirdi ve saç uçlarımı yıprattı.
Doğal sarı ve açık kahverengi saça uygulanabileceği gibi aynı zamanda rengi açılmış saça da uygulanabileceği belirtilmiş. Fakat boyalı saça kesinlikle tavsiye edilmemiş. Saçlarınız sarının tonlarında veya kahverenginin açık tonlarında ise uygulayabilirsiniz ve tatmin edici sonuç alma ihtimaliniz yüksek olur. Fakat koyu saçlıysanız veya kalın telli saçlarınız varsa istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Boyalı saçlıların da uzak durması gerektiğini bir kez daha belirteyim.
İçeriğine birazcık göz atalım. Papatya ekstratı ve hidrojen peroksit saçı açabilmesi için içine konulmuş maddeler. Bunların yanında alkol, parfüm ve çeşitli kimyasallar da içeriyor. Hidrojen peroksit içerdiği için göze temastan kaçınılması ve içerisinde alkol olduğu içinse ısıya karşı püskürtülmemesi şiddetle tavsiye edilmiş. Özellikle göz konusunda ben de çok dikkat ederek uyguladım sizin de aklınızda olsun, aman dikkat! Tahriş olmuş ciltten veya açık yaralardan da uzak tutmakta fayda var 😊

Ayrıca uyarı olarak belirtilmese de çıplak elle kesinlikle uygulamayın!Ben rahat uygulayabilmek açısından eldiven takmadan uyguladım ve ellerimde yanma, derimde soyulma ve beyaz küçük küçük lekelenmeler yaptı. Bir süre sonra bu yan etkileri geçti ama baya korkuttu ilk etapta. Hemen ellerimi yıkadım. Ellerde geçici de olsa böyle bir tepki verebileceği belirtilmiş olsaydı çıplak elle asla uygulamazdım.  Bu tarz yan etkilerine maruz kalmamak için eldiven takmak şart!
Gelelim en merak edilen etaplardan birine: Uygulama. Uygulaması oldukça basit. Banyo yaptıktan ve saçınızdaki fazla suyu bir havlu ile aldıktan sonra temiz, hiçbir ürün olmayan ve ıpıslak değil hafif nemli saçlarınıza pıs pıs pıs sıkmaya başlıyorsunuz. Ben içerisinde çok fazla kimyasal olduğu için saç diplerime hiç yaklaştırmadım, uçlardan yukarılara doğru gözlerime de dikkat ederek uyguladım. Ürünün saçlarınıza homojen bir şekilde dağılmasını istiyorsanız ara sıra tarayıp uygulamakta fayda var. Ayrıca ombre yapmak isteyenler veya sadece bazı tutamları açmak isteyenler farklı bir şekilde uygulama yapabilirler.

Uygularken ellerimdeki yan etkisinin yanında ürünün ikinci olumsuz yönüyle de karşılaştım. Aşırı derecede kimyasal kokuyor ve saçlarınıza sıkarken o ağır koku yüzünden temiz nefes alamadığınız zamanlar olabiliyor. Bu sebeple uygulamayı kapalı ortamlardan ziyade pencereler açıkken, balkonda veya mümkünse dışarıda yapmanızı tavsiye ederim.

Ürünü saçlarımıza yeterli miktarda sıktık şimdi o saçları hak ettikleri ısı ile buluşturma vakti. Kafanızda bu kadar kimyasallarla ve bu ağır kokuyla güneşte bekleyerek rengini açmak isterseniz o ayrı. Fakat kurutma makinesini size şiddetle tavsiye ederim. Üründen en etkili verimi bu şekilde alabiliyorsunuz çünkü. Kurutma makinesini en yüksek ısı ayarına getirip normal saç kurutma süremizin en az iki katı süre boyunca saçlarımızı bir güzel kurutuyoruz. Tek bir ıslak nokta kalmayıncaya kadar, saçlar iyice ısınana kadar pes etmek yok. Benim saçlarım normalde 5 dakikada falan kurutma makinesi ile kuruyor fakat ürünü uyguladıktan sonra ben 15 dakika kadar kuruttum. Biraz fazla tuttum evet ama sonuç aldım. İşin en önemli kısmı ısı unutmayın!
İlk uygulamamda uçlarda, ikinci uygulamamda saçımın tamamında ve üçüncü uygulamamda yine saçımın tamamında daha açık bir renk elde ettim. Ve istediğim görünüme kavuştum. Elbette sarışın olmadım zaten en son isteyeceğim şey buydu. Fakat saçlarım tatlı bir karamele ve bal köpüğü karışımına döndü. Ben uygulamalar arasında üç dört gün bekledim. Her uygulama arasında birer kere saçlarımı yıkadım ve kısa da olsa saçlarımı dinlendirmiş oldum. Ayrıca her banyoda saç maskeleri ve MOR ŞAMPUANile de saçlarımı desteklemeyi unutmadım. Maske, saç açıcı spreyin sertleştirdiği saç tellerini ve uçlarını yumuşatırken, mor şampuan saçlarımın bakıra yani turuncu yansımalı bir renge dönüşmesini engelledi. Mor şampuanı ürünü kullandığım iki hafta boyunca her banyoda uygulamış olsam da gittikçe haftada bire ve ayda bire düşüreceğim. Bu da dipnot olsun.

Son olarak belirtmem gerekirse hepimizin saç yapısı, rengi birbirinden çok farklı. Kiminizde ilk uygulamada sapsarı olabilirken kiminizde şişe bittiğinde dahi bir değişiklik yaratmayabilir. Ben ilk uygulamada uçlarda bir açılma gözlemledim mesela. Bu sebeple daha ilk uygulamada "Neden benimki açılmıyor!?" diye hiç üzülmeyin. Bekleyin ve ürüne şans verin. Hala daha olmuyorsa saç renginiz çok koyu veya saç tipiniz çok kalın telli olduğundan olabilir. Tabi ki başka sebepleri de olabilir, bunu göz ardı etmeyin.

Pauline Extra Blond saç açıcı spreyi, saç rengimi açma ve hayal ettiğim tona kavuşma konusunda yüksek bir performans göstermiş olsa da içerisinde çok fazla kimyasal olduğu, çok ağır koktuğu ve ellerimde lekelenme yaptığı için bir daha alacağımı zannetmiyorum. Papatya suyu candır canandır diyerek yazımı noktalıyorum 🌼

RENK AÇICI

Renk açıcı kuaförlerde ve güzellik salonlarında en çok kullanılan ürünlerden biridir. Özellikle koyu renkli saçlardan açık renkli saçlara geçerken kullanılır. Siyah ya da kızıl gibi saç renklerinden daha açık saç renklerine geçiş yaparken renk açıcılardan yardım alınır.

Renk değişimi yapılırken renk açıcı kullanılmazsa istenilen renge ulaşılamayabilir. Bu ürünler kuaförde kullanılabildiği gibi evde saç boyama işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Evde saç rengini değiştirmek isteyenler koyu saçtan açık saça geçerken renk açılardan yardım alabilirler. Piyasada birçok renk açıcı ürün bulunmaktadır. İhtiyaca ve saç tipine uygun ürün seçimi yapılmalıdır. 

Özellikle yaz aylarında kullanılan ve saçın tonunu açmaya yarayan açıcılarda bulunmaktadır. Bu ürünler diğer renk açılarından farklıdır. Saçın açılmasını sağlayan etken güneş ışıklarıdır. Bu sebeple yaz aylarında kullanılması daha iyi sonuçlar almayı sağlar. Bu ürünler daha çok kahverengi ve sarı saçlar için kullanılır. Ürün kullanıldıktan sonra güneşe çıkmak gerekmektedir. Bu renk açıcılar diğer ürünlerdeki kadara yoğum kimyasallar bulundurmaz. Saçlar güneşin etkisiyle birkaç ton açılır. Bu ürünler özellikle geç kızlar arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Renk Açıcı Nasıl Kullanılır?

Renk açıcı kullanılırken oldukça fazla dikkat edilmelidir. Saçta gereğinden fazla kalan ürün saça zarar verebilir. Özellikle yıpranmış saçların bu ürünleri tercih etmemesi gerekir. Çünkü yıpranmış saçlar bu tarz işlemlerde daha fazla tahribat yaşayabilir. Renk açıcı kullanılırken eldiven kullanılmalıdır. Çıplak elle kullanması durumda cilt problemlerine neden olabilir. Kullanım sırasında dikkatli olunmalı ve ürün göze temas etmemelidir.

Renk açıcıları kullanılırken saçın çok temiz olmaması uygulamanın daha iyi sonuç alınmasını sağlar. Ürün kullanılırken miktarı kontrol edilmelidir. Gereğinden fazla miktarda ürün kullanılmamalıdır. Renk açıcılar saçların yıpranmasına sebep olabileceği için işlem öncesinde veya sonrasında bakım yapılması saçların yıpranma miktarını azaltabilir. Bakım için doğal yağlar veya kozmetik bakım ürünleri kullanılabilir. 

Renk Açıcı Çeşitleri

Renk açıcılar toz, jel, sprey ve boya şeklinde bulunmaktadır. Seçimi yapılırken saç tipine ve ihtiyaca uygun ürünler tercih edilmelidir. En sık tercih edilen renk açıcı krem formda olanlardır. Ürün seçimi yapılırken saçın boyalı ya da boyasız oluşuna göre karar verilmelidir. Çok fazla işlem ve hasar görmüş saçlar için özel olarak geliştirilen renk açıcılar bulunmaktadır.

Saçları yıpranmış kişiler saçlarını açarken bu tarz ürünler tercih etmelidir. Çünkü renk açıcıların içerisinde çok fazla miktarda kimyasal bulunmaktadır ve bu kimyasallar saça zarar verebilmektedir. Saçları yıpranmış olan kişilerde bu oran daha da arta bilmektedir. Aradığınız renk açıcı ürünleri sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. 

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir