pamukkale turizm kabin memuru / PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. Ve Ltd.Şti. - Kabin Memuru (Host) İş İlanı | seafoodplus.info

Pamukkale Turizm Kabin Memuru

pamukkale turizm kabin memuru

İşin Olsa">

Ülkemizin en önde gelen ulaşım firmaları arasında yer almakta olan Pamukkale Turizm Türkiye'nin dört bir bölgesine taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tekrar tercih edilmeyi sağlamaya devam etmekte olup aralıklarla hep ihtiyaçlar için hem de CV bankasını güçlendirmek için ilanlara müracaat almaktadır. Buna göre Pamukkale Turizm resmi kariyer sayfası aracılığı ile yeni pozisyonlar için personel alımları yaptığını duyurdu. Peki Pamukkale Turizm personel alımı ilanlarına adaylar nası başvuru yapabilir ve alım yapılacak olan pozisyonlar nelerdir?

Alınacak Pozisyonlar?

Pamukkale Turizm tarafından yayımlanan duyurulara göre yazılım, BTM, servis şoförü, bilet satış görevlisi, kabin memuru host hostes pozisyonları için aktif personel alımları gerçekleştirmekte olup diğer bir çok kadrolar içinde CV başvuruları kabul etmektedir. Yani sizlerde bu kadrolar haricinde diğer sınıflar için Pamukkale Turizm firmasına müracaat etmek istiyorsanız CV'nizi hazırlayarak ilgili kuruluşa gönderebilirsiniz. Peki adaylar bu ilanlara nasıl başvuru yapabilir ve aranan şartlar nelerdir?

Aranan Şartlar ve Başvuru Bilgileri

Pamukkale Turizm ilanına başvuru yapacak olan adayların genel şartlar olarak aranmakta olan aşağıdaki şartlara ve mesleki sınıflar için ise mesleki bilgilere sahip olması gerekmektedir.

• Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü
  • İnsan ilişkilerinde başarılı
  • Dış görünümüne özen gösteren
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • 18 - 50 yaşları arasında
  • Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz

İlgili şartlara uyum sağlayan adaylar müracaatlarını gerçekleştirmek için seafoodplus.info linkini tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Ulaştırma

Ulaştırma

Başvuru Sayısı

+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

+ başvuru

Departman

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yukarıda belirtilen illerde görevlendirilmek üzere,

•  Lise Mezunu
  • yaşları arasında
  • Seyehat etmeye engeli olmayan
  • Askerliğini yapmış veya tecilli
  • Belirtilen illerde ikamet eden

İŞ TANIMI

Karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Pamukkale Turizm Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli Bölge Müdürlüğünde otobüs kabin memuru - host olarak istihdam edilmek üzere  kişiliğiyle ve hizmetiyle  değer sağlayacak takım arkadaşları arıyor.

Aday Kriterleri

En çok 10 yıl tecrübeli

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

sayfa fatih85
4 yıl önce - Cum 05 Ekm ,

pk

Kabin memurlarının maaşlarından para kesebilmek adına cezalar yazıldı tl
Bir kabin memuru maaş beklerken tl maaş aldıCezanın sebebi ;
Saçı uzun , gömleğinin düğmesi açık v.b. saçma sapan cezalar
Kaptanlar ceza yedi tl sebepsiz ve açıklamasız cezalar Savunma söz konusu olmadan verilen cezalarÜst yönetim burnundan kıl aldırmıyor hiçbir bilet satış personelini , kaptanını yolcu suçlamasında dinlemeden,sormadan çalışana ceza veriliyor itiraz ediyorsan işinden oluyorsunYa susacaksın yada sesini çıkartıp işinden olacaksın.
Yollara göz duru döken kaptanın maaşından para kesilir mi ? Açıklama yapılmadan izah edilmeden tl sini elinden almak evine ,çocuğuna ekmek parası götüren bir insanın kazançı ile oynamak bu kadar kolay oluyorsa bunun iyi/kötü dualarına pamukkale turizm yetkili/müdür/sahipleri katlanmak zorundadır.

Pamukkale turizm bir çok kabin memuru ve kaptanın sebepsiz yere ekmeği ile oynamıştır.o insanları küçük görmüş ve önemsememişseafoodplus.info durumların kurumsal olma ile alakası seafoodplus.info birgün yapılan haksız kazançların bedelini ödeyeceklerdir

mesajı beğendiniz mi?: &#;+4

feyyazturu

Alıntı:
Gec yatırdıkları gibi bırde adam kayırmak demek ha pazartesı tazminat davası açıyorum herkesede pamukkaleyı kotuluyorum su dakıkadan sonra sosyal medyadakı tum arkadaşlarıma paylaştırcam bir anda tum türkiye görecek

O şirket içi bir sorun. Ne diye kotuleyeceksin. Şirket batıyor . çık git . Zorla kimseyi tutan yok. Benim de son çalıştığım yer batışa sürüleniyordu. Bıraktım gittim . Ya mağdur olmayı göze al sabırla bekle ya da git başka şirkete

En son feyyazturu tarafından Cum 05 Ekm , tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mesajı beğendiniz mi?

Efeseko

kamilkoç gercek kurumsal firma pamukkale sözde kurumsal ama aile şirketi yazın sezonda wc gidemezsin gidersende koşa koşa gidip gelirsin yemegi hızlı hızlı yemek zorundasın bölge müdürleri sanki padişah insana deger sıfır bağırıp çagırma vb zaten adam yolçuyu kaçırmamak için kurk takla atıyor insanşarın çay kahve içmemesini isterler okadar emwk sarf edersin gizli kontrol gelir yazar cezayı gider çogu kişinin hakkını yediler benim yıllık izin parasını vermediler sordugumda yok söyle yok böyle deyip geçiştirdiler ben daha önçe pamukkalede çalışanım arkadaşlarımı sordugumda sözlü olarak çıkış verilmiş baya kişi işten çıkarılmş niye çıkışa imzalamadınız dedimse sözlü olarak çıkış verilmiş ve. Sgk devam ediyır çalışan olarak gözüküyorlar 3 gün işe gitmezsen tazminatsız iş akdin fes olur ve hiç biri hak talep edemez pamukkaleyi eski pamukkaşe degil. Elindeki hatları güçlendir neişin var izmit tarafında 60 otobüs aldılar izmit aşı tutmadı okadarda masraf yaptılar izmite yapacagın yatırımı çalıianşarına zam olarak verseydin ozaman şimdi bunları konuşmazdık yakında konkarda ilan edebilirler ben daha önçe tazminatla ayrıldım 4de böldüler eger tazminatını alamazsan perondaki otobüsü içralık işlem uygulatırım ben hakkımı istiyom çogu kişinin ahını aldılar kaliteli vasıflı elamanları sahip çıkmadılar özdalgıç kendi adamlarını getirdi ve yavaş yavaş kaliteli vasıflı elemanları çıkardılar patronlar bunları göz yumdu pamukkaleyi kaliteli yapan insanşarı biranda sildiler sonuçmu pamukkale kendi kendine etti kimse babasının hayrına çalıimaz evi kira olan var elektirk su okul masrafı market pamukkaleden para alacakki ödesin.

mesajı beğendiniz mi?: &#;+1

Angaralı12

Gerçekten maaşı yatan oldum ya ankara hostlarını ne olarak görüyor bunlar hakkımı helal etmiyorum benı darda bırakan bu sırkete yonetıcılere

mesajı beğendiniz mi?

atlas

4 yıl önce - Pzr 07 Ekm ,

Kâmil Koç Pamukkale yı ister Özkaymak da çok güçlü Rahim Özkaymak alırsa iyi olur kamil koç Pamukkale bin /50 hissesini alacak içime doguyor

mesajı beğendiniz mi?

bilal e

Pamukkalede herkes parasını aldı herhalde

mesajı beğendiniz mi?

feyyazturu

Umarım küçük ve bölgesel bir firma alır hisseleri büyük bir rakipler birbirini satın alınca sonu kötü bitiyor

Anadolu Pamukkale ve Varan Ulusoy en güzel örneği

mesajı beğendiniz mi?

Mustafa

Anadolu'da durumlar nasıl?
Onların bütçeleri ayrı sanırım.
Acaba Anadolu, yoluna ayrı olarak mı devam edecek.

mesajı beğendiniz mi?

Angaralı12

Hayır Ankara hostları henüz almadı

mesajı beğendiniz mi?

atlas

Ankaralı hostları işine devam ediyor mu

mesajı beğendiniz mi?

sayfa

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir