akasya tiyatrocu / Akasya Asıltürkmen kimdir? - Güncel Haberler Milliyet

Akasya Tiyatrocu

akasya tiyatrocu

Akasya Asıltürkmen’in film gibi hayatı…

Oyuncu Akasya Asıltürkmen, ev karantinasında girdiği yeni yaşına dair çarpıcı bir paylaşıma imza attı. 43 yaşına giren Asıltürkmen, bu süre zarfında yaşadıklarını uzun uzun takipçileriyle paylaştı.

Yayınlanma: 11:20 - 15 Nisan 2020 Güncellenme:

Akasya Asıltürkmen’in film gibi hayatı…

Yeni yaşına ev karantinasında giren isimlerden biri de oyuncu Akasya Asıltürkmen oldu. Sosyal medya hesabı üzerinden yeni yaşına dair paylaşımda bulunan Asıltürkmen bu zamana kadar başından geçenleri özetlediği bir de metin paylaştı.

İçinde ne kadar zorlu bir hayat geçirdiğine dair bilgiler bulunan bu paylaşımı Asıltürkmen; “Ben hayatta kalmayı çok iyi öğrendim. Bundan sonrasında da hayatı iyi yaşama ustası olmaya karar verdim” sözleriyle bitirdi.

İşte Akasya Asıltürkmen’in Türk filmlerini aratmayan hayat hikayesi…

*Hiç yormadı beni 43 yıl. Ömrüme çeşitli badireler sığdırdım ama bir tanesi bile bükemedi belimi. 0-10 yaş arasında dayım gitmiş trafik kazasında, annem ve babam boşanmış, babam cezaevine girmiş, anneannem evlenmiş, iki defa da taşınmışız. 10-20 yaş arası anneannem dedemle ayrılmış, ölen dayımın oğlu Almanya'dan yanımıza taşınmış, ben tiyatrocu olmaya karar vermişim, konservatuarı kazanmışım, profesyonel olarak sahneye çıkmışım, aşık olmuşum ya da sanmışım, evden ayrılmışım ( kaçmış da olabilirim.)

*Ağabeyimle küsmüşüz ya da çok fena olmuş olaylar, annem kanser olmuş, atlatmış. 10-20 yaş arası olaylı geçmiş. 20-30 yaş arası aşık olmuşum, bu defa kesin aşk ama, deprem olmuş, Semaver'e girmişim, trafik kazası geçirmişim, o ara yine aşık olmuşum. Yine gerçek ama kaza vs yemiş o aşkı. Sonra Arjantin'e ve Uruguay'a gitmişim. Diziler miziler, filmlerde oynamışım.

*Sonlara doğru babam ölmüş. 30-40 arası yine bir aşk yirmilerin sonlarından kalan, çok acayip sonlanmış, başımdan bir ölümden dönmeli saldırı olayı geçmiş, hayatta en sevdiğim insanlardan Sitare'yi kanserden kaybetmişim, taşınmışım yine ama her taşındığım yerde uzun kalmışım, Cape Town'a gitmişim altı ay, Gezi olmuş, Köpeğim Munise gelmiş, darbe yüzünden düğünüm ertelenmiş ama evlenmişim, Pera gelmiş, YouTuber olmuşum, hikayeler yazmaya başlamışım. 40-50 arasını yazıyorum şimdi.

*Göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor hayat. Artık elim ustalaştı. Kalemi istediğim gibi sallamayı öğrendim. Kitabın bundan sonrası mucizelerle dolu! Şu günleri sakin geçirelim hele, bak ne güzel şeyler olacak. İnanıyorum buna, bütün kalbimle inanıyorum. Neden mi? Ben hayatta kalmayı çok iyi öğrendim. Bundan sonrasında da hayatı iyi yaşama ustası olmaya karar verdim.

Akasya AsıltürkmenAlmanyaArjantinaşkdarbedepremfilmgezikanserkazaoyuncusaldırısosyal medyatrafiktrafik kazasıUruguay

Akasya Asıltürkmen Kimdir, Kaç Yaşında, Evli mi? Akasya Aslıtürkmen Hangi Filmlerde Rol Aldı?

Haberler

Yaşam

Biyografi

Akasya Asıltürkmen Kimdir, Kaç Yaşında, Evli mi? Akasya Aslıtürkmen Hangi Filmlerde Rol Aldı?

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Akasya Aslıtürkmen, sosyal medyayı da aktif kullanan ünlülerden. Güzel oyuncu, oyunculuğa daha küçük yaştayken başladı. Çeşitli eğitimler alan oyuncu, birçok yapımda rol aldı. Akasya Aslıtürkmen'in hayatı ise hemen herkes tarafından merak ediliyor. Peki Akasya Aslıtürkmen kimdir, kaç yaşında, evli mi? Akasya Aslıtürkmen hangi filmlerde rol aldı? İşte detaylar...

Akasya Aslıtürkmen Kimdir?

Akasya Aslıtürkmen Kimdir?

Akasya Aslıtürkmen Hangi Filmlerde Rol Aldı?

Akasya Aslıtürkmen Hangi Filmlerde Rol Aldı?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir