yıldızı yükseltmek / Yildiz Yükseltme | PDF

Yıldızı Yükseltmek

yıldızı yükseltmek

Bioenerji Uzmanı

Yıldız yükselme Yıldız yükseltme işlemler  ilim uzmanı tarafından yapılmaktadır. Enerji uzmanlığımızla birleşen bu çalışmalarla, Allah’ın izniyle kişinin üstünde olan olumsuzlukların kaldırılması mümkün olmaktadır. Rahatlaması gibi

Yıldız düşüklüğünün sebebleri: Yıldız düşüklügünün sebebleri : panik, telaş, vesvese, sinirlilik ve depresyona neden olan birçok etkenin ortadan kaldırılması ve sizi kıskananlar tarafından uygulanan kötü enerjilerin ortadan kaldırılması hedeflenir. ve  allah izin verirse Temizleme süreçleriyle oluşturulan birçok çalışma gibi bu çalışmalarda da çok çeşitli işlemlerin yapılması mümkün oluyor. 

Allah&#;ım beni daima koru yıldızımı yükselt, şans kısmeti açık kullarından eyle beni .”

Yıldız Yükseltme Nasıl Olur?

Yıldız Yükseltme işlemleri  metafizik bioenerji uzmanı tarafından yapılmaktadır. Enerji uzmanlığımızla birleşen bu çalışmayla, Allah&#;ın izniyle kişinin üstünde olan olumsuzluk enerjilerinin yok edilmesi  mümkün oluyor. Rahatlaması gibi

Negatif varlık, nazar, aura yırtığı, blokajlar ve karma gibi birçok enerjinin etkisiyle yıldız düşüklüğü görülebilir. Bu tür durumların ortadan kaldırılmasına yardım eden çalışmalarımızla  % sonuç almanızı saglamayı yıldızınızın yükselmesini hedefliyoruz .İnşallah yıldız yükseltme  etkileri hissetmeniz  dürüst olmak gerekirse her şey Alllahın elinde o isterse olur ve hissedersiniz  o istemezse olmaz.. Size dürüst olmak zorundayım. Kim derse ki süper olucaksınız şöyle uçacaksınız böyle kaçacaksınız o kişi yalancıdır. Kardeşlerim biz dürüst çalışıyoruz doğruyu söylememiz lazım

Belki yıldız düşüklüğü yok sizde başka sıkıntılar var o zaman üzerinizde Bakım yaptırmanız lazım mutlaka yaptırın&#;..

Onun içinde doğru bir biçimde  bir bakım yapmamız lazım size orda yıldız düşüklüğünden mi ? başka bişeyden mi? kaynaklanan rahatsızlık var bakar size söleriz inşallah orda çıkar ortaya başka sıkıntılar varsa halletmek için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Sizler için değerli danışanlarım  bunun için bizi 7/24  34 96 arayabilirsiniz.

Eğer üzerinizde başka enerjiler varsa

• Başka enerjilerden  kastımız 
  • Nazar olabilir
  • Üzerinizde ağırlık olabilir
  • Aura düşüklüğü
  • Büyü üzerinizde olabilir
  • Muska olabilir veya başka manevi sıkıntılar Bu da yıldızın Yükselmesini engeller. yıldızınızın parlamasını istiyorsanız  bunun için illa biz olmamız şart değil işi bilen işinin uzmanı başka bir metafizik bioenerji uzmanına danışabilir baş vurabilirsiniz Danışanlarım

Bunların hepsini inşallah atmak bioenerjiyle olur ve bunları üzerinizden alırız Allahın izniyle her şey yani yıldız düşüklüğünden kaynaklanmaz .Demek istediklerim şeyler bunlar sevgili danışanlarım Ha unutmadan şunuda yazayım bu kötü enerjiler bedeninizde bir tanesi bile olsa örnek nazar  yıldızınız hemen  düşer ve kendizi çok sıkıntılı bulursunuz onun için bedenize bir manevi bakım yaptırın sonra bedeninizi temizletin ve yıldızınızı yükselttirin Allah izin verirse göreceksiniz beden rahatlayacak o daim yıldızınız yükselip parlayacak .inşallah

Yıldız Yükseltme İçin 71 Ayetel Kürsi

• Perşembeyi Cuma&#;ya bağlamak gece abest almak Allah rızası için iki rekat namaz kılınır.
  • Anne ve baba adınızı korumak ….&#;den olma, …..&#;den doğma ben ….. kulunun yıldızını yükseltme, şansımı bahtımı açık eyle diye niyet edilir ve 3 kere Erhamerrahiym denilerek duaya başlanır.
  • Kullanıcı 71 Ayetel Kürsi, 71 Nas 71 Felak suresi okunur.
  • Tüm bedene üflenir ve niyet tekrar yapılır, sola tek ve incelenir bir çember şeklinde üflenir.
  • 7 kere ya selam denilerek çember şeklinde dönülür.

Yıldız Düşüklüğünün Belirtileri

Eğer yılınızın düşükse, bunu çok kolay bir şekilde fark edebilirsiniz. Elde edilen yorgunluk, sık sık esnemek, uyku tutmaları, baş ağrıları, kronik mutsuzluk, kalabalıktan sıkılma, yalnız kalma istemleri, olumsuz etkileri, olması beklenen işlerin son anda bırakılması, aşk-arkadaşlık-aile gibi açıklamalarda sürekli. Yaşanan sorunlar, maddi ve manevi kayıpların ardı ardına yaşanması gibi bir yıldız yükseltmesi gerekmektedir. Bu durum kaderiniz değildir. Siz de negatiflerin enerjilerinin mahvetmesinden kurtulabilirsiniz. İnşaallah allah izinni şartı.Uzaktan da destek alabileceğiniz bu hizmetler için hemen bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

DİKKAT ÖNEMLİ BİLGİ 

Watsaap mesajlarınızı bazen yoğunluktan dolayı bazen göremeyebilirim onun için sevgili danışanlarım beni

7/24 arayabilirsiniz

Sizin bizim için yazdığınız bazı yorumlarınız 

Bioenerji yorum ve geri dönüşleriniz bizleri çok mutlu etti. En büyük hediyemiz, siz değerli danışanlarımızın bedenleri ve ruhlarının geri kazanılmaları olduSizlerden gelen maillerin bazılarını paylaşıyoruz. İzin verdiğiniz tüm yorumları bu sayfamızdan paylaşacağız.

Yılmaz Şentürk, 33 yaşında, Ankara

&#;de beri iş sorunu yaşıyordum ve eve kapanmıştım. Kimseyle istemediğim. Herkes iş bulmuş mu diye tahmin etmişti iyice bunalmıştım. İnternette gezerken bioenerji incelemelerini okudum. Bir araştırayım dedim ve bu siteye karşı çıktım. Baktım fiyatı da uygun bir deneyeyim dedim. Açıkçası çok umutlu değildim. Falcılık gibi bir şey diye kullanmam. Ama telefonla görüşmemizde duygulandım. Sanki biri ellerimi havaya kaldırıyordu. Sonra üzerimden bir ağırlığın kalktığını hissettim ama emin olamadım.

Neyse o gece uyudum ve çok rahat uyku çektim. Sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Bir iki hafta iş buldum. Hala orada çalışıyor. Allaha şükür sigortam da yatıyor özel sigortam da var. mutlaka tavsiye ederim.

Bulunduğunuz mekanda, istediğiniz zaman diliminde Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu ve Bioenerji Uygulayıcısı eğitimli uzmanımız size destek verecek. Özellikle enerjinizi düşüren ürünlerden dilediğinizde zaman ve mekan fark etmeden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Mustafa Küçükkaya, 38 İstanbul

Yıllardır bel ağrısı ve fıtık sorunu yaşıyorum. Fıtık ameliyatı oldum ama yine de kurtulamadım. Denemediğim bitkisel krem, fizyoterapi kalmadı. Bir kere de hacamat dene dediler. Hacamat yaptırmıştım. İlk hapishane yine bir şey anlaşılmadı. Ama bir sonraki seansta baya fark yarattı. Hacamattan sonra bioenerji yaptırdım. İyi ki yaptırmışım. Allah şifa versin. Her gün size dua ediyorum. Allahın izniyle kurtuldum ağrılarımdan.

AH 31, İstanbul;

İlişkilerimde bir türlü tutturamıyordum. Her şey çok güzel başlıyor ama ailelerle tanıştığımda işim bozuluyordu. ilişkilerimde de de aynı olunca hemen büyü seafoodplus.infoıma  Erkek arkadaşımın annesinden şüphelenmiştim. Çünkü ne zaman onunla tanıştım o zaman ilişkim bozulmaya başladı. Hiçbir sebep yokken, her şey süper giderken erkek arkadaşımdan ayrıldık bile demeden benimle görüşmeyi kesti.

Bu tür birikimden çekindiğim için içeri araştırma yaptım. Araştırmalarımın sonucu bioenerjinin yattı. Çünkü büyüler zaten kötü enerjiler diye yürütüyorum gerçekten de öyleymiş. Oktay beylem görüştü, hemen durumunu anladı. Zaten konuştuktan sonra hemen üstündeki baskının kalktığını hissettim. Ama yine de burun buruna gelmem devam ediyordu.

Birkaç kere seans uygulandık ve söylenen duaları okuduk. Şu anki ilişkimde hiçbir sorun yaşamıyorum ve hızla Allah bereketimi de artırdı. Allahıma şükürler olsun ki Oktay bey gibi bir insanı karşıma çıkardı. Çoğu seans için para bile istemedi. Hakkını ödeyemem. mutlaka tavsiye ederim. Dünyada iyi insanlar, iyi enerjiler de varmış. Allah&#;ı muhafaza edenlerden korusun.

Tuğçe Baş, 29 İstanbul;İş konusunda bir türlü yüzüm gülmemişti. Sürekli maddi sorun yaşıyorum. Yıllardır ailemizdeki selamlar da bitmiyordu. Sonunda büyü bozdurayım dedim ve Oktay bey karşıma çıktı. İyi ki de çıkmış. Sende büyü var diyen birçok şarlatanın aslında neler olup bittiğini bana anlattı. Bioenerji seanslarımıza başladık. Kısa sürede kendime geldim. Herkese tavsiye ederim. Migren sorunum da bioenerji sayesinde şükürler azaldı. Allah razı olsun Oktay hocadan

Adı Soyadı: Ayşe Demir Yaş: 32 Şehir: İstanbul;

Uzaktan bioenerjiyle tanıştığımda, öğrendiğin nasıl bir mucizeye dönüşeceğini tahmin edemezdim. Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarıyla, yaşam enerjisim yeniden canlandı ve içsel çekimim başladı. İstanbul&#;da yaşayan biri olarak Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetleri denemesi, sonunda gerçek bir fark yaratılmasını sağladı.

Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seansları sayesinde yıldızım parlayan ve üzerimdeki negatif enerjileri, blokajları ve nazar ağırlığını temizledi. Bunun sonucunda ruhsal ve zihinsel olarak daha yaşadıkları ve huzurlu bir halde yaşamaya başladı. İçsel yolculuğumda Oktay Bey&#;in rehberliği, beni olumlu bir yöne taşıdı.

Uzaktan bioenerji seanslarıyla birlikte yaşamları birçok olumlu değişim gözlemledim. kendini güçlü, daha odaklanmış ve daha pozitif cevaplar. İlişkilerimde sağlıklı iletişim kuruyor, iş hayatında daha fazla başarıya ulaşmaya başladım. Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarının faydalarını görmek, gerçek bir ilham kaynağı oldu.

İstanbul&#;da yaşayan biri olarak Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarının, büyüyü kaldırdığını, kötü enerjileri yok ettiğini ve olumsuz etkilerden uzaklaştırdığını. Aynı zamanda, uzun ömürler yaşadığım fiziksel rahatsızlıkların etkilerini ve enerjimin yayılmasını gözlemledim. İstanbul ve çevresinde yaşayan herkese Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarına denemelerini tavsiye ederim.

Oktay Bey&#;e içtenlikle teşekkür ederim. Uzaktan bioenerji seansları sayesinde hayattaki mucizeler gerçekleşti. İstanbul&#;da yaşayan herkese Oktay Bey&#;e telefon edip uzaktan bioenerji seanslarına katılmalarını tavsiye ediyoruz. .

Adı Soyadı: Ahmet Yılmaz Yaş: 28 Şehir: Ankara

Uzaktan bioenerjiyle tanıştığım Oktay Bey, hayatıma anlam katan bir ışık oldu. Uzun süre boyunca kendimi taşıdığım, stres ve kaygıyla başa çıkmakta zorlanıyordum. Ancak Oktay Bey&#;in  bioenerji seanslarıyla birlikte tüm bu olumsuzlukları geride bırakıyor.

olumsuzluklarda yıldızım yükseldi ve enerjim yükselmeye başladı. İçsel huzur ve dengeye kavuştum, hayata daha olumlu bakmaya başladım. Ankara&#;da yaşayan biri olarak Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarını deneyimlemek benim için gerçek bir şans oldu.

Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarıyla birlikte yaşam kalitemde büyük bir dizi gözlemledim. Daha odaklı, daha mutlu ve daha enerjik hale gelmek. İlişkilerimde sağlıklı iletişim kuruyor, iş hayatında daha başarılı bir şekilde. Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerjisiyle olumlu değişiklikler, beni gerçekten etkiledi.

Adı Soyadı: Ayşenur Kaya Yaş: 35 Şehir: İzmir;

Uzaktan bioenerjiyle tanıştığımda yaşamda büyük bir dönüşüm yaşanıyor. bioenerji seansları, ortasında biriktirdiğim negatif enerjileri oktay bey bedenimi bioenerjiyle temizledi İzmir&#;de yaşayan biri olarak Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetlerinden faydalanmak, gerçekte gerçek bir fark yaratır.

Oktay Bey sayesinde yıldızım yükseldi ve yaşam enerjim yeniden canlandı. Stres, kaygı ve olumsuz düşüncelerden arındım. İçsel dinginlik ve huzur hissiyle günlük hayatıma devam ediyorum. Oktay bey  bioenerji seansları, beni gerçekten şaşırttı ve memnun etti.

Adı Soyadı: Elif Aksoy Yaş: 42 Şehir: İzmir; Uzaktan bioenerjiyle Oktay Bey, hayatıma mucizevi bir dokunuş yaptı. Yıllardır yaşadığım enerjinin düşüklüğü, huzursuzluk ve sağlık aksaklıkları Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarıyla tamamen geride kaldı Oktay Bey&#;e minnettarım.

Adı Soyadı: Canan Şahin Yaş: 39 Şehir: Bursa;

Uzaktan bioenerjiyle bulduklarımda elde ettiklerin dönüm noktasına ulaştım. Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seanslarıyla, kendimi yeniden keşfetme fırsatı buldum. Bursa&#;da yaşayan biriyim  Oktay Bey&#;in  bioenerji seansları deneyimlemek, benim için gerçek bir hediye oldu.

Adı Soyadı: Murat Şahin Yaş: 45 Şehir: İzmir; Uzaktan bioenerjiyle Uzun süre boyunca enerji eksikliği, halsizlik ve sürekli yorgunlukla mücadele ettim. Ancak Oktay Bey&#;in  bioenerji seanslarıyla yeniden hayata döndüseafoodplus.info Bey&#;in uzaktan bioenerji seansları denemesi, gerçek bir şifa kaynağı oldu.

Adı Soyadı: Selma Kaya Yaş: 37 Şehir: Ankara

Uzaktan bioenerjiyle karşılaştığımda, hayatta büyük bir dönüşüm yaşanıyor. Oktay Bey&#;in bioenerji seanslarıyla negatif enerjileri temizleyerek ruhsal bir dengeye kavuştum. Ankara&#;da yaşayan biri olarak Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetlerinden faydalanmak, genellikle olumlu yönlere yönelir.

Adı Soyadı: Mehmet Demir Yaş: 50 Şehir: İstanbul

Uzaktan Bioenerji Yaptıranlar;

Uzaktan bioenerji yaptıranlar son derece farklı problemlerin saklanması için danışmaktadır. Bu girişimin başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasını gerçekleştirmek olarak gerçekleşmesi mümkün olabilir. Uzaktan yapılan uygulamalar, birçok psikolojik yorgunluğun giderilmesine ve yıldızın çalıştırılmasına   yardımcı olmaktadır.

Vücut çakralarındaki tıkanıklıklardan hareketlerdeki bozukluklar da son derece önemlidir. Kişide birçok ağrıya neden olan bu tür muhafazaları muhafaza etmek için bioenerji danışmanı alarak sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz. Pek çok kişi, ilk seanstan yaşamındaki değişikliği keşfetmemiştir.

Sizden gelen yorumlardan bazılarını derledik.

ZK 44 yaşında, panik atak hastası;Panik atak yüzünden uzun yola çıkıyordum. Otobüse binince fenalık kalmadum camlardan atlamak gerekir. Oktay bey sayesinde bu korkumu yendim. Üçüncü uygulamadan sonra tamamen sorunumdan kurtuldum. Allah razı olsun.

Pamuk Yüksel 55;Yıllardır büyülerden çok çektim. Bir para sürüm kimse derdime derman olmadı. Keşke daha önce karşılaşsaymışız. Kısmetsizim diye yatırım şansım kapalıydı. Ama insanın hayatı her yaşta değişiyormuş. 2 sene önce Oktay beyden bioenerji seansları aldım. 3 ay önce de evlenip yuvamı kurdum. Hiç bir şey için geçilmemiş anlamamış. Kız kardeşim de migreni için danıştı ve ağrılarından kurtuldu çok şükürler olsun. İyiliğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Kemal Türemiş,37; Yıllardır sırt ve bel ağrılarım için çeşitli ilaçlar kullanılıyor. Yeterince yetersiz sonuç çıktı. Oktay abim sağolsun beni bu dertten kurtardı. Bu türe asla inanmazdım ama denemediğim bir yol kalmıştı

Ayşe Yılmaz Yaşı: 35 Şehir: İstanbul

Merhaba! Ben Ayşe Yılmaz. Bir süre önce internette dolaşırken Oktay Bey&#;in biyoenerji uzmanı olduğunu keşfettim ve bu yöntemi denemeye karar verdim. Daha önce birkaç bioenerji uzmanına gitmiş olmama rağmen şifayı bulamamıştım. Ancak Oktay Bey ile çalışmaya başladıktan sonra sonunda şifayı buldum.

Oktay Bey&#;in tedavisi gerçekten etkileyiciydi. üzerimdeki büyüyü , uzaktan bioenerjiyle büyü bozmak bu dedim kendime seanslarıyla üzerimden aldı nazar ağırlığını ve kötü enerjileri  üzerimdeki büyüyü çekti. Ayrıca uzun yaşadıklarım ağrılarım ve sızılarım da azaldı. Bu durum beni çok mutlu etti ve Oktay Bey&#;e minnettarım.

İstanbul&#;da yaşıyor ve bioenerjiye olan inancımı Oktay Bey ile denedikten sonra daha da pekiştirdim. Uzaktan bioenerjinin gerçekten etkili bir yöntem olduğunu deneyimledim ve bu deneyimimi paylaşmak istedim. Umarım başkaları da benim gibi faydalarını görebilirsiniz.

Uzaktan bioenerji ile ilgili farklı farklı yorumlara da şahit oldum. Bazıları benim gibi enerjilerindeki olumsuz fotoğrafları hissettiler, bazıları ise stres, kaygı, uyku zorlukları gibi farklı sağlık zorluklarının etkilerini bildirdiler. Herkesin deneyimi doğal olarak ki farklı olabilir, ancak benim için uzaktan bioenerji gerçekten mucizevi bir tedavi yöntemi oldu.

Bu nedenle, eğer siz de benim gibi enerjinizi birbirine bağlamak, dışlarınızdan geçmek veya sadece genel bir iyilik hali elde etmek istiyorsanız, Oktay Bey ile iletişimden geçmenizi tavsiye ediyoruz. Uzaktan bioenerji size de yardımcı seafoodplus.info atmayın yoğunluktan bakamıyor. direk arayın &#;

Buraya, herkesin deneyimi kişisel ve farklı olabilir. Benim deneyimim sadece bir örnek olup, sizin deneyiminiz de benzer veya farklı olabilir. Ancak umarım uzaktan bioenerji size de pozitif etkiler sağlar ve siz de kurtuluş sürecinizde destek bulursunuz.

Sevgiler, Ayşe Yılmaz

Mehmet Şahin Yaşı: 42 Şehir: Ankara

Merhaba! Ben Mehmet Şahin. Uzun süre birlikte yaşadığım bir dönemde Oktay Bey&#;in uzak bioenerji hizmetini keşfettim. Bioenerji uzmanı olarak kendisine internete ulaştım ve onların temel noktası hakkında konuşuyorum.

Oktay Bey&#;in tedavisinden sonra kendilerinin birçok yönü olumlu yön değiştirdi. Uzak bioenerji seansları sayesinde keşfedilen ruhsal dengeyi, enerjim arttı ve hayata olan motivasyonum yükseldi. Ayrıca, uyku düzenim düzeldi ve stres düzeyim azaldı. Oktay Bey&#;in tedavisi gerçekten mucizeviydi ve ona minnettarım.

Ankara&#;da yaşıyor ve bu bölgede çok sayıda biyoenerji uzmanına gittim, ancak Oktay Bey&#;in yöntemleri ve uzak biyoenerji kaynağı benim için fark yarattı. Enerji görevlerinde ve sağlığımda büyük bir iyileşme gözlemledim.

Uzaktan bioenerjiyle ilgili birçok olumlu geri bildirim aldım. Bazı insanlar stres ve kaygı düzeylerinde azalma, bazı ise kronik ağrılarının hafiflediğini bildirdi. Herkesin deneyimi farklı olabilir, ancak benim için uzak bioenerji gerçek bir mucizeydi.

Eğer siz denizi enerji bağlantınız varsa, sağlık sorunlarınızı hafifletmek veya sadece genel bir iyi hissetme durumunu elde etmek isterseniz, Oktay Bey ile görüşmenizi geçmenizi tavsiye ederim. Uzaktan bioenerji gerçekten etkili bir tedavi yöntemidir ve benim yaşam tarzımda büyük bir fark etkisi.

Adı Soyadı: Elif Demir Yaşı: 29 Şehir: İzmir; Merhaba! Ben Elif Demir. İnternet aramalarım sırasında Oktay Bey&#;i bioenerji uzmanı olarak keşfettim ve uzaktan bioenerji tedavisini denemeye karar verdim. Bu kararım benim için gerçek bir dönüm noktası oldu.

Oktay Bey&#;in tedavisi sayesinde birçok olumlu değişiklik yapılıyor. Uzaktan bioenerji seanslarıyla enerji seviyem yükseldi, stres seviyem azaldı ve kendimi daha fazla hissetmeye başladım. Ayrıca, uyku sıkıntım da büyük ölçüde ortadan kaldırırdı. Oktay Bey&#;e minnettarım .

Elif demir izmir 34;

izmir&#;de yaşayan biri olarak bioenerjiyle ilgili farklı deneyimler de deneyin. Bazı insanlar, uzaktan bioenerjinin negatif enerjilerini temizlediğini, ruhsal ve zihinsel olarak rahatladıklarını söyledi. bazı ise kronik ağrılarının ölçüldüğünü ve enerji korumalarının etkilerini belirtti. Herkesin deneyimi farklı olsa da benim deneyimim de oldukça olumlu oldu.

Uzaktan bioenerjiyle üzerimdeki büyüyü kaldırma, nazar ağırlığını hafifletmek ve kötü enerjileri yok etmek gibi etkileri oldu. Ayrıca, fiziksel sağlığımı da olumlu yönde etkiler. Baş ağrılarımın azaltılmasını, sırt ağrılarımın hafiflediğini ve genel olarak daha fazla enerjik aldığımı gözlemledim.

Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji tedavisi gerçekten etkili ve güvenilir. Kendisiyle çalışmak benim için büyük bir şans oldu. İnternet üzerindeki olumlu yorumlara dayanarak onu seçtim ve sonuçlarından çok alacak.

Eğer siz de bioenerjiye ilgi duyuyorsanız, yaşadığınız şehirde bir uzmana ulaşmakta zorlanıyorsanız, uzaktan bioenerji size büyük bir yardım sağlayabilir. Oktay Bey gibi uzmanlarla sonuçlanabilir, enerjinizi dengeleyebilir, sağlığınızı iyileştirebilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Uzaktan bioenerjiyle ilgili farklı deneyimleri paylaşan insanlar dinlediğimde, her tüketiciye benzer veya farklı faydalar elde ettiğini gördüm. Bu nedenle, herkesin kendi deneyimini yaşaması ve biyoenerjinin potansiyel faydalarını keşfetmesi önemlidir.

Hasan Karadağ Yaşı: 38 Şehir: Bursa; Merhaba! Ben Hasan Karadağ. Bioenerjiye olan ilgimle Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetini keşfettim ve büyük bir memnuniyetle deneyimledim. Uzun süredir çözüm bulamadığım sağlık sorunlarımla baş etmek için Oktay Bey&#;in kullanımlarını denemeye karar verdim.

Uzaktan bioenerji seansları sayesinde yaşadığım birçok rahatsızlıkta olumlu değişimler gözlemledim. Baş ağrılarım azaldı, zorluklarım düzeldi ve enerji seviyem yıldızım yükseldi. Ayrıca, stres ve kaygı düzeyimde belirgin bir azalma sağlar. Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji tedavisinden çok uzakta.

Uzaktan bioenerji, üzerimdeki negatif etkileri temizlemek, enerjimi bağlantılarını ve genel sağlığımı korumak için harika bir yöntem oldu. Oktay Bey&#;in uzmanlığı ve seansları, yaşam kalitemi yükseltti ve beni daha sağlıklı biri haline getirdi.

Eğer siz de sağlık sorunlarıyla boğuşuyor, enerjinizi bağlantınızı veya stres seviyenizi uzak tutmak istiyorsanız, uzaktan bioenerji size yardımcı olabilir. Oktay Bey gibi bir uzmanla çalışmak, yaşamınıza olumlu bir etki yapabilir ve sağlığınızı destekleyebilir.

Uzaktan bioenerjiyle ilgili daha fazla bilgi alır ve Oktay Bey&#;in ellerinden  vesile olması için iletişim geçmenizi tavsiye ederim. Siz de benim gibi memnuniyetle sonuçlarını gözlemleyebilir ve bioenerjinin faydalarını yaşayabilirsiniz.

Fatma Yıldız 45 Şehir: Antalya

Merhaba! Ben Fatma Yıldız. Bioenerji konusunda araştırma yaparken Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetini keşfettim ve denemek için karar verdim. Şimdiye kadar kaydedilen birçok farklı tedaviyi denemiş olsam da, Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji seansları gerçekten fark yarattı.

Uzaktan biyoenerji tedavisi sayesinde hem barındırdıkları hem de ruhsal olarak olumlu etkileri gözlemledim. Enerji seviyelerim yükseldi, stres ve yük azalmalarım azaldı. Ayrıca, uyku düzenim düzeldi ve genel olarak daha huzurlu hissetmeye başladım. Oktay Bey&#;e minnettarım.

Ali can 34 Istanbul

Uzun süredir yaşadığım sağlık sorunları için çeşitli tedavi yöntemleri denenmiş, ancak sonuçlarına elde edilmeden gitmiştim. Neyse ki  uzaktan bioenerji hizmetini keşfettim ve ulaştığın noktaya ulaştırıldım.

Oktay Bey&#;e internet sitesi aracılığıyla ulaştım ve uzaktan bioenerji seanslarına başladı. Dolayısıyla bir şekilde, çok kısa bir süre içinde olumlu sonuçlar almaya başladı. Uzaktan bioenerjiyle enerjim dengelendi, stres ve yük seviyelerim azaldı. Ayrıca, sürekli yaşadığım uyku problemlerini de ortadan kaldırdı.

Ayşe Demir Yaşı: 42 Şehir: İzmir

Merhaba! Ben Ayşe Demir. Uzun süre boyunca yaşadığım enerjinin düşüklüğü ve sahip oldukları rahatsızlıklar nedeniyle hayatım zorlaşmıştı. Ancak şans eseri Oktay Bey&#;in uzak bioenerji çevresinde netten keşfettim ve yaşamımın merkezini yerleştirmek.

İnternet binalarında Oktay Bey&#;in bioenerji uzmanlığını keşfettim ve onunla iletişim geçtim. İlk uzaktan bioenerji seansından sonra büyük bir değişime gitmek. Enerjim yükseldi, vücudumdaki ağrılar hafifledi ve genel sağlık durumum iyileşti.

Uzaktan bioenerji seanslarından sonra, hayatıma yeniden enerji, neşe ve coşku kattığını fark etti. İçsel huzurumu buldum ve olumsuz enerjilerden arındım. Oktay Bey&#;in seansları, verdiklerin her alanda daha geçerli ve sağlıklı bir şekilde ilerlememe yardımcı oldu.

İzmir&#;de yaşayan biri olarak, bioenerjiyle ilgili birçok insan deneyimlerini deneyin. Uzak bioenerji seanslarının stresi gittiklerini, ruh halini dengelediğini ve genel sağlık durumunu iyileştirdiğini söyleyen birçok kişiyle karşılaştım. Kendi deneyimlerimle de bunu doğrulayabilirim.

Oktay Bey&#;in uzaktan bioenerji hizmetinden alıkoymak ve yaşadığım değişimleri başkalarıyla paylaşmak istiyorum. Uzaktan bioenerji, vücuttaki enerji blokajlarını giderdi, beni pozitif bir ruh haline getirdi ve yaşam kalitesini artırdı.

Eğer siz de yaşamınızda dengesizlikler yaşıyor, enerji düşüklüğü veya sonraki parazitlerle mücadele süreleri, uzaktan bioenerji size yardımcı olabilir. Oktay Bey gibi bir uzmanla çalışmak , vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu uyumlu bir şekilde birbirine bağlamak için harika bir fırsattır.

Bioenerji ile iyi olan danışanlarımız videolarımızı mutlaka izleyin

Bioenerji videolarımızı izlemek için buraya tıklayınız

Sertifikalarımız

Yıldız Yükseltme Nasıl Yapılır?

Yıldızın düşmesinin sebeplerinden birisi de nazar değmesidir. Nazar değdiği zaman insanların üzerinde her zaman negatif bir enerji meydana gelir. Bu yüzden yıldız yükseltmek isteyenler nazar dualarını evden çıkmadan ve gece yatmadan önce okumalıdır.

Yıldız Yükseltmede Nazar Duaları Nelerdir?

Yıldız yükseltmede etkili olan nazar dualarının okunuşları aşağıda tek tek verilmektedir:

• Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne)
  • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e&#;ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri ğasikın izâ vekab Ve min şerrinneffâsâti fil&#;ukad Ve min şerri hâsidin izâ hased
  • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e&#;ûzü birabbinnâs Melikinnâs İlâhinnâs Min şerrilvesvâsilhannâs Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi Minelcinneti vennâs
  • Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te&#;huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil&#;ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi&#;iznih, ya&#;lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi&#;şey&#;in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel&#;ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Yıldız Yükseltmeden Önce Belirtiler Nelerdir?

Bir kişinin yıldızının düşük olması durumunda nazar olayları meydana gelir. Yıldızı düşük olan kişilere nazar değdiği andan itibaren üzerlerinde bir ağırlık ve negatiflik oluşmaya başlar. Özellikle uykuları sürekli gelir. Her daim uyuma pozisyonunda olurlar. Sürekli esneme olduğu zaman da nazarın değdiği hemen anlaşılır. Bu gibi belirtilerin meydan gelmesi durumunda muhakkak nazar dualarının okunması gerekir.

Yıldız Yükseltmede Dua Nasıl Okunur?

Yıldız yükseltmek için esmalar ve surelerin her zaman abdestli bir şekilde okunması gerekir. Özellikle Kevser ve Fetih surelerinin okunması sonucunda nazarın etkisinden kurtulmak mümkündür. Bu sayede yıldızınız da yükselerek negatif enerjilerden kısa sürede kurtulmuş olursunuz.

Yıldız Yükseltme Adımları Nelerdir?

Yıldız yükseltmek için aşağıda verilen adımların tek tek uygulanması gerekir:

• İlk olarak niyet edilmesi gerekir. Bunun için öncelikle “Allah’ım senden başka ilah olamaz. Bu yüzden sadece senden yalvarırım ki beni sana yakın kulların arasına kabul et. Yıldızım gök yüzündeki güneş gibi parlasın. İhtiyaç duyan her canlıyı durmadan ısıtsın. Bana ve muhtaçlara yol göstersin. Bana gösterdiğin yolda bana emrettiğin her şeyi yapmaya niyet ettim rabbim.” denmesi gerekir.
  • Niyet edildikten sonra defa Tevhid, kere La Havle, defa Salavat-ı Şerif, okunmalıdır.
  • Bu surelerin okunmasından hemen sonra sırasıyla 1 defa Ankebut, Nas, Felak, Ayetel- Kürsi, Bakara, Kevser ve Fatiha surelerinin okunması gerekir.

Yıldız Yükseltme İşlemi Kimlere Yapılır?

Yıldız yükseltme işlemini dileyen herkes kendi kendine de kolay bir şekilde dualar ve sureler yardımı ile yapabilir. Özellikle negatif enerjiye sahip olanlar ve sürekli nazara maruz kalanlar yıldız yükseltme işlemi sayesinde güzel enerjiler ile kendilerini renklendirebilir.

Yıldız Yükseltmede Biyoenerji Tekniği Nasıl Uygulanır?

Aşağıda yıldız yükseltmede etkili olan biyoenerji tekniğinin uygulanış şekli adım adım anlatılmaktadır:

• Öncelikle en yukarılarda yer alan yıldızlardan birini seçmeniz gerekir.
  • Daha sonra seçilen yıldızın şeklini, boyutlarını, rengini, element yoğunluğunu, iklimini incelemeniz gerekir.
  • İnceleme işleminin yapılmasından sonra gözlerinizi kapatın ve işaret parmağınızı yukarıya doğru kaldırarak ucunda yer alan bio-enerji ısı titreşiminin yıldıza aktarılmasını sağlayın.
  • Bu sayede yıldız ile yüksek etkileşimde bir iletişim kurulmuş olur.
  • Bu sayede içinizde yer alan negatif enerjiler dışarıya çıkar ve pozitif bir durumda olursunuz.

Yıldız Yükseltmede Affetme Tekniği Nasıl Yapılır?

Yıldızınızın yükselmesini istiyorsanız, öncelikle bulunduğunuz konumdan sıyrılarak daha yüksek enerjiler ile hayata devam etmek için geçmişte yaşanılan bütün olumsuz durumların ve kişilerin uzaklaşmasını sağlamalısınız. Kötü olayları ve size zarar veren insanları bıraktığınız zaman yeniden yenilenerek daha pozitif bir şekilde yıldızınız yükselerek hayatınıza devam etmiş olursunuz.

Yıldız Taşı İle Yıldız Yükseltme Nasıl Yapılır?

Doğal ürünlerden biri olan yıldız taşını alıp onunla iletişim haline geçmek gerekir. Bunun için ilk olarak gözlerinizi kapatın ve yıldız taşına bilgilerin kendinize aktarılmasını talep edin. Bilgileri almak için bedenin de enerjik olması gerekir. Bunun için sık sık nefes alıp vermekte fayda vardır. Birkaç dakika sonrasında doğal enerjiler ile kalp çakrasının yer aldığı bölümde hareketlenmeler meydana gelecektir. Böylece içinizde ne kadar negatif enerjiler ve düşünceler var ise tamamen dışarıya atılacaktır.

Yıldız Yükseltme Kalp İçin Etki Eder Mi?

Kalp kırgınlıklarınızın veya üzüntülerinizin, acılarınızın olması durumunda yıldızınız da otomatik olarak düşecektir. Özellikle sevgi görmeyen ve çevresinden bu sevgiyi hissedemeyen kişiler yıldız yükseltmesini yapmak ister. Bunun için ilk olarak kalbiniz ile nefes alıp vermeye başlayın. Daha sonra iki kalbinizin ortasında ışıktan meydana gelen delikten alıp verdiğiniz nefesi iletmeye başlayın. Bu işlemi birkaç dakika boyunca yapmanız gerekir. Bu sayede kalbinizde var olan acı ve kederi dışarıya uzaklaştırarak yıldızınızı yükseltmiş olursunuz.

Yıldız Yükseltme Hangi Zamanlarda Yapılır?

Yıldız yükseltme çalışmaları kişinin istediği zaman doğrultusunda yapılabilir. Özellikle üzerinde çok fazla negatif enerjiye ve düşünceye sahip olanlar yıldız yükseltme işlemini hemen yapmalıdır. Kısa sürede yapılan yükseltme sayesinde eski bakış açınızdan kurtularak hayatınıza daha pozitif ve neşeli bir şekilde devam etmiş olursunuz.

Erkeği kendine bağlamak için aşk duası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Yıldız Yükseltmede Dua Edilir Mi?

Yıldız yükseltmek için en etkili yöntem esma ve dua okumaktır. Özellikle “Ya Vedud”, “Ya Latif” ve “Ya Vehhab” esmalarının her gün defa okunması durumunda kalbinizde hareketlenmeler başlayacaktır. Bunun dışında Cuma günleri de 21 defa okunması gereken dua edilmelidir. Böylece yıldız yükseltme çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlanır ve kalbinizde her zaman pozitif enerji olur. Aşağıda Cuma günleri okunması gereken nazar duası yer alır:

• Yâsîn Vel Kur’ân-il hakîm İnneke leminel murselîn Alâ sırâtin mustakîm Tenzîlel azîzirrahîm Litunzira kavmen mâ unzire âbâuhum fehum gâfilûn Lekad hakkal kavlu alâ ekserihim fehum lâ yu’minûn İnnâ cealnâ fî a’nâkihim aglâlen fehiye ilel ezkâni fehum mukmehûn Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min galfihim sedden feağşeynâhum fehum lâ yubsirûn  Ve sevâun aleyhim eenzertehum em lem tunzirhum lâ yu’minûn  innemâ tunziru menittebeazzikra ve haşiyerrahmâne bilgaybi febeşşirhu bimağfiretiv ve ecrin kerîm  İnnâ nahnu nuhyil mevtâ ve nektubu mâ kaddemû ve âsârehum ve kulle şey’in ahsaynâhu fî imâmin mubîn  Vadrib lehum meselen ashâbel karyeh.

Yıldız Yükseltme Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Yıldızının yükselmesi için öncelikle bilinçaltınızda yer alan bütün olumsuz durumları ve düşünceleri bir daha zihninize almamak koşulu ile dışarıya çıkarmanız gerekir. Daha sonra ruhunuzu boşaltarak yeniden iletişim haline geçin. Ardından bio-enerji yöntemini kullanarak düşüncelerinizi pozitif yönde geliştirin. En son olarak dua tekniğini kullanarak yıldız yükseltme işlemini tamamlayın. Aşağıda yıldız yükseltme işleminde etkili olan dualar yer alır:

MEDYUM ASAF HOCA
7/24 WhatsApp İletişim

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir