6.45 bakır kahve / L'Oreal Paris Excellence Creme Saç Boyası Sıcak Bakır Kahve Fiyatı - Trendyol

6.45 Bakır Kahve

6.45 bakır kahve

Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Sultan bakırı ve Sıcak Bakır Kahve

Merhaba Arkadaşlar,
Bakır rengine olan hayranlığım bir gerçek. Bunun yollarını ararken maalesef daim olarak gittiğim kuaförüm bile her boyamasında aynı rengi tutturamıyor. Günümüz şartları pahalı da buluyorum kuaförleri, çok sık beyazları çıkanlar için tek çözüm yolu evde boyamak.
Neredeyse tüm markaları denedim. Hepsi ya akarak kalıcılığını kaybediyor yada rengi tutmuyor. Bilinçli boyamalardan bahsediyorum. Saçlarıma sıfırdan başlamak için kuaförde açtırdım ve üzerine açık bir bakır tonu geçmesini istedim. Devamını evde uygulamak için açılmış bir saçla da evden çıkamazdım :KK. Nitekim öylesine bir boyayla çıktım ilk yıkamada uçlar çok açık tuttu. Yıkadıkça da üstler bakır altlar sarı kaldı. Çıldırmamak an meselesi. Tekrar boyattım yine aynı şey. Bir çok boyayı da denediğim için Loreal pahalı bir marka ama insana istediğini de veren bir marka. Hep kurtarıcı boyam olmuştur. sıcak bakır kahveye boyadım. İlk boyamada çıkan renge bende inanamadım koyu kızıl ! şok yani.
yıkamada kutunun kapağındaki rengi buldum bu benim içimi çok rahatlattı. Eğer evde boya yapıyorsanız benim önerim Loreal serisi olacaktır.
Danışmak istediğim şey şu sizce kapak fotoğrafındaki sıcak bakır kahveden sonra sultan bakırına boyarsam dipler çok açık eski boyalı olan yerler koyu tutar mı? yada tüm saçı aynı renk tonunda tuttururmuyum?
Size şu anki saçımın rengini de sunuyorum,
L'Oreal Paris Excellence Creme Sıcak Bakır Kahve Saç Boyası

Kurumsal Fatura

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

favori

• Form:Likit
  • Renk:Kahverengi
  • Kalıcılık:Kalıcı
  • RGB:#B

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün L'Oreal tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • #Özel Ürün Üç aşamalı komple bakıseafoodplus.info-keratin + Seramid + Ionene G ile güçlendirir, korur, yeniler. % beyaz kapama. Zengin, parlak, uzun süre kalıcı saç rengi. Excellence Krem Boya zenginleştirilmiş 3'lü bakım ile saçlarınızı güçlendirir, korur ve yeniler. Dirençli beyazlarda bile % beyaz kapama sağlarken saçlarınız daha zengin, parlak ve uzun süre kalıcı mükemmel renk sonucuna ulaşır. Boya Öncesi Koruyucu Serum' u saçlarınızın her yerine uygulayın. Krem Saç Boyasını, Oksidan Krem şişesinin içine dökün ve kapağı kapadıktan sonra iyice çalkalayın. Saçınıza uygulayın. 30 dakika bekleyin ve saçlarınızı su ile duruladıktan sonra Boya Sonrası Koruyucu Bakım Kremi' ni uygulayın. KIZIL TÜM CİLT/SAÇ TİPLERİ Her yaşa uygun Pro Keratin & Seramid & Ionene G
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (13)

pedocom

merchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

TL'ye %8 İndirim

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

kozmopol

merchant-badge-imagemerchant-badge-image

TL'ye 15 TL İndirim

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

L'Oreal Paris Excellence Creme Sıcak Bakır Kahve Saç Boyası

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • #Özel Ürün Üç aşamalı komple bakıseafoodplus.info-keratin + Seramid + Ionene G ile güçlendirir, korur, yeniler. % beyaz kapama. Zengin, parlak, uzun süre kalıcı saç rengi. Excellence Krem Boya zenginleştirilmiş 3'lü bakım ile saçlarınızı güçlendirir, korur ve yeniler. Dirençli beyazlarda bile % beyaz kapama sağlarken saçlarınız daha zengin, parlak ve uzun süre kalıcı mükemmel renk sonucuna ulaşır. Boya Öncesi Koruyucu Serum' u saçlarınızın her yerine uygulayın. Krem Saç Boyasını, Oksidan Krem şişesinin içine dökün ve kapağı kapadıktan sonra iyice çalkalayın. Saçınıza uygulayın. 30 dakika bekleyin ve saçlarınızı su ile duruladıktan sonra Boya Sonrası Koruyucu Bakım Kremi' ni uygulayın. KIZIL TÜM CİLT/SAÇ TİPLERİ Her yaşa uygun Pro Keratin & Seramid & Ionene G
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• FormLikit
  • RenkKahverengi
  • KalıcılıkKalıcı
  • RGB#B

Loreal Excellence Bakır Kahve Saç Boyası

28 Haziran Çarşamba günü kargoda

STOKTA YOK

% Orjinal Ürün

Açıklama

Özellik

Yorumlar

İptal ve İade Şartları

Teslimat Bilgileri

En Yakın Mağaza

Loreal Excellence  Bakır Kahve Saç Boyası

Bir saç boyasından sadece renk değil, daha fazlasını isteyenlerin tercihi: L'Oreal Paris'ten yeni Excellence. Yenilenen içeriğiyle saçınıza zengin renkler verirken, 3 aşamalı komple bakım sunar:

• Boyama öncesi SERAMİD'le korur
  • Boyama sonrası KOLAJEN'le yeniler
  • Boyama sırası PRO-KERATİN'le güçlendirir
  • % BEYAZ KAPAMA

YENİLİĞİ KEŞFET

• YENİLENEN EŞSİZ 3’LÜ BAKIM

L'Oréal Paris Renk Uzmanı Christophe Robin’e göre en iyi saç boyası, bakım ve renk sonucunu bir arada sağlamalı.  

DAHA FAZLA BAKIM;  Mükemmel koruma için IONÈNE G ile zenginleştirilmiş yenilenen eşsiz 3’lü bakım.
DAHA ZENGİN RENKLER;   Uzun süre kalıcı, parlak ve zengin renkler.

Evde Saç Boyama Teknikleri

• Koruyucu serumu yıkanmamış kuru saçlara uygulayın.
  • Eldivenlerinizi takın ve oksidan krem ve saç boyası tüpü ile hazırladığınız karışımı uygulama tarağının yardımı ile saç diplerinden başlayarak tüm saçınıza uygulayın ve saçlarınıza masaj yapın.
  • 30 dakika bekleyin.
  • Saçlarınızı ılık su ile berrak su akana kadar durulayın.
  • Koruyucu bakım kremini saçlarınıza yayın, 2 dakika etki etmesini bekledikten sonra durulayın.
  • Koruyucu bakım kremini bir sonraki boyamaya kadar olan saç yıkamalarınızda kullanmak üzere saklayın.

Not : Stok durumuna göre ürün ambalajı farklılık gösterebilir.

Ürün Kodu

Marka Loreal

Barkod

Cinsiyet Unisex

Ürün Özellikleri Normal

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", " Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

En geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoda

Detaylarını görmek istediğiniz mağazayı seçiniz.

Mağazası

Adres:

Tel 1:

Tel 2:

Faks:

E-Posta:

Haftaiçi:

Cumartesi:

Pazar:

Açıklama

Özellik

İptal ve İade Şartları

Teslimat Bilgileri

Loreal Excellence  Bakır Kahve Saç Boyası

Bir saç boyasından sadece renk değil, daha fazlasını isteyenlerin tercihi: L'Oreal Paris'ten yeni Excellence. Yenilenen içeriğiyle saçınıza zengin renkler verirken, 3 aşamalı komple bakım sunar:

• Boyama öncesi SERAMİD'le korur
  • Boyama sonrası KOLAJEN'le yeniler
  • Boyama sırası PRO-KERATİN'le güçlendirir
  • % BEYAZ KAPAMA

YENİLİĞİ KEŞFET

• YENİLENEN EŞSİZ 3’LÜ BAKIM

L'Oréal Paris Renk Uzmanı Christophe Robin’e göre en iyi saç boyası, bakım ve renk sonucunu bir arada sağlamalı.  

DAHA FAZLA BAKIM;  Mükemmel koruma için IONÈNE G ile zenginleştirilmiş yenilenen eşsiz 3’lü bakım.
DAHA ZENGİN RENKLER;   Uzun süre kalıcı, parlak ve zengin renkler.

Evde Saç Boyama Teknikleri

• Koruyucu serumu yıkanmamış kuru saçlara uygulayın.
  • Eldivenlerinizi takın ve oksidan krem ve saç boyası tüpü ile hazırladığınız karışımı uygulama tarağının yardımı ile saç diplerinden başlayarak tüm saçınıza uygulayın ve saçlarınıza masaj yapın.
  • 30 dakika bekleyin.
  • Saçlarınızı ılık su ile berrak su akana kadar durulayın.
  • Koruyucu bakım kremini saçlarınıza yayın, 2 dakika etki etmesini bekledikten sonra durulayın.
  • Koruyucu bakım kremini bir sonraki boyamaya kadar olan saç yıkamalarınızda kullanmak üzere saklayın.

Not : Stok durumuna göre ürün ambalajı farklılık gösterebilir.

Ürün Kodu
MarkaLoreal
Barkod
CinsiyetUnisex
Ürün ÖzellikleriNormal

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", " Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

En geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoda

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir