nurdannacar / Cengiz Aktürk'ün ilk defilesi büyük ses getirdi ! | YeniBirlik Gazetesi

Nurdannacar

nurdannacar

CENGİZ AKTÜRK'ÜN İLK DEFİLESİ BÜYÜK SES GETİRDİ !

Türkiye’nin en popüler noktalarında mağazalaşan ve yurtdışına da açılan Cengiz Aktürk büyük yankı uyandıran defile öncesinde şunları söyledi: “Türkiye’nin bir markasını daha dünyaya açmış olmaktan mutluyuz. Biz köklü bir markayız. Dünya modasını yakından takip ediyoruz. Koleksiyonumuzu çok başarılı bir tasarımcıya teslim ettik. Çok mutlu ve gururluyuz.’

Tasarımları ile adından sıklıkla söz ettiren tasarımcı Cihan Nacar’ın kreatif direktörlüğünü üstlendiği defilenin açılışını güzelliği ile göz dolduran top model Tülin Şahin yaparken, kapanış izleyicileri kendisine hayran bırakan Çağla Şikel ile oldu. Birbirinden göz alıcı tasarımları taşıyan isimler arasında Şevval Şahin ve Buse İskenderoğlu da vardı .

Ünlü tasarımcı Cihan Nacar ‘Son derece dinamik ve genç olan bu koleksiyonda renkleri ve formları çok özgürce kullandım. İstanbul’un en özel lokasyonlarında mağazaları bulunan Cengiz Aktürk vitrinlerinde bahar ayında satıa sunulacak koleksiyonumu sizlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyorum. ‘ dedi.

Sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları ile sosyal medyanın güçlü isimlerinin davetli olduğu defile büyük beğeni topladı. Gelenler arasında Esra Harmanda ve Nurdan Tol’da vardı. Yakında kuracakları şirketle yepyeni bir sektörde iddialı olduklarını söylediler. Cengiz Akturk defilesinde Cihan Nacar’ın davetlisi olarak boy gösterdiler.

“SENERYOYU OKURKEN AYRI OYNARKEN AYRI HEYECANLANIYORUM”

Gelenler arasında Yargı dizisinin Hakim Neva’sı Başak Gümülcinelioğlu’da vardı. Defile öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan güzel oyuncu “Bu defileyi merak içinde bekliyordum, başlaması için adeta sabırsızlanıyorum.” dedi. Yargı dizisinin başarısından da bahseden Gümülcinelioğlu “Senaryo elime geçtiğinde acaba diğer bölüm ne olacak diye bakıp çok heyecanlanıyorum, hani romanı elinizden bırakmak istemezsiniz ya Sema Ergenekon’da öyle bir şey yazıyor. Okurken ayrı heyecanlanıyorum, çekerken ayrı bir de izliyorum ben onda da heyecanlanıyorum. Severek yapıyoruz, bu da yansıyor izleyiciye.” dedi.

AdıSoyadı Belediyesi Görevi/Ünvanı  1 AynurTEZGÖR Bursa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Şube Müdürü 2 AdilDEVECİ  Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Şube Müdürü 3Zeynep ÜmitALTINSOY Konya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı 4 EminÇEKER  Hatay Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şube Müdürü 5 FundaARSLAN  Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Şube Müdür V. 6 NeclaŞAHİN  Çankaya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Md. V. 7 İsmailNACAR  Malatya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı 8 ŞahinÇAMOĞLU  Beylikdüzü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü 9 NurdanBOZKURT  Rize Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü 10 HasanYILDIRIM  Kilis Belediyesi Özlük İşleri Şefi

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir