medipol üniversitesi nakit ödeme / Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması: İki isim var- Son Dakika Spor Haberleri | NTVSpor.net

Medipol Üniversitesi Nakit Ödeme

medipol üniversitesi nakit ödeme

Vade farkı olmadan 9 aya varan eşit taksitlerle Üniversite Eğitimi Taksit Kampanyası Albaraka’da.

6- 10 Eylül arasında aşağıdaki anlaşmalı üniversite kayıt merkezlerinde yer alan Satış Ofislerimizden ve tüm şubelerimizden detaylı bilgi alabilir ve kampanya başvurusu yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Eğitim Kurumları Listesi

• ANKARA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
  • ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ
  • AVRASYA ÜNİVERSİTESİ
  • FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU
  • FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
  • İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
  • İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
  • İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
  • KARATAY ÜNİVERSİTESİ
  • AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ
  • İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
  • İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
  • BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ

Başvuru ve Belgeler

• Kimlik Belgesi,
  • Ücretli (SGK’lı ) ise; Son aya ait maaş bordrosu veya E-devlet üzerinden alınacak hizmet dökümü,
  • Emekli ise; E-devlet üzerinden alınan emekli olduğunu gösterir belge,
  • Vergi mükellefi ise, vergi levhası ve son döneme ait mali veriler,

Ali Koç'tan teknik direktör açıklaması: İki isim var

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün 2022 yılı olağan mali genel kurul toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı. Zaman zaman gergin anların yaşandığı ve çıkan kavga nedeniyle 15 dakika ara verilen toplantıda, Başkan Ali Koç, yeni teknik direktörün Fenerbahçe camiasının ruhunu bilen yerli bir isim olacağını ifade etti. Başkan Koç, eski başkan Aziz Yıldırım'ın dün yaptığı açıklamalara da yanıt verdi.

YÖNETİM İBRA EDİLDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimi, 2022 yılı mali ve idari faaliyetleri için oy çokluğuyla ibra edildi.

Ali Koç'un Mali Genel Kurul'daki açıklamaları şöyle:

"FUTBOLDA BAŞARI OLMADIĞI SÜRECE MALİ BAŞARININ KIYMETİ YOK"

"Öncelikle bir cumartesi gününü Fenerbahçe'nin menfaatleri için ayıran, aslında 50 bin üyemizi ve milyonlarca taraftarımızı temsil eden kişiler olarak buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Hepimizin canı sıkkın ve söyleyecek bir şeyleri var. Söylenen birçok şeyin haklılık payı da çok yüksek. Samandıra'dan petrol fışkırsa, gökten para yağsa futbolda başarı olmadığı sürece hiçbir şeyin kıymeti olmadığını biliyorum."

"BORCUMUZ EURO BAZINDA GERİLEDİ"

"Geçmişle karşılaştırmalar yapıyoruz gayet normal. Fakat bugünün konjönktürünün çok farklı olduğunu da bilmenizi istiyorum. 3 Haziran 2018'den beri yaşadığımız olumsuzlara rağmen gemiyi yüzdürdüğümüzü de bilmenizi istiyorum. O tarihten bu yana Euro bazında yüzde 471 TL'miz gerilemiş. 612 milyon euro olan borcumuz 386 milyon euroya düşmüştür. TL bazında 3,2 milyar TL'den 7.7 milyar TL'ye çıktı. UEFA bile bunu anlamakta zorlanıyor."

"BU CAMİANIN EN BÜYÜK RAKİBİ KENDİSİ"

"Bana kızıyorsunuz ya dişinizi bize gösteriyorsunuz diye. Siz kime dişinizi gösteriyorsunuz Fenerbahçe menfaatleri çerçevesinde? Eski başkanlar, eski yöneticiler, eski futbolcular, gazeteciler, kamuoyunda yeri olan kişiler...
Konuşmamın sonunda inşallah bu camianın en büyük rakibinin kendisi olduğunu ve bu camiaya en büyük zararı verenin kendisi olduğunu anlarsınız."

"YASAK SADECE FENERBAHÇE'YE GELDİ"

"Kayserispor deplasmanında taraftar yasağı yedik. Hepiniz neden olduğunu gördünüz. Ondan önceki maç Kasımpaşa'ydı, stadyumumuzda siyasi sloganlar atıldı. Ertesi gün Beşiktaş maçında da aynısı yaşandı. Yasak sadece Fenerbahçe'ye geldi. Neden sadece Fenerbahçe'ye geldi? Neden Fenerbahçe, Kayserispor deplasmanına giderse ülkede kaos yaratılacak diye mahkeme kağıtlarına girdi?"

"FENERBAHÇE'NİN HAKLARINI HEP BERABER KORUMALIYIZ"

"Niye futbolun paydaşlarının unutamadığı hakem hataları hep Fenerbahçe'nin aleyhine oluyor. Bunları düşünün Fenerbahçeliler. Siz bu saydıklarımı bugünün yönetimine mal ediyorsanız diyecek bir şeyim yok. Artık bizim silkelenip Fenerbahçe'nin haklarını hep beraber korumamız lazım."

"TARAFTAR İSTİFA"

Ali Koç'un açıklamaları sırasında salondaki üyeler, "Taraftar istifa" şeklinde tezahürat yaparak tepki gösterdi.

"GENEL KURULA GİTMEK RİSKLİ"

"Aday çıkmayacak bir ortamda genel kurula gitmek, önümüzdeki sezonun bütün yapılanmasını ve planlamasını riske edecek bir durum. Bunu 3 yaşındaki çocuk bile anlar. Değişim isteyenler arkadaşlar neden bir aday çıkmıyor? Çıkartın bir aday. İçinde bulunduğumuz durumdan acı çekiyoruz. Biz bilerek mi yapıyoruz."

KAVGA ÇIKTI

Fenerbahçe Olağan Mali Genel Kurulu’nda kongre üyeleri arasında kavga çıktı! Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, kavganın yatıştırılması için uyarılarda bulundu ve "Benim anladığım kadarıyla provokasyon yapmak için buraya gelenler var. Malaesef." ifadelerini kullandı. Uğur Dündar'ın bu sözlerinin ardından genel kurulda "yuh" sesleri yükseldi." 

"BÖYLE DEVAM EDEMEM"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genel kuruldaki kavganın sürmesi üzerine "Böyle devam edemem" dedi.

15 DAKİKA ARA VERİLDİ

Uğur Dündar, kongreye 15 dakika ara verildiğini açıkladı. Dündar "Bir sakinleşelim, ondan sonra başkanımız kaldığı yerden konuşmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.

UĞUR DÜNDAR: BU SALONA POLİS SOKMAYALIM

Aranın ardından Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar "Elbette eleştiri yapacağız, bunun için toplandık. Ama lütfen Fenerbahçe camiasına yakışır şekilde bu kongreyi tamamlayalım. Bu salona polis sokmayalım." dedikten sonra sözü tekrar Ali Koç'a verdi.

"O BLOKTA ESKİ KULÜP ÇALIŞANININ OLMASI DA TESADÜF DEĞİL"

"Bize yakışmayan durumdan ötürü hepinizden özür dileriz. Herkes yerine geçerse, kaldığımız yerden devam edelim. O blokta (Kavganın çıktığı bloğu kast ediyor) eski kulüp çalışanının olması da tesadüf değil..

"EN BÜYÜK YATIRIMIMIZ JESUS'TU"

"Bu sene en büyük yatırımımızı dünya çapında bir hocaya yaptık. Jesus geldiği zaman herkes alkışladı. 'Yönetimin yaptığı en iyi iş bu' denildi. Jorge Jesus'u kimse sorgulamadı, şimdi herkes gitsin diye mesaj atıyor."

"TÜRKİYE KUPASI'NI ALMASA MIYDIK?"

"Vizyonumuz tabii ki Türkiye Kupası değil, ama almasa mıydık başkaları küçümseyecek diye. Arda Güler'i her takım istemiş, biz getirmişiz, parlatmışız ona alkış yok ama daha ne olacağı belli olmadan yerden yere vuruyorlar. Enner Valenica bir iz bıraktı Fenerbahçe'de ama penaltı kaçırdı diye yerden yere vurdular onu da."

"CAMİAYI ÇOK İYİ BİLEN BİR TÜRK HOCA İLE ANLAŞACAĞIZ"

"Hocayı merak ediyorsunuz herhalde. Türkiye'yi hiç bilmeyen bir hocayla sezona başlamamızın çok büyük bir risk olduğuna karar verdik. Camiayı bilecek ve Fenerbahçe'nin DNA'sını ve ruhunu aşılayacak bir isim olsun düşüncesi var. Böyle iki hoca çıkıyor önümüze. Anlaşmadan isim vermem doğru değil. Bizim bu seneki tercihimiz önümüzdeki sezon camiayı çok iyi bilen bir Türk hocayla çalışmak olacak."

"YAZ KAMPI RUSYA'DA"

"Bu sene yaz kampını Rusya'da yapacağız. Zenit'le iyi bir ilişkimiz var. Avrupa Kulüpler Birliği, Rus takımlarına yaptırım yaparken karşı çıkan tek kişi bendim. Savaşa karşıyız. İki ülke, ikisi de bu ülke için çok önemli. İnsanıyla, ticaretiyle, her şeyiyle... Aynı zamanda jeopolitik konumların da spora karıştırılmasına karşıyız."

"BİZİ AŞAĞI ÇEKMEYE ÇALIŞMAYIZ SAYIN AZİZ YILDIRIM"

"Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım, o bana Ali Koç diye hitap ediyor. Bir kez daha bizleri şaşırtmadı. Biz rakiplerle, onların uzantılarıyla, TFF'de köstebek olmuş insanlarla mücadele derken bir de kendi efsane başkanımızla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Aziz Yıldırım ile hayatımda bir kere yarıştım. Onun dışında o veya yanındakilerle ilgili söylediğim her şey onların fitili ateşlemesinin ardından söylediği sözlerdir. Hep arkadan oynadılar. Onlardan rica ediyorum; bırakın bu sezonu Fenerbahçe menfaatleri için rahat geçirelim. Bizi aşağı çekmeye çalışmayın sayın Aziz Yıldırım. Ya ben sizi çok yanlış tanıdım ya da siz çok değiştiniz. Fenerbahçe için yaptığınız her şey için Allah sizden gani gani razı olsun. Ama son 5-6 yıl işin şirazesi kaydı. Siz bize öğretmediniz mi, 'Dedikodu yapmayın, arkadan konuşmayın, gelin burada konuşun' demediniz mi? Bu sadece size mi geçerli değil. Siz neden buraya gelmiyorsunuz?"

"BİR DENETİM YAPTIK VE AZİZ YILDIRIM DÖNEMİYLE İLGİLİ ENTERESAN ŞEYLER ÇIKTI"

"Siz riyakarlık yapıyorsunuz sayın başkan. Ben size bir şey soracağım. Ve buna niye önlem almadınız merak ediyorum. Yöneticiler kulübe kolaylık yapar, kulüp yöneticilere değil. İsim vermeyeceğim ama diğer yöneticiler zan altında kalması diye Aziz Yıldırım açıklayabilir. Biz bir denetim yaptık ve enteresan şeyler çıktı. Bir tanesi çok ilginçti. İki tane 2 milyon TL'lik çek gördük. Bir kulüp çalışanına yazılmış. Şaşırdık ve sonra dibine indik. Güya bu iki çek bazı futbolcularımızın ödemelerini içeren çeklermiş. Bir yönetici bu çeklerin arkasını cirolamış, nakite çevirmiş ve kendisi şahsi çeklerini vermiş futbolculara. Futbolculara sorduk ve 'FFP için böyle lazım olması gerekiyor' demişler futbolculara. Siz buna niye bir şey yapmadınız. 2017'de bir firma 8,6 milyon dolar kulübe para vermiş. 106 gün sonra ne olduysa 9.6 milyon dolar geri almış. Dolar üzerinden yüzde 40 yıllık faiz ediyor. Bir teknoloji firması bu. Firma sahibini aradım ve 'bu ne' dedim. 'Bize üniversite kuracağız dediler verdik, sonra futbolculara ödeme yapıldığını görünce geri aldık' dedi. Enteresan bir operasyonun ürünü."

"YA ADAY OL YA DA BAŞIMIZDAN ÇEKİL"

"Başarısız olabiliriz ama bu kulübün her kuruşuna sahip çıkıyoruz. Dışarıda duracaksınız, bizi ortaya atacaksınız, dalga geçeceksiniz. 'Fenerbahçe benim' diyeceksiniz. Şuraya gelip iki laf etmeyeceksiniz. Yazıklar olsun! Ya aday olun ya da başımızdan çekilin."

"HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

"Başarısızlık varsa bunun sorumlusu Ali Koç ve yönetim kuruludur. Bunun için de hepinizde özür diliyorum. Katıldığım, katılmadığım bütün görüşleriniz için teşekkür ediyorum."

Ankara Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır? bu yazımızda Özel Üniversitelerden olan Ankara MedipolÜniversitesi eğitim ücretleri ve ödeme koşulları hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte Ankara Medipol Üniversitesi yıllık Ne Kadar, Kaç Taksit? Ankara Medipol Üniversitesi Tercih İndirimi Var mı? öğrenelim…

Ankara Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024

ankara medipol universitesi egitim ucretleri 2023 2024

YKS sınavı sonrasında tercih yapacak adaylar Özel Üniversite Ücretleri hakkında araştırma yapmaya başladı. Devlet ve Vakıf Üniversiteleri yanı sıra Özel Üniversite tercih edecek adaylar Özel Üniversite Ücretlerini merak ediyor. Özel Üniversite Ücretleri her Bölüm İçin Yıllık olarak hesaplanır. Bu yazımızda, Ankara Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretlerini bulabilirsiniz.

Ankara Medipol Üniversitesi, Türkiye Eğitim, Sağlık, Bilim ve Araştırma Vakfı tarafından 09.05.2018 tarihinde kurulan bir üniversitedir. Türkiye ve Dünyanın ihtiyaç duyduğu yetenekli, donanımlı bireylerin dünya standardında bir yüksek öğrenim programı ve imkanlarıyla eğitilmesini öncelikler.

Ankara Medipol Üniversitesi nitelikli bilgiyi üretecek, nitelikli bilim insanlarını yetiştirmeyi hedefleyen bir kurum olarak, bilimsel ve teknolojik alanlarda gerçekleştirilecek başarıların Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasının ve sosyoekonomik gelişiminin en önemli itici gücü olduğuna inanıyor.

Ankara Medipol Üniversitesi 2023-2024 Yılı Eğitim Ücretleri Listesi

ankara medipol universitesi 2023 2024 yili egitim ucretleri listesi

• Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi : 157.680 TL
    (%50 Burslu) : 78.840 TL
  • Ebelik : 57.240 TL
    (%50 Burslu) : 28.620 TL
  • Yönetim Bilişim Sistemleri, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Siyaset Bilişimi ve Uluslararası İlişkiler : 54.000 TL
    (%50 Burslu) : 27.000 TL
  • Hemşirelik, Dil ve Konuşma Terapisi : 62.640 TL
    (%50 Burslu) : 31.320 TL
  • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları : 74.520 TL
    (%50 Burslu) : 37.260 TL
  • Elektrik, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Odyoloji, Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Ücreti : 76.680 TL
    (%50 Burslu) : 38.340 TL
  • Eczacılık Fakültesi : 142.560 TL
    (%50 Burslu) : 71.280 TL
  • Zorunlu Hazırlık Programı (Eczacılık-Diş Hekimliği-Tıp) : 103.680 TL
  • Hukuk Fakültesi : 97.200 TL
    (%50 Burslu) : 48.600 TL
  • Halkla İlişkiler ve Reklamcılık : 59.400 TL
    (%50 Burslu) : 29.700 TL
  • Ergoterapi : 59.400 TL
    (%50 Burslu) : 29.700 TL
  • Psikoloji : 62.640 TL
    (%50 Burslu) : 31.320 TL

ÖNLİSANS

• Adalet : 63.720 TL
    (%50 Burslu) : 31.860 TL
  • İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, İç Mekan Tasarımı, Pazarlama ve Reklamcılık : 47.520 TL
    (%50 Burslu) : 23.760 TL
  • Diş Protez Teknolojisi, Anestezi, İç Mekan Tasarımı, Radyoterapi, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Bilgisayar Programcılığı, İlk ve Acil Yardım Ameliyathane Hizmetleri, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Diyaliz, Fizyoterapi, Odyometri, Optisyenlik, Sağlık Turizmi İşletmeciliği, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, İnşaat Teknolojisi, Pazarlama ve Reklamcılık Bölümleri (%50 Burslu) : 17.820 TL

Uyarı: Sitemizdeki veriler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.  Belirtilen ücretlerden bazıları KDV dâhil ve bazıları ise KDV hariç fiyatlardır. Ayrıca belirtilen Ücretler 2022-2023 ücretleridir. 2023-2024 ücretleri güncellendiğinde sitemizde de güncelleme yapılacaktır.

Tercih yapmadan önce ÖSYM kılavuzunu dikkatlice kontrol ediniz.  Tercihlerinizi kesinleştirmeden önce lütfen ÖSYM verilerini ve ilgili üniversitenin resmi web sayfasını kontrol ediniz.

Ankara Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretleri Ödeme Koşulları

ankara medipol universitesi egitim ucretleri odeme kosullari

Ankara Medipol Üniversitesi resmi web sitesinde yayınlanan verilere göre;

1.1. Ödemelerini NAKİT OLARAK banka şubesi üzerinden yapmak isteyen öğrenci ve
velilerimiz; tüm Albaraka Türk ve Yapı Kredi şubelerinden, öğrenci numarası ve TCKN
ile peşin ödeme tutarını öğrenebilir ve ödemelerini gerçekleştirebilirler.
1.2. Ödemelerini KREDİ KARTI ile yapacak öğrencilerimiz ve velilerimiz; Ön kayıt
panelinin ( https://mebis.ankaramedipol.edu.tr/KayitBasvurulari ) son aşamasında yer
alan çevrimiçi ödeme sistemindeki peşin ödeme seçeneğini kullanarak internet
üzerinden öğrenim ücretlerini Kredi kartı ile tek çekim %5 indirimli olarak
ödeyebilirler. Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim olarak ödenmemesi halinde kayıt
işlemleri tamamlanamayacaktır.
1.3. Havale veya EFT ile ödeme yapmak isteyen öğrenci ve velilerimiz; Ön Kayıt
Panelinden peşin ödeme seçeneğini seçerek %5 peşin indirimli ödeme tutarlarını
öğrenip aşağıdaki banka hesabına havale/EFT yapabilir. Ödenen ücretlerin Öğrenci
Muhasebesi Birimi tarafından yapılacak kontrol ve onayından sonra SMS ile
bilgilendirme yapılacak olup, kayıt işlemlerinizi bu SMS mesajından sonra
tamamlamanız gerekmektedir.

TÜRKİYE HALK BANKASI
ALTUNİZADE TİCARİ ŞUBE: 0896
HESAP NO (TL): 10260949
IBAN NO (TL): TR32 0001 2009 8960 0010 2609 49
ALICI ADI: Ankara Medipol Üniversitesi

Önemli not: Havale/EFT olarak işlemi yapan öğrenci ve velilerimizin ödeme işlemini
gerçekleştirirken Dekontun açıklama kısmına öğrenci adı, soyadı ve T.C. vatandaşlık
numaralarını yazdırmaları önemle rica olunur. Muhasebe birimi elden nakit tahsilat
yapmamaktadır.

2. KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME (9 TAKSİT)

2.1. Öğrencilerimi ön kayıt panelinin son aşasında yer alan
https://mebis.ankaramedipol.edu.tr/KayitBasvurulari çevrimiçi ödeme sistemini
kullanarak internet üzerinden öğrenim ücretlerini kredi kartı ile taksitli olarak
ödeyebilirler,
Çevrim içi ödeme sistemini kullanarak, öğrenim ücretinin 9 taksit olarak
ödenebilmesi için kullanılabilecek kredi kartları aşağıdaki gibidir.
1 – Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve World özellikli kartlar
2 – Denizbank Kredi Kartları ve Bonus özellikli kartlar,
3 – Türkiye İş Bankası Kredi Kartları ve Maximum özellikli kartlar,
4 – Halk Bankası Kredi Kartları ve Paraf özellikli kartlar,
5 – Akbank Kredi Kartları ve Axess özellikli kartlar,
6 – QNB Finans Bank Kredi kartları ve Advantage Özellikli kartlar.
Yukarıda sıralanan kartlar dışındaki kartlara taksitlendirme yapılamamaktadır.
Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim ya da taksitli olarak ödenmemesi halinde kayıt
işlemleri tamamlanamayacaktır. American Express özellikli ve yurt dışı kredi kartları
çevrimiçi ödeme sisteminde tek çekim olarak kullanılabilmektedir.

3. OKUL TAKSİT SİSTEMİ (10 TAKSİT)

Taksitli ödemeden yararlanmak isteyen öğrenci ve velilerimizin tercih ettikleri bankanın
tüm şubelerinde görevlendirilen bireysel müşteri ilişkileri yetkililerine, öğrencinin ön kayıt
panelinin https://mebis.ankaramedipol.edu.tr/KayitBasvurulari son aşamasında yer alan
OTS ödeme planı ile başvurup taksitli ödeme anlaşması yapmaları gerekmektedir.
Taksitli ödeme başvurunuz banka tarafından onaylandığı takdirde ödeme bilgileriniz
otomatik olarak üniversitemizin Medipol Eğitim Bilgi Sistemine (MEBİS) aktarılacaktır.
Tercih edebileceğiniz banka duyurularına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Öğrenim ücretinin tamamının gerçekleşmemesi halinde kayıt işlemleri tamamlanmayacaktır.

👉Altınbaş Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

Bizi Instagram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir