izmir hancı kaynaklar / Hancı Aile Eğlence Merkezi / İzmir

Izmir Hancı Kaynaklar

izmir hancı kaynaklar

Hancı Eğlence Merkezi, Buca, nerede, Otobüs, Tramvay veya Tren ile nasıl gidilir?

Buca şehrinde Hancı Eğlence Merkezi konumuna Toplu Taşıma

Buca, Türkiye'deki Hancı Eğlence Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Hancı Eğlence Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Hancı Eğlence Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Hancı Eğlence Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Orman.

Otobüs

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Hancı Eğlence Merkezi için yol tarifi alın.

Hancı Eğlence Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Buca konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Hancı Eğlence Merkezi için Otobüs, Tramvay ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Türk Rock müziğinin önemli gruplarından Ayna, Buca Kaynaklar’daki Hancı Aile Eğlence Merkezi’nde ücretsiz halk konserinde izdiham yarattı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu Erhan Güleryüz ve Bodrumlu Cemil Özeren tarafından yılında kurulan Ayna grubu, Cumhuriyetin 75'inci yılında Başbakanlığın organizasyonuyla Türkiye’nin 75 il ve ilçesinde konserler vermişti. Cemil Özeren’in ayrılmasından sonra anonim halk türkülerini Rock tarzında yorumlayıp büyük beğeni toplayan Ayna Grubu, “Çayımın Şekeri, Denizden Geliyoruz, Ah Marmara, Ay Değil Mevsim Değil, Ben Nerede Doğdum Anne, Doğum Günü, Gesi Bağları, Günler Geçiyor, Nefes, Gözlerinde Samanyolu, Seninle Ben, Sivas Elleri, Tek Tabanca, Ayna Buğu, Çok Fena Aşık Oldum, İstiklaldeyim, Ada Vapuru, Arkadaş, Dilara, Güller Açtı, Dön Bak Ayna'ya, Gittiğin Yağmurla Gel, Fesleğen, Tozpembe Hayaller” şarkıları ile yaklaşık 3 bin kişiyi mest etti. Her şarkılarına coşkuyla eşlik eden İzmirlileri alkışlayan Ayna Grubu’nun solisti Erhan Güleryüz, “Bizleri sizlerle buluşturan ve İzmirlilerin doğayla içiçe yaşaması için 57 dönümlük bu cennet mekanı yaratan Mehmet Kaya beye çok teşekkür ediyoruz” deyince büyük bir alkış koptu. 2 saat süren konserde, yoğun istek üzerine Ceylan ve Kiziroğlu şarkıları ikinci kez söylendi.

hancı'nın içine hiç girmedim, fakat buca'da bir tane hancı biliyorum, o da heykel'deki
buca heykel durağında inince hemen girişinin önünde oluan hancı.

başka bir hancı daha mı var?

• twang  ( ) 

heykelin orda benim bildiğim de. ben de girmedim ama gayet de büyüktür. bi ara at filan da vardı da şimdi yok artık herhalde. zaten olduğu zaman da ufacık bi yerdeydi. öyle at binilip de koşturulan bi yer değildi yani zaten. başka da hancı duymadım ben de.

yani dolmuşçuya heykelde ineceğinizi söyleyeceksiniz. aslında heykelden biraz geride, önünden geçerken görürsün herhalde.

• tepedeki psychedelic adam  ( ~ ) 

cevap vermekte geç kalmadıysam eğer, buca üçkuyulardan kalkan kaynaklar minibüsleri ve numaralı eshot gidiyor oraya, dediğiniz yer buca gölet olması lazım.

• miskinim  ( ) 

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır