Benzer belgeler
MANGALA TURNUVASI. seafoodplus.info LİSTESİ. Grup. Grup. Grup. Grup FURKAN KURUOĞLU MUHAMMET BAKSİ ELİF ELVİN ÖZDEMİR ŞEYMA YILDIZ ECEM SAYAR DURU ECE CİNGÖZ ALİ BÜYÜKÖZDEMİR ORKUN BALCI ELİF ÖZCİHAN SELEN FİGEN
Detaylıseafoodplus.info / A ŞUBESİ ARDA İNAL E A ZEYNEP AYGEN K A HAKAN FURKAN KOÇAK E A DOĞUHAN İNAL E A CEM DORUK KAYA E A ŞÜKRAN NASRA KAPLAN E A YAĞIZ ÖNAL E A ZEYNEP ELA TEKDOĞAN K A ATAKAN BURAK EKMEKÇİ E A ÖMER
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 12 YUSUF AHMET YARIMKOL 2 44 ASLI ŞAFAK 3 ALPER CEM KÖPRÜCÜ 4 ALEYNA AVCI 5 UĞUR ÖZDEMİR 6 SEDA KONAŞ 7 HAKAN KÖMEÇOĞLU 8 BURAK ÇAKIR 9
DetaylıGÜZ DÖNEMİ HMK ŞB 10 FİZİK SOY 1 AKKUZU HÜSEYİN 2 ÇELİKOĞLU SÜLEYMAN 3 KOCAOĞLU DENİZ CAN 4 ASLAN BAYRAM 5 AŞIRIM YİĞİT AŞAN 6 AYDIN
DetaylıOKUL YGS NET LİSTESİ (YGS-1 Puan Sıralı) 1 M ALİ DOĞAN 2A 32 7 30,25 7 8 5,00 11 3 10,25 0 0 0,00 5 3 4,25 33 1 32,75 0 0 0,00 6 6 4,50 10 3 9,25 13 0 13,00 31 ,25 ,29 63 ,29 63 ,80
Detaylı/A -/Basaran- TEOG -Deneme TEOG EGE DEHA EGE DEHA: Genel Katilim: Puan leri seafoodplus.info-Puan seafoodplus.info-Net 0,1, 1, 0,0,,,,,,, 1 /a -HARDAL ZEYNEP 1,1 , --
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI) 1 EDA AYGÖRDÜ 2 MERİÇ ADİMAN 3 MUSTAFA DEMİR 4 SEDAT KARACAN 9 GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 9 MESLEKİ GELİŞİM 5 RECEP GEÇER 6
DetaylıAİHL - Sınıf / A Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 SELVANOUR PETSENIK AİHL - Sınıf / B Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 31 UYGAR ÇEŞMECİ 2 ZEHRA ÖZYAVUZ 3 DUYGU
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 83, 36, 0, 83, %77,39,43 %81,96 %68,26 %79,13 %64,78 1 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 11 9, 11 2 8/a BERAT ISMAIL YAMAN ,
DetaylıSBS sıralı liste 1 8E YAREN ALBENİ 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00 , 2 8E İLAYDA BIYIKLIOĞLU 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 0 20,00 20 20,00 20 20,00 ,00
DetaylıGL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 22 TACETTİN ULUBAY 2 61 YETER AVINCA 3 HALİL İBRAHİM AVCI 4 İLKER KATIRCI 5 SERHAT TÜNCER 6 FİKRET ÇELİK 7 GÖRKEM TAŞTAN GL - Sınıf
DetaylıSınıf: A 1 Enes Atalay 52 İşletme Başarısız 2 Bekir Said Çalışkan 50 Siyaset Bilimi Başarısız 3 Hilal Türk 51 Ekonomi Başarısız 4 Ozan Başarır Girmedi 5 Yunus Emre Karakaş 77 Ekonomi Başarılı 6 Gülser
Detaylı8/A , 77, 40, 1, 77, %73,75 %42,92 %79,58,21 %68,54 %68,13 1 8/a BERAT ISMAIL YAMAN , 15, 2 8/a MUHAMMED HÜSEYIN PEKÖZ , 3 8/a EMIRHAN URHAN , 10 2 10
Detaylı= ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + ( 0,11 x OBP ) + ( 0,22 YGS-P ) + ( 0,03 x OBP ) = ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + ( 0,11 x OBP ) + ( 0,22 YGS-P ) = ( 1,17 x ÖYSP-SP ) + (( 0,11 x OBP )/2) + ( 0,22 YGS-P ) 1 ALEYNA ATLI Kadın
DetaylıOKUL NET LİSTESİ (Puan sıralı) 1 84 GÖZDE AĞKÜL 3A 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 2 ZELİHA DURAN 3B 15 0 15,00 15 0 15,00 15 0 15,00 45 0 45,00 , 1 1 1 1 1 3
DetaylıMühendislik Fakültesi (Çevre Teknolojileri) Puanı Mez. u u 1 Rabia Altunterim 81,25 24,37 67,50 6,75 81,80 24,54 14,00 4,20 59,86 Başarısız 2 Hakan Güney 81,52 24,46 61,25 6,13 70,60 21,18 25,00 7,50 59,26
DetaylıOKULA GÖRE LI LİSTE SINAV 4 SINAV ADI 9. LİSELERE ÖZEL seafoodplus.info SINAVI 9.Sınıf SAYFA LAMA ALANI 1 SINAV TARİHİ RAPOR TÜRÜ Ders 1 BÜŞRA AKBAYRAK E 30 ,50 36 4 15 6
DetaylıKAĞAN ASLAN Anasınıfı / A Şubesi - 31 5 MEDİNE ABI Anasınıfı / A Şubesi - 32 5 Kız MİKAİL ABI AKIN VAROL Anasınıfı / A Şubesi - 5 FERİDE KOÇ Anasınıfı / A Şubesi - 5 Kız HARUN ŞEN Anasınıfı / A
DetaylıAML -. Sınıf / C Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI) Sınıf Listesi 0 OKTAY GÖK Öğrenci Sayısı : 0 Öğrenci Sayısı : Toplam Öğrenci Sayısı : :: AML -. Sınıf / D Şubesi (MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI)
Detaylı8/A Puan leri [seafoodplus.info-Puan Puan Sirali] , 86, 32, 0, 86, %71,04,83 %88,54 %71,04 %79,38 %68,13 1 8/a SEVDA NUR SALTIK , 7, 2 8/a KASIM HASAN TURAN , 8, 3 8/a
DetaylıDersin Optik Kodu Ders Kodu HMY Dersin Adı TERSİNE MÜHENDİSLİK VE KALİTE KONT. Şubesi 10 1 ALTUNTAŞ, HAKAN F1 2 CAN, HAMZA F1 3 ÇEÇEN, KÜBRA D 4 ALGÜL, ELİF
DetaylıAL - Sınıf / A Şubesi (ALANI YOK) 1 DURSUN ALKAN 2 İLKAY TALAY AL - Sınıf / B Şubesi (ALANI YOK) 1 5 TUNAHAN YILMAZ 2 75 BEYZANUR AKBAŞ AL - Sınıf / C Şubesi (ALANI YOK) 1 İSMAİL
Detaylı6 SINIFI NET LİSTESİ (Puan sıralı) KONYA SELÇUKLU Rebii Karatekın Ortaokulu DENEME SINAVI 6/2 29 Genel Ortalama 9 6 9,2 7 8 7,25 7 8 7,7 8 7 8,35 8 7 7,65 8 7 7,74 47 42 47,15 56, SINIF:
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (ELEKTRİK- ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI) 1 24 DAVUT FURKAN DEMİRPOLAT 2 FAZLI YILMAZ 3 BERKAN PEHLİVAN 4 GÖKHAN İLTER 5 HASAN UYGAN AMP - Sınıf / B Şubesi
DetaylıAİHL - Sınıf / A Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 KADRİYE GÜLER AİHL - Sınıf / B Şubesi (İMAM HATİP PROGRAMI UYGULANAN ALAN) 1 HAYRUNİSA MOLLAOĞULLARI 2 ZEHRA KAYA 3
DetaylıGenel Katılım İlçe Katılım Kurum Katılım 11 uan Sıralı 1 22 KUBRA ISIKTEL 11 14 8 12,00 1 ,50 0 0 0,00 0 0 0,00 0 0 0,00 6 7 4,25 1 ,50 4 9 1,75 19 5 17,75 12 4 11,00 44,75 ,
DetaylıAMP - Sınıf / A Şubesi (MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI) Sınıf Listesi 1 18 BARIŞ ÖZ 2 45 YİĞİT BERAT KAYA 3 İSA ÖZDAL 4 HALİT ARPACI 5 VOLKAN KUL 6 İSMAİL ERSEZER 7 GÖKHAN AYTEKİN 8
DetaylıŞEVAL KARAKOÇ Kız ELAZIĞ/KOVANCILAR () KOVANCILAR ANADOLU LİSESİ BERFİN YILDIZ Kız ELAZIĞ/MERKEZ () ELAZIĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ NAZLICAN ÇELEBİ Kız ELAZIĞ/KOVANCILAR
DetaylıYrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil MÜLAYİM F ESİN KILINÇ Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil MÜLAYİM ELİF ÖZEL Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil MÜLAYİM SEMA BOZTAŞ Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamil
DetaylıAtletizm İl Temsilciliği Yarışma Adı : Mesafe : km. Kategori : Kızlar Yarışma Yeri : Yarışma Tarihi-Saati : 18 Mart Sporcu Sayısı : 23 Takım Sayısı : 6 Hava Durumu ve Sıcaklığı
DetaylıRapor Tarihi Test: STS- 7.Sınıf Liste: Hepsi Öğrenci Sayısı: Tarih: // :7 Adı - soyadı SERTAYEER 7 8,7, 8,7,, ABDULLAH ENES ÇETİN, 8 7,,7 8,7, AHMET DOĞMUŞ,7,7 8,, 7 7,7 AHMET FARUK ÖNDER, 8 7, 8 7,
DetaylıYarışma Bilgileri Yarışma Adı : Yarışmanın Yapıldığı İl : İSTANBUL Kategori : U14 Erkek U16 Erkek U18 Erkek U20 Erkek Büyük Erkek 7 15 21 8 8 Tarih : 13 Ocak Katılan Sporcu Sayısı : seafoodplus.info Büyük Rekor:
DetaylıATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / ÖĞRETİM YILI SONU SINIFLAR EBE YARDIMCILIĞI 14 SAĞLIK BİLİMLERİ ALANI DAL YERLEŞTİRE SONUÇLARI ( TASLAK LİSTESİ) HEMŞİRE YARDIMCILIĞI 28 SAĞLIK BAKIM
DetaylıSN Numara Ad Soyad Not Başarı Durumu 1 82 BAŞARILI 2 MUSTAFA TOPAL 80 BAŞARILI 3 78 BAŞARILI 4 76 BAŞARILI 5 76 BAŞARILI 6 SEFA KAYA 76 BAŞARILI
DetaylıAna Başkanlığınca kısmı "BAŞARILI", "BAŞARISIZ" veya "YEDEK" olarak belirtilecektir. Ayrıca, başarılı adaylar I 1 SELAHATTİN VELİOĞLU 89, 53,83 84,36 16, 70,70 2 RAŞİT ASİL 82, 49,68 89,50
Detaylı1 H İBRAHİM ÇINAR 11C , 1 1 62 , 1 1 58 , 4 21 , 4 21 , 4 11 , 4 4 78 2 R ŞEVVAL UZUN 11C ,
DetaylıAtatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi yapımına yılında milli eğitim Bakanlığı tarafından ilköğretim okulu olarak başlanmış ve çeşitli nedenlerden dolayı zamanında tamamlanamamıştır. “ Yarım Kalmış Okulları tamamlama Projesi “ kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Vakfı ile İstanbul Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol uyarınca Eylül tarihinde tamamlanıp Çok Programlı meslek Lisesi olarak ’ de Eğitim-Öğretime açılmıştır.
Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi ders yılında 2 Muhasebe, 2 Elektronik ve 1 makine Ressamlığı olmak üzere 5 sınıfta öğrenci ile eğitime başlamıştır. tarihinde zamanın Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL ve İstanbul Valisi Kutlu AKTAŞ’ın katılımı ile açılış töreni yapılmıştır.
Okul, Programlı Meslek Lisesi olarak ticaret Turizm öğretim Genel Müdürlüğü’ne bağlıdır. Okulumuzda Ticaret Turizm Genel Müdürlüğüne ait Muhasebe Bölümü, Sigortacılık Bölümü, Dış Ticaret Bölümü Erkek Teknik Genel Müdürlüğüne ait bilgisayar Yazılım, Elektronik ve Makine Ressamlığı Bölümleri mevcuttur.
Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi her eğitim-öğretim yılı başında Genel Müdürlüğümüzün belirlediği kayıt sistemine (Ön Kayıt) göre okulun kapasitesi oranında öğrenci alınmaktadır.
Yeni yönetmeliğe göre mesleki ve genel liselerin 9. sınıflarında aynı program uygulanmaktadır. sınıftan itibaren öğrencinin 9. sınıftaki başarı durumuna göre öğretmen, öğrenci ve veli isteği doğrultusunda bölüm seçimleri yapılmaktadır.
yılı Ocak ayında kişilik Konferans Salonu her türlü teknik donanımı ve ekipmanıyla hizmete sunulmuştur. Konferans salonuyla birlikte Çok Amaçlı Toplantı ve Sinevizyon salonu hazır hale getirilerek kullanıma sunulmuştur. Okulda m² kapalı alan kantin bulunmaktadır. güvenlik konusunun önemi nedeniyle 6 adet okul bahçesinde, 20 Adet Okul içerisinde olmak üzere toplam 26 kamera ile izlenmektedir.
seafoodplus.info
Lise Kodu (ÖSYM) | |
Lise Adı / Adları | Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Fatih Atatürk Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Fatih Atatürk Cağdaş Yaşam Anadolu T. M. Lisesi Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi İstanbul Atatürk Çağdaş Yaşam Ç. P. Lisesi |
Bulunduğu İlçe | Fatih |
Bulunduğu İl | İSTANBUL |
Sayfanın sonunda ise tabloların sütun açıklamaları bulunmaktadır.
Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi mezunları en çok sayıda Anadolu Üniversitesi (6), İstanbul Üniversitesi (6), İstanbul Gelişim Üniversitesi (3), İstanbul Arel Üniversitesi (2) ve Trakya Üniversitesi (2) lisans programlarına girmişlerdir. Aşağıdaki tabloda lisenin mezunlarının bir önceki () sınav döneminde hangi üniversitelerin lisans programlarına (4+ yıllık) girdiklerini bulabilirsiniz.
Sponsorlu
İstanbul Ortaköy'de tenis klübü.
ÖĞRENSponsorlu
Müşterilerinizi kendi sitenize davet edin, komisyonsuz siparişler alın.
DETAYLI BİLGİSponsorlu
Lindy Hop dansını öğrenin, festivallere katılın ve dans etmenin keyfine varın.
ÖĞRENAşağıdaki tabloda lisenin mezunlarının bir önceki () sınav döneminde hangi üniversitelerin önlisans programlarına (2 yıllık) girdiklerini bulabilirsiniz.
Aşağıdaki tabloda Fatih Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi ile benzer programlara mezun gönderen 10 liseyi bulacaksınız. Araştırmanıza ilgili liselerden devam edebilirsiniz.